اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اپل آی دی و فراموش شدن سوالات امنیتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اپل آی دی و فراموش شدن سوالات امنیتی

سلام

اخیرا 50 دلار اپل آی دی خودمو شارژ کردم ولی وقتی میخوام خرید انجام بدم ازم میخواد که به سوالات امنیتی جواب بدم متاسفانه جواب سوالات را فراموش کرده ام . خواستم از طریق سایت سوالات امنیتی رو ریست کنم ولی ایمیل نجات اشتباهی وارد شده - ایمیل نجات من yahoo است ولی در سایت ایمیل اشتباهی ثبت شده است و به طرز عجیبی نوشته که لینک ریست به ایمیلی به نام tahoo فرستاده خواهد شد .

لطفا راهنمایی کنید که چه جوری میتونم tahoo رو به yahoo تغییر بدم.

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
    سلام

اخیرا 50 دلار اپل آی دی خودمو شارژ کردم ولی وقتی میخوام خرید انجام بدم ازم میخواد که به سوالات امنیتی جواب بدم متاسفانه جواب سوالات را فراموش کرده ام . خواستم از طریق سایت سوالات امنیتی رو ریست کنم ولی ایمیل نجات اشتباهی وارد شده - ایمیل نجات من yahoo است ولی در سایت ایمیل اشتباهی ثبت شده است و به طرز عجیبی نوشته که لینک ریست به ایمیلی به نام tahoo فرستاده خواهد شد .

لطفا راهنمایی کنید که چه جوری میتونم tahoo رو به yahoo تغییر بدم.
    شما اگر گزينه reset security questions در قسمت password and security داشته باشيد ميتونيد اون ايميل تغيير بديد. و ريست انجام بديد. در غير اين صورت بايد با اپل تماس بگيريد و اون هم در صورتي كه حداقل جواب يكي از سوالات بدونيد.
    ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 31-08-2013, 12:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
      شما اگر گزينه reset security questions در قسمت password and security داشته باشيد ميتونيد اون ايميل تغيير بديد. و ريست انجام بديد. در غير اين صورت بايد با اپل تماس بگيريد و اون هم در صورتي كه حداقل جواب يكي از سوالات بدونيد.
      همینکارو کردم ولی متاسفانه تا جواب سوالات رو ندی نمیزاره چیزی رو تغییر بدی.

نظر

شما تو قسمت pass and security رفتيد؟ چيزي بود اونجا؟ اصلا چي مي بينيد تو اون قسمت؟

نظر

شما لطف كن يه سري هم به اين تاپيك بزن. اگر با اون توضيحاتي كه در اون تاپيك عنوان شده و نكاتي كه بنده گفتم مشكل حل نشد شما فقط يه چاره داريد. اونم تماس با اپل هستش.

http://www.i-phone.ir/forums/thread87513.html

نظر

اکانت آیتونز رو چه کسی برای شما درست کرده...؟
            به احتمال زیاد ایمیل متعلق به کسی هستش که اکانت رو ساخته. اگر دسترسی دارید از ایشون هم میتونید کمک بگیرید.
            در غیر اینصورت باید بعد از تهیه Case ID به شماره تلفن ( 2273-275-800-001 ) قسمت پشتیبانی امنیتی اپل تماس بگیرید
            و جواب یکی از سئوالات امنیتی را هم حداقل بتونید حدس بزنید.
            البته در حین مکالمه هم از شما IMEI گوشی و Support PIN هم خواسته میشه که طریق بدست آوردن در این پست توضیح دادم
            ( http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post876193 )

نظر

توسط خودم درست شده ولی کلمه یاهو رو برای ایمیل نجاتم اشتباه نوشتم- Tahoo ثبت شده
              همین کار رو کردم با این شماره تماس گرفتم ولی میگه در منطقه شما نمیتونیم پشتیبانی ارائه بدیم .

