اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قانونی سازی ipa با Flash CC (راهنمایی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قانونی سازی ipa با Flash CC (راهنمایی)

سلام دوستان
    عزیزان همونطور که میدونید نسخه Adobe Flash CC قابلیت ساخت برنامه و بازی برای IOS رو داره ، که برای خروجی باید Certificate و provisioning profile را حال چه به صورت تقلبی چه به صورت رسمی وارد می کرد تا خروجی ipa و برای نصب بهمون میداد ، اما وقتی تقلبی را بهش میدادیم اجازه نصب روی دستگاهی که جلبریک نشده بود را نمی ده ، و حتما باید قانونی باشه اون دوتا .
    حالا سوال من هم اینه که چطوری باید ان دو رو درست کنم ؟ یعنی بعد خرید اکانت دولوپر باید چکار هایی انجام دهم تا این دو فایل رو بهم بده بتونم به صورت قانونی ازش روی Flash و UDK استفاده کنم؟ ( هیچ یک از مک ها رو ندارم )
    --------------------------------
    یه سوال دیگه :
    کسانی که با این برنامه واسه IOS کار کردن میدونند برای دستو Slide و حرکت متون با دست چه Event ای رو برای این کار باید استفاده کنم ؟ چطوری ؟

با سپاس

نوشته اصلی توسط bil-jobs
    هیچ کس نیست به داد ما برسه؟
    عزیز همه می بینن تاپیک رو، کسی بلد باشه جواب میده. ارسال پست up اسپمه و خلاف قوانین

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      عزیز همه می بینن تاپیک رو، کسی بلد باشه جواب میده. ارسال پست up اسپمه و خلاف قوانین
      ممنون از پاسختون ، سعی می کنم رعایت کنم
      نمدونم ، شاید دوستان کم لطفی می کنند ، اخه مورد اول تو همین سایت بخش فروش داره ( به صورت جزیی تر )
      فروشگاه ثبت UDID و پروفایل دولپر iResign اپل
      خب اگر همین باشه دیگه نرم 100 دلار پول اکانت دولوپر بدم و از همین مجوزی که میدین استفاده کنم . اگر هم این نیست دوستا راهنمایی کنند تا دیگه که چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
        ممنون از پاسختون ، سعی می کنم رعایت کنم
        نمدونم ، شاید دوستان کم لطفی می کنند ، اخه مورد اول تو همین سایت بخش فروش داره ( به صورت جزیی تر )
        فروشگاه ثبت UDID و پروفایل دولپر iResign اپل
        خب اگر همین باشه دیگه نرم 100 دلار پول اکانت دولوپر بدم و از همین مجوزی که میدین استفاده کنم . اگر هم این نیست دوستا راهنمایی کنند تا دیگه که چیکار کنم
        سعی می کنید که نمیشه. قانونه و باید اجرا کنید!

در مورد اون اگر به certificate و provising profile لازمه با همین فایل های سیستم iresign میشه انجام داد. می تونید امتحان کنید هزینه زیادی نداره.

ولی برای قرار دادن در اپ استور حتما اکانت لازمه

نظر

حتما رعایت می کنم
          -------------------
          میشه بیشتر دربارش توضیح بدین ؟
          اخه دربارش که خوندم نوشته بود باید حتما اولش یه مک داشته باشین تا فعال شه . من که مک ندارم

نظر

صبر کنید ..
          X