اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمايي خريد بين me664 يا mc976

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمايي خريد بين me664 يا mc976

سلام خدمت اساتيد محترم،
    دوستان ميخوام يه رتينا بگيرم بين دو مدل ذكر شده(me664 و mc976) كدومشون بهترند؟!
    با توجه به اينكه شايعات درمورد صداي زياد فن مدلmc هست؟!ايا صحت داره يا نه؟!
    كلا كدوم بهتره؟!

لطفا نياز هاي خودتون و مقدار هزينه تون رو بگيد
    مشخصاتشون هم بگيد لطفاً.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
      لطفا نياز هاي خودتون و مقدار هزينه تون رو بگيد
      مشخصاتشون هم بگيد لطفاً.
      سلام دوسته عزيز.
      قيمت تا ٨مليون.
      ترجيحا cpu i7
      vga ترجيحا geforce

نظر

دوست عزیز کاربری خودتون را عنوان نکردید.

نظر

نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
          دوست عزیز کاربری خودتون را عنوان نکردید.
          از شماها چه پنهون بيشتر بازي :d
          تك و توك يه رندر و يكم كار كردن با كتيا در حالتي كه ويندوز هم نصب بكنم،

نظر

اگه بیشتر برای بازی میخواهید,پیشنهاد میکنم سمته مک نیاید! چون بازی های خیلی کمی برای مک عرضه میشند و اگه بخوایید تو حالت ویندوز,خیلی به مک با فشار بیارید(مثله بازی های سنگین)مشکلاتی برایش پیش میاد!
            مثله:به هم خوردن دور فن,امکان سوختن فن هست,کاهش عمر باتری(در صورت گرما)
            به جای اون پوله مک,میتوانید قویترین سیستم ویندوزی(pc یا ...)جمع کنید.

نظر

خوب يعني شما ميگيند كه كلا مك را نبايد مولتي كرد؟!خوب من رشتم مكانيكه ميدونم برنامه كتيا نداره؛يعني ويندوزم نصب نكنم كه بتونم با كتيا كار كنم؟!!
              هرچند برنامه هاي مشابهي هم ديدم،
              اصلا يه سوال ديگه مگه تو اپ استور بازي برا مك نيست؟!مثله sky gambler يا بتمن يا ....
              نميشه بازي هاي مك را به صورت كرك نصب كرد از تو سايته اپكركر؟!!!
              ویرایش توسط roham22 : https://i-phone.ir/forums/member/16110-roham22 در ساعت 20-08-2013, 07:02 PM

نظر

سلام
                رفیق من me665 دارم خیلی جاها خوندم که فنش صدا میده ولی اینطور نیست خیلی هم کم صداست ولی mc976 واقعا این مشکلو فنو داره. 664 میخوای بگیری مدلی رو بگیر که جدید تولید شده و روش 10.8.3 بصورت دیفالت نصب شده.

در مورد بازی:

خوراک بازی هست
                من خودم روش ویندوز ۷ ریختم و فیفا ۱۳ رو روش نصب کردم با آخرین رزولوشن و همه تنظیمات تا آخر پر ! باهاش بازی میکنم نه یکی دو ساعت بعضی موقعها ۷-۸ ساعت با دوستام میشینیم فیفا بازی میکنیم خیلی خوب جواب میده .
                کلا بهت بگم که از خود لپ تاپ های ویندوزی بهتر ویندوز و برنامه هاش رو run میکنه اونم بیشتر به لطف هارد ssd که داره .

ولی یه توصیه بهت دارم حالا که داری ۸ تومن هزینه میکنی ۴۰۰-۵۰۰ دیگه بزار روش برو 665 بگیر چون هم رمش بیشتره هم هاردش .

هارد ۲۵۶ واقعا کمه و اینم در نظر داشته باش که همیشه نمیتونی external بهش وصل کنی. ۱۰۰ گیگ هم که برای بوت کمپ بزاری کنار براش دیگه هیچی جا برای مکت و فایل های دیگت نمیمونه.
                در ضمن ۶۶۴ از ۸ تومن هم کمتره قیمتش ۷۳۰۰ تا ۷۶۰۰ هست فکر میکنم .

منم مثل شما رشتم مکانیکه و روش کتیا ریختم راحت کار می کنم باهاش هرچند فقط خواستم تست کنم و از مکانیک زیاد چیزی بارم نیست فقط لیسانسشو دارم ولی برای این لپ تاپ کتیا که چیزی نیست ansys رو هم راحت میتونی اجرا کنی و توش بال هواپیما آنا لیز کنی

