اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ماندن در لوگوی اپل اول نصب هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ماندن در لوگوی اپل اول نصب هکینتاش

با سلام خدمت دوستان

من حدود سه ماه است که تلاش می کنم که هکینتاش رو نصب کنم ولی هنوز نتونستم.
    در حال حاظر مشکل ام اینه که وقتی سی دی بوت میشه رو لوگوی اپل می مونه و تا کی بزاری همینطوری می مونه (حد اکثر تا یک و نیم ساعت گذاشتم) در ضمن برخی دوستان در سایر تایپیک ها گفته بودن که اول f8 رو بزنید بعد x- رو. من اینکارو کردم که باز همون صفحه اومد و تا 1 و نیم ساعت همونطوری نگه داشتم تغییری نکرد. در ضمن هکینتاش iatkos l2 10.7.2 است و از شرکت نرم افزاری جردن خریدم.
    در ضمن خواهشا نگید که جست و جو کن و در انجمن زیاده و از این حرف ها چون 1. جست و جو کردم نتیجه ای نیافتم اگه ادرس تایپیک رو دارید لینک بدهید وگرنه اگه ممکنه توضیح بدهید 3 ماهه الاف شدیم واقعا خدا اجرتون می ده.
    2. چند تایپیک در این زمینه وجود داره که تو اونها هم فقط گفته جست و جو کنید و چیز بدرد بخوری نبود.

واقعا ممنون می شوم اگه یکی با توضیحات کامل و نه در چند کلمه من و خیلی های دیگه که این مشکلو دارن راهنمایی کنه.
    مرسی.
    ویرایش توسط pouyajabbarisan : https://i-phone.ir/forums/member/136599-pouyajabbarisan در ساعت 30-08-2013, 01:19 AM

دقیقا اطلاعات مربوط به سیستمتون رو قرار دهید !
    پیشنهاد میشود ابتدا hazard نسخه ی 10.6.6 را تست کنید مشاهده شده که افرادی با تمامی نسخه ها تست کردند مشکل شما را داشته اند ولی با هازارد نسخه ی 10.6.6 به راحتی نصب و توانسته اند به نسخه های بالاتر ارتقاء دهند ! فیلم آموزشی نصب این نسخه نیز در انجمن موجود است.
    این چیزی که بهتون گفتم تجربه ی 1 سال زحمت من رو نصب هکینتاش است

نظر

سیستم من لپ تاپ سامسونگ اینل core i7 با رم 4 و دو تا گرافیک یکی اینتل و یکی انویدیا جی فورس است.- مرسی بابت راهنمایی تون (خدا کنه تجربه من یکساله نشه :دی )

نظر

من اون تایپیکی رو که حتی فیلم هم دامنه دیدم اما لینک دانلود رو وقتی می زنی میگه پیدا نکرد مثل اینکه حذف شده اگه کسی لینک دانلود این نسخه رو بده ممنون می شم

نظر

شما با اف 8 و v- وارد شو ببین چه پیغامی میده

نظر

الان امتحان می کنم نتیجه رو می دهم. مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
              شما با اف 8 و v- وارد شو ببین چه پیغامی میده
              اقا من زدم چندین سطر نوشت و نوشت اخر سر هی این ارور هارو تکرار کرد:
              ویرایش توسط pouyajabbarisan : https://i-phone.ir/forums/member/136599-pouyajabbarisan در ساعت 30-08-2013, 11:20 AM

نظر

با كرنل زير بوت كن
                cpus=2 busratio=20 arch=i386

نظر

من احتمال میدم مشکل دی وی دی باشه.
                  سعی کنید خودتون دانلود کنید و رایت کنید

نظر

مرسی از کمک هر دو دوست عزیز. اقای حامد در یک تایپیک دیگه گفتند که 10.6.6 hazard رو دانلود کنم من اون تایپیکی رو که اموزش ویدیویی بود پیدا کردم ولی نه در اون تایپیک و نه در دیگر تایپیک ها لینک دانلود این نسخه درست کار نمی کنه و در خیلی ها از جمله خود اون تایپیک not fund می زنه اگه لینک دانلود اون نسخه رو بهم بدهید ممنون می شوم.

نظر

الان اون کرنل رو هم امتحان می کنم نتیجه رو می دهم مرسی

نظر

من یکبار خیلی وقت پیش کنار یک نفر نشسته بودم و نصب هکینتاش رو دیدم حدود 15 دقیقه می کشه تا بوت بشه الان با اون کرنل شما زدم تا 40 دقیقه هم صبر کردم بازم خبری نشد و تو لوگوی اپل موند! کمک لطفا

نظر

شما اگه ميتوني iatkos ml2 رو نصب كن به نظر من خيلي از دستگاه ها رو پشتيباني ميكنه بخصوص مال شما رو

نظر

در بخش ويژه لينك هازارد هست

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                              در بخش ويژه لينك هازارد هست

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
                              به نظر من هازارد اصلا هكينتاش خوبي نيست

نظر

صبر کنید ..
                              X