اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطور کار با logic x pro رو از صفر شروع کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطور کار با logic x pro رو از صفر شروع کنم ؟

با سلام
    دوستان بنده قصد دارم کار با این برنامه رو شروع کنم اموزشی هست یا ه دوره ی اموزشی جایی هست یا خیر
    با تشکر

سلام

آموزشی به زبان فارسی نیست خیر، جایی هم نیست که آموزش بدند. می تونید در یوتیو*ب سرچ کنید و کمی یاد بگیرید

وگرنه برای کار باید آهنگساز باشید و کار با برنامه های آهنگ سازی را بلد باشید

در ضمن وقتی تاپیک ایجاد می کنید نیازی به زدن پست در تاپیک دیگری نیست

نظر

متشکرم . عجیبه واقعا کسی بلد نباشه
      متاسفانه تسلط کامل به زبان ندارم فارسیش هم مشکله چه برسه به ....
      ممنون از شما دوستان اگر کسی رو میشناسن که بلد باشه وتدریس کنه لطفا به من اطلاع بده
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Al_z نمایش پست ها
        متشکرم . عجیبه واقعا کسی بلد نباشه
        متاسفانه تسلط کامل به زبان ندارم فارسیش هم مشکله چه برسه به ....
        ممنون از شما دوستان اگر کسی رو میشناسن که بلد باشه وتدریس کنه لطفا به من اطلاع بده
        با تشکر
        كلا آپديت هاي جديد logic و final cut علاوه بر كاربران حرفه اي، وضعيت كاربران تازه كار هم در نظر گرفته
        بنابران فكر نكنم تو يادگيريش سخت باشه
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

همانطوری که دوستان دیگر گفتند، یادگیری سختی نداره، اما در استفاده صحیح و کامل باید کاربر حرفه ای این کار باشید، یک موزیسین یا مهندس صدا که به سبکهای موسیقی الکترونیکی و میکس و مسترینگ مسلط هست میتونه از Logic به طور کامل استفاده کنه!
          شما اگه بخواین به صورت حرفه ای کار کنید باید پیش زمینه ای در صوت و موسیقی داشته باشید. و بعد میتونیداز مرجع خود اپل که کامل هست استفاده کنید، تعداد کمی از استودیوهای موسیقی داخل کشور و همچنین بعضی از آموزشگاههای حرفه ای آموزش میدهند.

نظر

متشکرم از توضیحتون همه میگن پیش زمینه لازمه منتها من نتمیدونم دقیقا از کجا باید شروع کرد منطور نرم افزارهای ویندوز مثل fl studio هست یا چیز دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط Al_z نمایش پست ها
              متشکرم از توضیحتون همه میگن پیش زمینه لازمه منتها من نتمیدونم دقیقا از کجا باید شروع کرد منطور نرم افزارهای ویندوز مثل fl studio هست یا چیز دیگه
              بالاخره همه نرم افزارهاي ساخت موسيقي از منو ها و المنت هاي مشتركي استفاده مي كنند و اينجور نيست كه مثلا logic pro كاملا با اپليكيشن هاي ديگه متفاوت باشه
              منظور از پيش زمينه لازم، همون داشتن اطلاعات حداقل از چگونگي كار كرد با چنين برنامه هايي هست و وقتي با فضاي كلي كمي آشنا باشيد، يادگرفتن جزئيات خيلي سخت نيست
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

برای فوکوس رو این برنامه ایمک 27 رو پیشنهاد میکنید یا مکبوک رتینا ؟

نظر

ببینید عزیز من کار آهنگ سازی نیاز به پیش نیاز داره، اون هم دانش موسیقیه! هر کسی که یه برنامه نصب کنه آهنگساز نیست. حتی کسی که ۱۰۰٪ کار با برنامه را بلد باشه و دانش موسیقی نداشته باشه کاری نمی تونه از پیش ببره.

شما به نظر من اول موسیقی کار کنید بعد برید دنبال آهنگسازی و logic و ...

نظر

در تکمیل صحبت های دوستان. اگر زبان انگلیسی خوبی دارید آموزش های مالتی مدیا در اینترنت موجود می باشد.

نظر

دوست عزيز آهنگسازي يك هنر هست و مثل تايپ كردن نيست كه يك نرم افزار بتونه نيازشو بر طرف كنه. همونطور كه دوستمون i-alireza گفتن شما نياز به پيش نياز داريد در زمينه آهنگسازي، شما بايد ساز پيانو رو در حد عمومي كار كرده باشيد و ترجيها يك ساز تخصصي هم كار كنيد .
                      كسي كه ميره دانشگاه موسيقي يا بصورت آزاد حرفه موسيقي رو دنبال ميكنه ، دوره پيانو عمومي رو ميگذرونه ، دوره ساز تخصصي رو ميگذرونه ، دوره سلفژ ، و از همه مهمتر تو زمينه آهنگسازي تيوري و هارموني هست و در مدارج بالاتر كنترپوان و اركستراسيون...
                      من رشته دانشگاهيم موسيقي بوده و كارم آموزش هست.
                      تيوري موسيقي ، هارموني و پيانو عمومي و در آخر آموزش تخصصي logic pro
                      ، اگه خواستيد ميتونم راهنماييتون كنم.

نظر

سلام دوست عزیز من یک لینک تورنت میزارم تا دانلود کنیین ولی بهترین راه یوتیوب هستش چون خیلی تنوع داره اگه سولفژرو بلد باشین تو ساخت آهنگتون مشکلی ندارین من همه DAW رو کار کردم لاجیک از همشون راحتر هس البته بعضی از ورک استسشن های دیگه مثه ابلتون لایو هم خیلی خوبه و دم دسته ولی هیچکدومشون محیط جذاب لاجیک و مخصوصا نسخه X یا ۱۰ رو ندارن ، موفق باشید،

http://torcache.net/torrent/AB5ADE03...13.eng.torrent

نظر

ببخشید راهی هست موقع اجرای logic pro x برای اولین بار، اون فایل های اضافه رو دان نکنه؟
                          چون حجمش خیلی زیاده، فک کنم 36 گیگه!

Sent from the Orbit

نظر

سلام دوستان،من تقريبا با اين برنامه روزي ٢-٣ ساعت كار ميكنم و عالي جواب ميده و از خيلي از برنامه هاي ديگه بهتره،
                            خيلي راحت ميتونيد بين ايپد و مك از طريق wi-fi ارتباط بر قرار كنيد،طوري كه ايپد ميدي كنترل بشه.
                            اين برنامه در درجه اول نياز به پلاگين هاي خودشه كه تو لايبراري هست.فكر كنم حدود ٢٥gb باشه،
                            اگه سوالي هست بفرمايد تا در صورت امكان كمكتون كنم،

نظر

نوشته اصلی توسط arefviva نمایش پست ها
                              سلام دوستان،من تقريبا با اين برنامه روزي ٢-٣ ساعت كار ميكنم و عالي جواب ميده و از خيلي از برنامه هاي ديگه بهتره،
                              خيلي راحت ميتونيد بين ايپد و مك از طريق wi-fi ارتباط بر قرار كنيد،طوري كه ايپد ميدي كنترل بشه.
                              اين برنامه در درجه اول نياز به پلاگين هاي خودشه كه تو لايبراري هست.فكر كنم حدود ٢٥gb باشه،
                              اگه سوالي هست بفرمايد تا در صورت امكان كمكتون كنم،
                              سوال بنده رو جواب بفرمایین ممنون میشم

Sent from the Orbit

نظر

صبر کنید ..
                              X