اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل wifi : no hardware installed

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل wifi : no hardware installed

تجربه تلخیست وقتی که در حال web surfing هستید ، متوجه می شوید که ارتباط شما قطع شده. و این موضوع وقتی بدتر می شود که شما مک رو restart می کنید و هنگامی که می خواهید wifi رو روشن کنید متوجه پیغامی هولناک می شوید!! wifi : no hardware istalled

این مشکل تقریبا از 10.7.3 شروع شد ( به طور دقیق تر متداول شد) و تا به امروز هم خیلی از کاربران با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.
    راه حل های پیشنهادی هم در دو بخش software و خدای نکرده hardware ارائه می شود. با وجود راه های پیشنهادی بسیار، اما تقریبا همه بر این نکته اشتراک نظر دارند که یک راه حل واحد وجود ندارد.

از تمامی دوستان ماهر و متخصص و دوستان علاقه مند تقاضا دارم تا راه حل های پیشنهادی را در این جا قرار بدهند تا حداقل یک مجموعه ی خوبی از راه ها ی درمان این موضوع را داشته باشیم. با سپاس

قبل از هرچیزی باید این کار ها را انجام دهید:

۱- از بروز بودن نسخه سیستم عامل خود و همچنین آپدیت های مربوط به Airport اطمینان حاصل کنید.

۲- ریست کردن NVRAM

۳- ریست کردن (SMC (system management controller

۴- گاهی اوقات با shutdown کردن مشکل به صورت مقطعی حل می شود. (تجربه شخصی بنده این بوده که وقتی با باتری مک رو روشن کردم این ارور را میداد. هنگامی که در این حالت shutdown کردم و بعد از آن به برق وصل کردم، لپ تاپ خود به خود روشن شد و مشکل رفع شد!)

۵- boot in recovery : با نگه داشتن کلید های command +R در هنگام استارت

ادامه دارد
    ویرایش توسط m_ie : https://i-phone.ir/forums/member/24047-m_ie در ساعت 28-08-2013, 02:09 AM

منتقل شد.

نظر

۶- مشکل برخی کاربران اینگونه حل شده است. مراحل:

۱- با فشار دادن دکمه power یا control+eject این دیالوگ باز می شود.

۲- تنها آپشن موجود را uncheck نمایید.

۳-سپس گزینه restrat را کلیک کنید.

نکته اینجاست که فعال کردن این آپشن پس از رفع شدن مشکل، لزوما باعث برگشت آن نمی شود. پس اگه تمایل به فعال کردن دوباره آن دارید، نگران نباشید.

نظر

صبر کنید ..
      X