اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Paralles Desktop 9 معرفي شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Paralles Desktop 9 معرفي شد

Parallels Desktop چند سالي است كه به عنوان بهترين برنامه ماشين مجازي براي نصب سيستم عامل هاي مختلف به ويژه ويندوز در مك شناخته مي شود، براساس خبر هايي كه پيش از اين شنيديم، نسخه نهم Paralles Desktop دراوايل سپتامبر بايد از راه مي رسيد اما شركت Paralles ساعاتي پيش، نسخه نهم اين نرم افزار را معرفي كرد. بصورت خلاصه مهمترين قابليت نسخه نهم پارالل ، ساپورت مك ماوريكس 10.9 و ويندوز آبي 8.1 خواهد بود.

براساس اعلام ها، نسخه نهم پارالل دسكتاپ عمكرد ٤٠ درصد بهتري دارد، سرعت بوت شدن و خاموش شدن سيستم عامل ها ٢٠ درصد افزايش داشته است و عملكرد گرافيكي سيستم و سرعت مرورگر ها نيز ١٥ درصد با افزايش روبرو شده است. همچنين در parallel desktop 9 ساپورت قابليت Power nap ديوايس هاي مك به اين برنامه افزوده شده است كه اين قابليت اين امكان را فراهم مي كند كه در زمان خواب ديوايس مبتني بر مك، اپليكيشن هاي ويندوز بروز رساني شود.
    آخرين بخش مهم اين آپديت، مربوط به سرويس هاي كلود مي شود، پارالل دسكتاپ ٩ شرايطي را مهيا مي كند كه با راه اندازي هر يك از سرويس هاي كلود مانند آي كلود، دراپ باكس، اسكاي درايو يا گوگل درايو و يا هر سرويس كلود ديگر در هر يك از سيستم عامل ها، امكان دسترسي به فايل در تمامي سيستم عامل ها فراهم مي شود.

كاربران پارالل دسكتاپ نسخه ٧ و ٨ با قيمت ٤٩.٩٩ دلار مي توانند به اين نسخه آپديت كنند، اما براي ديگر كاربران، نسخه نهايي ٥ سپتامبر با قيمت ٧٩.٩٩ دلار در دسترس خواهد بود، پارالل دسكتاپ ٩ نيز براي دانش آموزان ٣٩.٩٩ دلار خواهد بود.
    اشتراك ٦ ماهه نيز براي دسترسي به سيستم عامل هاي نصب شده از طريق ديوايس هاي ios از راه دور، ٣٩.٩٩ دلار خواهد بود.
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نسخه جدید رو خریداری کردم بسیار سازگاری خوبی با ویندوز ۸.۱ پیدا کرده. ویندوز ۸.۱ فاینال که به بیرون درز پیدا کرده رو نصب کردم.

به زودی راهی برای دریافت لایسنس قانونی همچون نسخه ۸ در انجمن قرار میگیره

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      نسخه جدید رو خریداری کردم بسیار سازگاری خوبی با ویندوز ۸.۱ پیدا کرده. ویندوز ۸.۱ فاینال که به بیرون درز پیدا کرده رو نصب کردم.

به زودی راهی برای دریافت لایسنس قانونی همچون نسخه ۸ در انجمن قرار میگیره
      شما parallels desktop 9 رو خریداری کردید ؟ از کجا ؟ هر چی تو سایتش گشتم نبود از خود برنامه ورژن ۸ هم آپدیت و پکیج آپگریدی به نسخه ۹ براش ندیدم .

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
        شما parallels desktop 9 رو خریداری کردید ؟ از کجا ؟ هر چی تو سایتش گشتم نبود از خود برنامه ورژن ۸ هم آپدیت و پکیج آپگریدی به نسخه ۹ براش ندیدم .
        حسین جان به لینک زیر برای آپگرید مراجعه کنید . برای آپگرید باید ۵۰ دلار پرداخت کنید

Upgrade to Parallels Desktop 9 for Mac - Parallels

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
          بله من هرسال خریداری می کنم از نسخه ۶. فعلا فقط کسانی که نسخه قبلی رو داشتند می تونن به صورت آپگرید ۴۹.۹۹ دلاری لایسنس نسخه ۹ رو خریداری کنند

http://www.parallels.com/upgradepd9/

نسخه عمومی و همچنین خرید نسخه کامل برای مشتری های جدید ۵ سپتامبر برروی سایت قرار میگیره

نظر

من ورژن 8 رو لایسنس قاونیشو به اسم خودم دارم
            حالا به این میتونم به راحتی آپگرید کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
              بله ، شما می تونید با قیمت $49.99 آپدیت کنید به نسخه جدید.

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                به راحتی که نه ۴۹.۹۹ دلار باید بدید. البته لایسنس قانونی که پول پرداخت کرده باشید آپگرید داره نه اون لایسنس قانونی که به صورت رایگان دریافت میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                  به راحتی که نه ۴۹.۹۹ دلار باید بدید. البته لایسنس قانونی که پول پرداخت کرده باشید آپگرید داره نه اون لایسنس قانونی که به صورت رایگان دریافت میشه
                  بله ، من اون سریال nfr رو داشتم که نتونستم به ۹ آپگرید کنم و توی توضیحات نوشته که nfr ها( همیناییکه لایسنس رایگان گرفتند) شامل آپگرید با قیمت ۴۹.۹۹ دلار نمی شوند.

امیدوارم ، ورژن ۹ که اومد بشه باز هم nfr اش رو گرفت. ولی درکل اگر کسی این برنامرو برای مک بخره ضرر نمیکنه چون واقعا برای اشخاصیکه میخوان ویندوز روی مکشون داشته باشند عالیه.
                  ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 30-08-2013, 08:23 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

با پارالل دسکتاب متلب و spss جواب میگیرم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ronin313 نمایش پست ها
                      با پارالل دسکتاب متلب و spss جواب میگیرم؟
                      بله، یک ویندوز کامل نصب میشه و تمامی برنامه های ویندوز نصب و اجرا می شوند

نظر

جسارتا این بهتره یا بوتکمپ؟

نظر

هر کدومش مزایا و معایب خودشو داره
                          تو بوت کمپ سیستم عامل ها هر کدومشون مستقل نصب میشوند و با حداکثر سخت افزار و قدرت کار میکنه
                          ولی تو پارالل با توجه به اینکه داخل یک سیستم عامل سیتم عامل دیگه نصبمیشه قدرت سخت افزارها تقسیم میشه و کلا سیستم میکنگه! ولی خوبیش اینه که میتونه با کلیک بر روی آیکون پارالل بدون ریستارت سیستمت همزمان بین سیستم عامل ها سوییچ کنی
                          ولی در کل من بوت کمپو بیشتر راضی هستم و بیشتر از بوت کمپ استفاده میکنم (نظر شخصی)

نظر

سلام دوستان من وقتی توی پارالل یک دستگاه خارجی مثله موبایل وصل میکنم از توی اسپیکر ها صدای تق تق میاد
                            خیلی رو اعصابه
                            از راهنماییتون ممنونم میشم

نظر

صبر کنید ..
                            X