اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیفون 3GS مشکی 32Gig انلاک فکتوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیفون 3GS مشکی 32Gig انلاک فکتوری

مدل : 3gs انلاک فکتورری ،مشکی 32 گیگ
    ورژن 6.1 جیلبریک شده
    مثل اکثر 3gs ها یه ترک دم شارژر داره و دکمه هوم و پاورش هم سفت شده ولی با استفاده از اپلیکشن های zphyr و activator نیاز به کار با این دکمه ها خیلی کم میشه که منم نصب کردم روش
    البته دکمه پاورش به دلیل فاصله افتادن بین درز قابش هست که تو عکسا معلومه رفته تو ، واسه همین یه قاب از که از یه ایفون دیگه باز شده براش خریدم که روش بندازم که دیگه فرصت نشد که اونم به خریدار تقدیم میشه. فقط قابش 16 گیگه که تو عکسا مشخصه
    یکمم زیر lcd گردو خاک رفته که چندتا نقطه س
    بقل اسپیکرم 3 تا لکه داره تو عکسا معلومه
    کابل USB هم نداره (یعنی داره ولی سالم نیست و قلق داره ، یعنی باید چپو راستش کنی تا وصل بشه که ما میگیم نداره :دی)
    سعی کردم همه چیشو بگم که هیچ شکو شبهه ای واسه خریدار نمونه
    غیر از موارد بالا بقیه موارد گوشی کاملا سالم هست
    قیمت : 650

سلام
    داداش من 500 اگه بدی میخوام
    با توجه به گرد و خاک داشتن و لک داشتن و سفت بودن دکمه ی هوم و پاور و همچنین فاصله داشتن بین دو لبه ی قاب فکر کنم خوب باشه ولی بازم آخرین قیمت رو پ خ کن
    جعبه و امکانات همه تکمیله؟ باز که نشده تاحالا؟؟ مشکلی هم تاحالا باهاش نداشتی؟ سخت افزاری یا نرم افزاری؟ روان کار میکنه؟

نظر

یه سوال دیگه کدوم شهر هستید شما؟ تهران؟

نظر

نوشته اصلی توسط Laracroft نمایش پست ها
        سلام
        داداش من 500 اگه بدی میخوام
        با توجه به گرد و خاک داشتن و لک داشتن و سفت بودن دکمه ی هوم و پاور و همچنین فاصله داشتن بین دو لبه ی قاب فکر کنم خوب باشه ولی بازم آخرین قیمت رو پ خ کن
        جعبه و امکانات همه تکمیله؟ باز که نشده تاحالا؟؟ مشکلی هم تاحالا باهاش نداشتی؟ سخت افزاری یا نرم افزاری؟ روان کار میکنه؟
        نوشته اصلی توسط Laracroft نمایش پست ها
        یه سوال دیگه کدوم شهر هستید شما؟ تهران؟
        این مشکلا دیگه الان تو همه 3gs ها هست، 3gsی که دکمه هومش سفت نشده باشه احتمالا باز شده و تعمیری هست
        این فاصله ای که افتاده بخاطره این شد که قاب کاوری که روش انداخته بودم سفت بود، موقع در اوردن گیر کرد کنارش اون فاصلرو انداخت
        همه چی بجز کابلش که گفتم قطعی داره تکمیله و روون کار میکنه، البته iosش ریستور بشه بهتره چون من خیلی توییک از سیدیا روش نصب کردم که به کارتون میاد
        با توجه به اینکه یه قاب اضافه که از رو یه 3gs دیگه باز رو همراهش دارم به خریدار میدم فکر میکنم قیمت مناسب باشه ولی باز بیا تو پخ باهم مذاکره میکنیم
        بله من تهران هستم

نظر

upppppppppppp

نظر

صبر کنید ..
          X