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                  خوب يعني شما ميگيند كه كلا مك را نبايد مولتي كرد؟!خوب من رشتم مكانيكه ميدونم برنامه كتيا نداره؛يعني ويندوزم نصب نكنم كه بتونم با كتيا كار كنم؟!!
                  هرچند برنامه هاي مشابهي هم ديدم،
                  اصلا يه سوال ديگه مگه تو اپ استور بازي برا مك نيست؟!مثله sky gambler يا بتمن يا ....
                  نميشه بازي هاي مك را به صورت كرك نصب كرد از تو سايته اپكركر؟!!!
                  خیر عزیز!من خودم از ویندوز روی مکم استفاده میکنم!ولی من خودم شاهده این بودم که آسیباتی به برد یا...در اثر فشار زیاد تو محیط ویندوز به دستگاه وارد شده!
                  البته اینم باید بگم که من با رتینا ها اصلا کار نکردم و نمیدونم تو محیط ویندوز چه حالتی داره!(ولی مک های سال 2010 و 2011 تو ویندوز,آسیب پزیرند.)
                  چرا ,تو اپ استور هم تعدادی بازی هست ولی پولی!
                  بازی های کرک فقط بعضی هاشون کمی تو اجراشون(نصب) سخت یا غیر ممکنه!

نظر

دوست عزیز با هزینه خیلی کمتر می توانید لب تاپ های غیر از اپل تهیه و از محیط ویندوز بهره بگیرید . اگر صرفا می خواهید این همه هزینه کنید و در نهایت ویندوز نصب کنید روش به صرفه نیست . باز صلاح را خودتون بهتر می دانید.

نظر

جسارت به اپل نشه،شخصا مخالفه نصب ملتي بوت هستم،
                      در مورد بازي هاي پولي در اپ استور مشكلي ندارم، مثلا نمياي هم ٣٤$ پول براي call4 بدم،بازي كه ١٠ بار تمومش كردم(در محيط وين)،ولي براي بازي هاي قشنگ ديگه چرا.برا برنامه iphoto يا imovie هرچي باشه ميدم،
                      خوب الان ديگه برام جالب تر شد،منودم سره me664 و 665 .
                      اساتيد من هنوز اساس كار ssd نميدونم و به چه درد ميخوره؟!!
                      مگه لبتاب هاي مك هارد هاي سخت افزاري ندارند؟!

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                        جسارت به اپل نشه،شخصا مخالفه نصب ملتي بوت هستم،
                        در مورد بازي هاي پولي در اپ استور مشكلي ندارم، مثلا نمياي هم ٣٤$ پول براي call4 بدم،بازي كه ١٠ بار تمومش كردم(در محيط وين)،ولي براي بازي هاي قشنگ ديگه چرا.برا برنامه iphoto يا imovie هرچي باشه ميدم،
                        خوب الان ديگه برام جالب تر شد،منودم سره me664 و 665 .
                        اساتيد من هنوز اساس كار ssd نميدونم و به چه درد ميخوره؟!!
                        مگه لبتاب هاي مك هارد هاي سخت افزاري ندارند؟!
                        :O در مورد هارد ssd انقدر توضیحش مفصله که بهتره از گوگل کمک بگیری .
                        مزایاش خیلی خیلی بیشتر از هارد معمولی HDD هست . همچنین یکی از دلایل عمده گرونی مک بوک های دارای هارد SSD ، است .

شما اگر بودجت جوره برو 665 بگیر سمت ۶۶۴ نرو چون کمبود گنجایش دخیرش بعدا میزنه تو ذوقت ولی چون گفتی که با بوت کمپ مشکل داری و مثل اینکه صرفا میخوای از خود محیط مکش استفاده کنی پس اینهارو بدون که اپ استور مک زیاد بازیهای جالبی نداره .
                        کرک بازیهاش خیلی بندرت و سخت گیر میاد . کلا خود سیستم عامل مک واسه بازی نیست . بازی میخوای بکنی باید ویندوز بریزی روش. سیستم عامل مک علاوه بر سایر کاربردهاش از نظر من بیشتر برای کارهای گرافیکی و ادیت فیلم و موزیک و کلا مسایل مربوط به طراحی هست . در ضمن اگر فقط میخوای از محیط مکش استفاده کنی خیلی از برنامه های مهندسی مثل کتیا رو نخواهید داشت .
                        ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 21-08-2013, 12:09 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

هارد ssd:هارد هاي الكترونيكي هستند!يعني برخلاف هارد هاي HDD كه داراي ديسك اند!(ديسكي نيستند)
                          براي همين،هم بسيار سرعت بالاتري نسبت به هارد هاي معمولي ( hdd) دارند و هم مقاومت عمري بيشتر!

نظر

پس يعني تو هارد هاي ssd عمل كپي پيست خيلي سريع تر انجام ميشه،
                            اينطور كه داداش حسين توضيح دادن خوب گوزينه هاي مثه imac ميتون روش فكر كنم،
                            دوستان بخدا شرايط سختي شده،
                            دقيقا الان ديگه نميدونم دنباله اين باشم يا اون،(ايمك يا مك بوك).
                            به خدا دسته خودم نيست اينقد محصولات اپل خوبه كه ادم دلش ميخواد همه چي را داشته باشه،

نظر

اگر محل استفاده دستگاه ثابت است و نیاز به جابجایی ندارید بدون شک iMac بگیرید و می توانید یک MD095 بگیرید و هاردش را با SSD تعویض کنید... لذتش را می برید... صفحه نمایش 27 اینچ و ...

نظر

صبر کنید ..
                              X