اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل دایمی مشکل کرش کردن برنامه های 25pp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل دایمی مشکل کرش کردن برنامه های 25pp

سلام

بالاخره پس از آزمون خطاهای پیاپی راه حل این مشکل و پیدا کردم.

۱- گوشی تون رو ریستور کنید

۲-فقط و فقط با برنامه 25PP اپ هارو بریزید.

۳-کلا با APPSTORE خداحافظی کنید! چون اگر حتی یک برنامه رایگان هم از appstore گوشی دانلود کنید مشکل کرش بوجود میاد. خوشبختانه تمام برنامه ها تحت پوشش هستند. چه رایگان و چه پولی. ایرانی و خارجی. میتونید با نصب خود pp روی گوشی از داخل گوشی با لینک مستقیم هم دانلود کنید. من سرعت ۳۰۰ گرفتم پس اگر سرعتتون پایینه مشکل از نت شماست.

موفق باشید

خسته نباشی بابا الان این راه حل بود ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
    خب اینو که همه میدونن
    من الان خودم هم 25 پی پی دارم هم از اپستور دانلود میکنم فقط وقتی از اپستور دانلود میکنم بعدش یکبار دیگه با 25 دستگاهم را مچ میکنم به همین راحتی از هر دو استفاده میکنم.

نظر

مخت داغ نكرد?

نظر

واااااااااااای عجب راه حلی .... خسته نباشید

نظر

والا ما یه ماهه داریم بال بال میزنیم اینجا کسی به ما نگفت از اپ استورت چیزی دانلود نکن، همه گفتن با آیتولز بریز و داستان کن! حالا شما از قبل میدونستی کاهلی کردی یه تاپیک نزدی ما ۶ با ریستور نکنیم!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
          خسته نباشی بابا الان این راه حل بود ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
          خب اینو که همه میدونن
          من الان خودم هم 25 پی پی دارم هم از اپستور دانلود میکنم فقط وقتی از اپستور دانلود میکنم بعدش یکبار دیگه با 25 دستگاهم را مچ میکنم به همین راحتی از هر دو استفاده میکنم.
          شما بعد از یه مدت ۱۰۰٪ اپ های ibook و cp + تون کرش خواهد کرد!

نظر

دوستان pp25 چيه مى شه يه توضيح كامل بدين لتفن

نظر

با سلام من يه راهي واسه اين موضوع پيدا كردم اگه برنامه هايي كه باpp نصب كرديد ميخواهيد كرش نشه و از appstore برنامه بگيريد همه برنامه هاي pp را باز كنيد بعد دكمه home را بزنيد بعد بريد تو appstore برنامه بگيرد.

نظر

با سلام من يه راهي واسه اين موضوع پيدا كردم اگه برنامه هايي كه باpp نصب كرديد ميخواهيد كرش نشه و از appstore برنامه بگيريد همه برنامه هاي pp را باز كنيد بعد دكمه home را بزنيد بعد بريد تو appstore برنامه بگيرد. فعلا اين تنها راه من تمام راها را امتحان كردم و هيچ نتيجه اي جز اين راه نگرفتم.

نظر

با سلام و خسته نباشین من امروز گوشیم رو وصل کردم به آیتونز و روش آهنگ ریختم و سیسنک کردم امروز تمامی‌ بعضی‌‌های که با ۲۵pp ریخته بودم وارد میشم سریع میپره بیرون اما بعضی‌‌های که با تنگوبو ریختم چنین مشکلی‌ نداره بعضیها‌رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم اما درست نشد به نظر شما اساتید مشکل از کجاست؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر بابت سایت همیشه آپدیت خوبتون :-

نظر

نوشته اصلی توسط ramin03 نمایش پست ها
                    با سلام و خسته نباشین من امروز گوشیم رو وصل کردم به آیتونز و روش آهنگ ریختم و سیسنک کردم امروز تمامی‌ بعضی‌‌های که با ۲۵pp ریخته بودم وارد میشم سریع میپره بیرون اما بعضی‌‌های که با تنگوبو ریختم چنین مشکلی‌ نداره بعضیها‌رو هم پاک کردم دوباره نصب کردم اما درست نشد به نظر شما اساتید مشکل از کجاست؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر بابت سایت همیشه آپدیت خوبتون :-
                    به برنامه pp25 وصل کنید و اون دکمه آبی رنگ و طبق آموزش بزنید. درست میشه

نظر

سلام.یه سوال داشتم.اگر من از طریق برنامه ۲۵pp که رو گوشی نصبه برنامه دانلود کنم و بریزم بازم ممکنه با این مشکلات بر بخورم؟گوشی 4s,ios7

نظر

نوشته اصلی توسط kamelkon نمایش پست ها
                        سلام.یه سوال داشتم.اگر من از طریق برنامه ۲۵pp که رو گوشی نصبه برنامه دانلود کنم و بریزم بازم ممکنه با این مشکلات بر بخورم؟گوشی 4s,ios7

هرچی برنامه دارید پاک کنیدو فقط از همین برنامه استفاده کنید اوکیه. اگرم جلبریک کنید که هیچی

نظر

صبر کنید ..
                        X