اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل ماندن در لوگوی اپل اول نصب هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشکل ماندن در لوگوی اپل اول نصب هکینتاش

نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
    به نظر من هازارد اصلا هكينتاش خوبي نيست
    خوب بودن يا نبودنش مهم نيست مهم دسترسي به يك مك هست براي نصب نسخه هاي بالا تر چون اين مشكلات با نصب از طريق يو اس بي حل مشه اگر هم نشد ميشه با همون هازارد كلي كار و راه هاي ديگه رو امتحان كرد !

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
    ویرایش توسط MoonMac : https://i-phone.ir/forums/member/98986-moonmac در ساعت 08-09-2013, 10:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
      خوب بودن يا نبودنش مهم نيست مهم دسترسي به يك مك هست براي نصب نسخه هاي بالا تر چون اين مشكلات با نصب از طريق يو اس بي حل مشه اگر هم نشد ميشه با همون هازارد كلي كار و راه هاي ديگه رو امتحان كرد !

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
      منظورم اينه كه هازارد مشكلات خيلي بيشتري نسبت به iatkos داره و نصبش دردسر زيادي داره

نظر

سلام دوست عزیز
        خدمتت عرض کنم لپ تاپ من لنوو هستش و دقیقا همین مشکل شما رو داشتم
        شاید باور نکنی من حدود ۲۰ تا فروشگاه لپ تاپ رو که توی نصب نرم افزار و پشتیبانی ادعا داشتن رو چک کردم
        ام هیچکدوم نتونستن برام نصب کنن تا اخرش که خودم نصب کردم
        الان دارم استفاده میکنم با ویندوز ۷ دوال بوت دارم و هردو سیستم عامل مثل ساعت کار میکنن.یه نکته تو نصب هکینتاش فوق العاده و بسیار بسیار مهمه
        اونهم اینه که شما فقط باید نسخه ای از هکینتاش رو انتخاب کنی که کارت گرافیکت رو ساپورت کنه چون مهمترین بخش هکینتاش کارت گرافیکه
        اگر کارت گرافیکت اینتل اچ دی ۳۰۰۰ با ۴۰۰۰ هستش فقط و فقط از IATKOS ml2 چون دقیقا اون کارت گرافیکها رو ساپورت میکنه
        این رو هم یادت نره که اگر توی تنظیمات بایوست میتونی کارت گرافیک انویدیا رو غیرفعال کنی این کار رو بکن و سیستمت رو با کارت گرافیک اینتل بیار بالا
        اصلا هم نگران نباش چون همون گرافیک اینتل کارت رو راه میندازه هم میتونی فیلم ببینی هم میتونی بازی کنی
        پس اول دی وی دی IATKOS ML2 رو پیدا کن
        ۲. توی تنطیمات بایوس فقط گرافیک اینتل رو فعال کن
        ۳. اول بدون هیچ کرنل فلگی بذار بوت بشه اگر بوت شد که چه بهتر ولی اگر نشد همون F8 رو بزن بعد با V- و GraphicsEnabler=No بوت کن
        من ۱۰۰۰٪ مطمعنم که با این نسخه از هکینتاش خیلی خوب و به راحتی آب خوردن میتونی بهترین سیستم عامل جهان رو روی سیستمت داشته باشی
        وقتی سی دی رو جور کردی به من خبر بده ببینم موفق شدی یا نه
        یه چیزی یادم رفت بگم اون هم اینکه توی نصب هکینتاش مهمترین عامل برای کسب موفقیت و نصب درست صبره
        اگر صبر داشته باشی میتونی بنصبی ولی اگر با سه یا چهار بار بوت نشدن و اشکال داشتن نا امید بشی تا ۱۰۰ سال دیگه هم نمیتونی بنصبی
        موفق باشی

نظر

خیلی راحت حل میشه با یو اس بی نصب کن بعد ککست های کرافیک اینتل که انبورد پاک کن میاد بالا.بعدا درایور مخصوص کرافیک اینتل بنصب.کارت گرافیک دوم انویدیا ساپورت نمیشه فقط ati فعال میشه.من الان Lenovo G570 دارم فول کار میکنه

نظر

سلام دوستان من هم همین نسخه و هم نسخه هازارد رو دانلود کرده و رایت کردم ولی همون صحفه نصب می یاد و همون جا می مونه
            لطفا کمکم کنید دوستان

نظر

مشکل در بوتیبل

سلام خسته نباشید من یک مک بوک a1181 مکین تاژ روش نصب بوده ولی الان پریده لیون هم دانلود کردم ولی متاسفانه بوتیبل نیست من هم مک سیستمم خرابه ممنون میشم راهنمایی فرمایید آیا در ویندوز 7 میشه یو اس بی بوتیبل برای نصب مک درست کرد با تشکر

نظر

صبر کنید ..
              X