اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اپل آی دی و فراموش شدن سوالات امنیتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alitkc نمایش پست ها
    سلام دوستان این اپل کیس ایدی چی هست؟از کجا باید تهیه کرد؟
    درود

شما یه سر به این تایپیک بزنی متوجه میشی کیس ایدی رو به چه صورت بسازی

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post876193

نظر

مشکل اپل آی دی و فراموش شدن سوالات امنیتی

نوشته اصلی توسط omidoooo92
      ***سلام دوستان من راه حل سومی پیدا کردم برای حل مشکل سوالات امنیتی که حتی اگه ایمیل پشتیبان هم وارد نکرده باشید***
      در کمتر از ۱ ساعت با هزینه ی کمی در خدمتتون هستم
      ********@gmailcom
      beetalk id:A93******958
      سلام
      دوست عزیز اینجا جای مناسبی برای جذب مشتری نیست....!!!!
      اگر کمکی از دستتون برمیاد بفرمایید ، در غیر اینصورت پست شما حذف خواهد شد
      موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

با سلام وخسته نباشيد
        من با اسكايپ زنگ زدم به همون شماره اى كه شما گذاشته بوديد 18002752273ولى يه منشى تلفنى كه ١٣ ثانيه صحبت كرد و قطع كرد ،الان من اپ استورم رو شارژ كردم چون سوالات امنيتى رو يادم نيست نميتونم استفاده كنم از شما تقاضا دارم كمكم كنين .متشكرم

نظر

من همین مشکل رو داشتم وچند ماه دنبال راه حل بودم یک ساعت قبل راهش رو پیدا کردم
          در دوایستون setting----icloud بعد وارد apple id شده و پسوردتون رو وارد کنید بعد برید قسمت security و در اونجا rescue email رو عوض کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mehran4385 نمایش پست ها
            من همین مشکل رو داشتم وچند ماه دنبال راه حل بودم یک ساعت قبل راهش رو پیدا کردم
            در دوایستون setting----icloud بعد وارد apple id شده و پسوردتون رو وارد کنید بعد برید قسمت security و در اونجا rescue email رو عوض کنید
            وایییییییییییییییییییییییییی واقعاً یدونه ای دادا !!! یعنی تابحال هیشکی این روش رو نگفته بود و کلی وقت و دردسر و صد البته پول رو نجات دادی !

یه چایی وو قهوه ای چیزی مدیونتم خداییش :دی

نظر

دوستان سلام
              من ایمیل دوم هم دارم تو اپل ایدیم اما وقتی برای ریست کردن سوالاتم reset security questions رو میزنم هیچ ایمیلی برام نمیاد برای تست ایمیل دومم تاریخ تولدمو عوض کردم برای تایدش به ایمیل دومم پیام داد اما واسه ریست سوالات ایمیلی بهم نمیده!!!
              لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
                دوستان سلام
                من ایمیل دوم هم دارم تو اپل ایدیم اما وقتی برای ریست کردن سوالاتم reset security questions رو میزنم هیچ ایمیلی برام نمیاد برای تست ایمیل دومم تاریخ تولدمو عوض کردم برای تایدش به ایمیل دومم پیام داد اما واسه ریست سوالات ایمیلی بهم نمیده!!!
                لطفا راهنمایی کنید
                با سلام؛

با پشتیبانی آیتونز از طریق سایت اپل تماس بگرید. تنها اونها می توانند مشکل را بررسی کنند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان سلام
                  من چند روز پیش میخواسم سوال امنیتی اپل آیدیمو عوض کنم چون فراموش کردم با این مشکل برخوردم که ایمیل پشتیبان دادم ولی تایید نشده و در حالت pending هستش
                  به ایمیلمم که مراجعه میکنم لینک فعال سازی اپل چون تاریخش برای قبل هستش قبول نمیکنه
                  حالا میخواستم بپرسم راهی هست که دوباره اپل برام لینک فعال سازی بفرسته تا ایمیلم تایید بشه تا بتونم سوال امنیتی خودمو تغییر بدم از این طریق یا نه
                  ممنون میشم دوستان کمک کنن

نظر

نوشته اصلی توسط P_666 نمایش پست ها
                    دوستان سلام
                    من چند روز پیش میخواسم سوال امنیتی اپل آیدیمو عوض کنم چون فراموش کردم با این مشکل برخوردم که ایمیل پشتیبان دادم ولی تایید نشده و در حالت pending هستش
                    به ایمیلمم که مراجعه میکنم لینک فعال سازی اپل چون تاریخش برای قبل هستش قبول نمیکنه
                    حالا میخواستم بپرسم راهی هست که دوباره اپل برام لینک فعال سازی بفرسته تا ایمیلم تایید بشه تا بتونم سوال امنیتی خودمو تغییر بدم از این طریق یا نه
                    ممنون میشم دوستان کمک کنن
                    سلام
                    خوشبختانه مشکلم حل شد با بخش پشتیبانی اپل تماس گرفتم و با صحبت با اپراتور برام لینک ریست فرستادن
                    دوستانی که مشکل منو دارن برای تماس با پشتیبانی از برنامه اسکایپ این شماره رو بگیرین 8006947466 هزینه تماس هم رایگان هستش

نظر

نوشته اصلی توسط P_666 نمایش پست ها
                      سلام
                      خوشبختانه مشکلم حل شد با بخش پشتیبانی اپل تماس گرفتم و با صحبت با اپراتور برام لینک ریست فرستادن
                      دوستانی که مشکل منو دارن برای تماس با پشتیبانی از برنامه اسکایپ این شماره رو بگیرین 8006947466 هزینه تماس هم رایگان هستش
                      با سلام من هم دقیقا مشکل شمار رو دارم دوست عزیز و ایمیلم در حالت pending هستش متاسفانه زبانم هم زیاد جالب نیست میتونین راهنمایی کنین چکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                      X