اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد اسمارت کیس آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد اسمارت کیس آیپد

سلام...
    من بعد از یه هفته تحقیق در مورد انواع و اقسام کیس های آیپد تصمیم گرفتم همون اسمارت کیس رو بگیرم ( هر چی باشه و هر مشکلی داشته باشه ماله خود Appleـه )
    ولی نمیدونم چرا هر چی تصویر ازش تو گوگل رویت میکنم یا ویدیوهای یوت*ب همگی با کانکتور قدیمین!
    اسمارت کیس با درگاه Lighting کسی دیده؟ اگه آره ممنون میشم آدرس و یا شماره تلفن اونجا رو بهم بگـــه...

نوشته اصلی توسط most-t36 نمایش پست ها
    سلام...
    من بعد از یه هفته تحقیق در مورد انواع و اقسام کیس های آیپد تصمیم گرفتم همون اسمارت کیس رو بگیرم ( هر چی باشه و هر مشکلی داشته باشه ماله خود Appleـه )
    ولی نمیدونم چرا هر چی تصویر ازش تو گوگل رویت میکنم یا ویدیوهای یوت*ب همگی با کانکتور قدیمین!
    اسمارت کیس با درگاه Lighting کسی دیده؟ اگه آره ممنون میشم آدرس و یا شماره تلفن اونجا رو بهم بگـــه...
    تا اونجايي كه من ميدونم همشون با كانكتور قديما نه جديد.

Sent from my mind

نظر

اصلا خیلی ببخشید
      این اسمارت کیس و اسمارت کاور دقیقا چی هستند و فرقشون با همدیگه چیه؟
      یک توضیح مفید و کامل بدید لطفا؟!

نظر

نوشته اصلی توسط mjsma نمایش پست ها
        اصلا خیلی ببخشید
        این اسمارت کیس و اسمارت کاور دقیقا چی هستند و فرقشون با همدیگه چیه؟
        یک توضیح مفید و کامل بدید لطفا؟!
        اسمارت کاور فقط روی آیپد را می پوشاند ولی اسمارت کیس پشت و رو را می پوشاند.

نظر

ببخشید، توضیحات کاملتری رو میخواستم وگرنه اینو که خودم میدونستم ولی به هر حال ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط mjsma نمایش پست ها
            ببخشید، توضیحات کاملتری رو میخواستم وگرنه اینو که خودم میدونستم ولی به هر حال ممنون.
            اسمارت کیس یک کاور هوشمند هست که جنسش از پلی اورتان هست و موقع نصب بروی آیپد یک گزینه در سیتینگ ظاهر می شود که با on کردنش و باز و بسته کردن اسمارت صفحه آیپد را می شود خاموش و روشن کرد و شش رنگ دارد.اسمارت کاور هم همون کارایی را دارد ولی فقط روی آیپد را می پوشاند.

نظر

یعنی همون اسمارت کیس با جایگاهه پورت قدیمی رو واسه آیپد 4 بگیرم ظاهرش ضایع نمیشه؟؟:d

نظر

نه بابا
                من خودم ایپد 4 داشتم اسمارت کیس گرفته بودم با پورت قدیمی :دی
                اصلا هم ضایع نبود

نظر

متاسفانه اسمارت کیس بر خلاف محصولات اپل، نسبت به قیمتش، از کیفیت خوبی برخوردار نیست. بعد از دیدن کلی نقد و بررسی توی یوتوب و دیدن این محصول از نزدیک به این نتیجه رسیدم. همین امر در مورد بامپر های آیفون 4 و 4s مصداق داره.محصولی گران و بی کیفیت!

به نظر من، بهترین انتخاب، اسمارت کیس موشی به اسم اوریگامی هستش. بسیار محصول پرکاربرد،با کیفیت و شیکیه.

iPad Case w/ Folding Smart Cover | Versacover Clear | Moshi

تقریبا با قیمت اسمارت کاور اپل برابری میکنه ولی از نظر کیفیت و کارایی، چند پله بالاتر قرار داره. برای آیپد خودم 2 ماه پیش تهیه کردم و هنوز مثل روز اولشه.

اگر قصد خرید داشتید، میتونم فروشگاهی با انصاف، با محصولات متنوع رو بهتون معرفی کنم.

نظر

خب الان من يعنى كه ميخوام اسمارت كيس بخرم نخرم و يك چيز ديگه بخرم؟
                    ميشه مضرات اسمارت كيس رو كسى كه ميدونه توضيح بده؟
                    اگه بده چى بجاش بخرم خوبه؟

نظر

دوست خوبم من همین smart case رو البته برای آیپد مینی گرفتم و پورت رعد داره و همون گزینه هم توی سیتینگ اومد
                      موفق باشید

60 گرفتم از طبقه 4 علاالدین

نظر

وقتي اسمارت كاور وصل ميشه گزينه اي در ستينگ ظاهر ميشه يا نه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Amin30 نمایش پست ها
                          وقتي اسمارت كاور وصل ميشه گزينه اي در ستينگ ظاهر ميشه يا نه؟؟
                          بله،در Settings/General یک گزینه به اسم Lock/unlock ظاهر میشه برای این کار

نظر

من يه اسمارت كيس گرفتم ولي هيچ كابلي يا دكمه اي نداره و در ستينگ هم هيچ گزينه اي فعال نميشه وقتي هم كه ميبندمش صفحه خاموش ميشه و وقتي بازش ميكنم روشن

نظر

قيمتش هم سي هزارتومانه و از اصفهان خريدم

نظر

صبر کنید ..
                              X