نظر

توسط خودم درست شده ولی کلمه یاهو رو برای ایمیل نجاتم اشتباه نوشتم- Tahoo ثبت شده
                همین کار رو کردم با این شماره تماس گرفتم ولی میگه در منطقه شما نمیتونیم پشتیبانی ارائه بدیم .
                شما نگو ايران هستي. اصلا اونا راجع به جايي كه زندگي ميكني كاري ندارن و سوالي هم نمي پرسن. شما زنگ بزن بگو كه اشتباه تايپي بوده و ايميل rescue داري. نهايت شماره سريال دستگاهتون ميپرسه يا ميگه pin نامبر توليد كن و بگو. از اين جور چيزا. در ضمن اگر يكيشون درست جوابتو نداد قطع كن دوباره بگير.
                توصيه مي كنم دوباره زنگ بزنيد.
                ايشالا كه مشكلتون حل ميشه.
                ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 31-08-2013, 08:04 PM

نظر

با سلام منم همین مشکل رو داشتم و با تماس با پشتیبانی اپل مشکلم رو حل کردن من هیچکدوم از سوالاتم رو یادم نبود و حتی بهشون هم گفتم که از ایران تماس میگیرم و البته گزینه ریسکیو ایمل رو هم تو اکانتم نداشتم
                  خودشون با توضیحی که دادم مشکلم رو حل کردن فقط باید تماس بگیری اونم به وقت امریکا

نظر

نوشته اصلی توسط parsapple نمایش پست ها
                    با سلام منم همین مشکل رو داشتم و با تماس با پشتیبانی اپل مشکلم رو حل کردن من هیچکدوم از سوالاتم رو یادم نبود و حتی بهشون هم گفتم که از ایران تماس میگیرم و البته گزینه ریسکیو ایمل رو هم تو اکانتم نداشتم
                    خودشون با توضیحی که دادم مشکلم رو حل کردن فقط باید تماس بگیری اونم به وقت امریکا
                    سلام
                    ممکنه لطفا راهنمایی کنید چه طوری باید با اپل تماس بگیرم توی سایتش رفتم پیدا نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط kmbahmanzadeh نمایش پست ها
                      سلام
                      ممکنه لطفا راهنمایی کنید چه طوری باید با اپل تماس بگیرم توی سایتش رفتم پیدا نکردم
                      دوست عزیز تو تاپیک مشکل جدی با اپل ایدی کاملا راهنمایی شده. تو انجمن سرچ کنید.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

نوشته اصلی توسط kmbahmanzadeh نمایش پست ها
                        سلام
                        اصلا لازم نیست به وقت اونجا باشه و اینا اصلا هم سخت نیست شما فقط کافیه هر وقت تپنستی بهشون زنگ بزنیً و بگی چه مشکلی داری فقط در مورد دستگاه سوال میکنن نه چیز دیگه البته زبانت هم خوب باشه هم که عالی میشه

نظر

salam.man khodam appele id dashtam vali motaasefane choon soalasho yadam nemyoomad ye apple id jadid gereftam ke male amrika hast va maliyat ham nadare mo0oteasefane tooye gooshim mikhastam id jadido vard konam dorost i nkaro anjam nadam hala too iclod hanooz id ghablim hast vali paswordo ghabool nemikone dar ghesmate apple id ham vard nemishe id ghablim khahesh mikonam rahn amayi konid
                          ham id ghablim beham rikhte ham jadidaro balad nistam chekar konam akhe mikhastam gift kart estefade konam ba id ghablim nemishod mamnoon misham rahnamayim konid age hazineyi ham bayad pardakht konam ta motakhesese inkar rahnamayim kon e
                          ویرایش توسط آزاده نادری : https://i-phone.ir/forums/member/159294-آزاده-نادری در ساعت 31-03-2014, 11:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط آزاده نادری نمایش پست ها
                            salam.man khodam appele id dashtam vali motaasefane choon soalasho yadam nemyoomad ye apple id jadid gereftam ke male amrika hast va maliyat ham nadare mo0oteasefane tooye gooshim mikhastam id jadido vard konam dorost i nkaro anjam nadam hala too iclod hanooz id ghablim hast vali paswordo ghabool nemikone dar ghesmate apple id ham vard nemishe id ghablim khahesh mikonam rahn amayi konid
                            ham id ghablim beham rikhte ham jadidaro balad nistam chekar konam akhe mikhastam gift kart estefade konam ba id ghablim nemishod mamnoon misham rahnamayim konid age hazineyi ham bayad pardakht konam ta motakhesese inkar rahnamayim kon e
                            دوست عزیز به قوانین انجمن احترام بزارید!
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام دوستان این اپل کیس ایدی چی هست؟از کجا باید تهیه کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                              X