اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمايي خريد بين me664 يا mc976

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
    سلام
    رفیق من me665 دارم خیلی جاها خوندم که فنش صدا میده ولی اینطور نیست خیلی هم کم صداست ولی mc976 واقعا این مشکلو فنو داره. 664 میخوای بگیری مدلی رو بگیر که جدید تولید شده و روش 10.8.3 بصورت دیفالت نصب شده.

سلام اقا حسين،
    داداش ميشه بگيند چرا حتما ورژن مك بايد ١٠،٨،٣ باشه فرقي دارند با هم؟!!
    با توجه به پيشنهاد دوستان me665 بر ميدارم،
    فقط يه سوال اساسي،
    پارت نامبرش چي باشه بهتره؟!من پارت امريكا جنوبي گير اوردم، پارت lla گير كه نمياد؟!!!!

نظر

هیچ فرقی ندارد دوست عزیز فقط j/a نگیرید که کیبورد ژاپنی دارد... زیاد دلچسب نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
        سلام اقا حسين،
        داداش ميشه بگيند چرا حتما ورژن مك بايد ١٠،٨،٣ باشه فرقي دارند با هم؟!!
        با توجه به پيشنهاد دوستان me665 بر ميدارم،
        فقط يه سوال اساسي،
        پارت نامبرش چي باشه بهتره؟!من پارت امريكا جنوبي گير اوردم، پارت lla گير كه نمياد؟!!!!
        نمیگم حتما ۱۰.۸.۳ باشه ، منظورم این هست که اگر ۱۰.۸.۳ باشه ممکن هست بخاطر تولید جدید بودنش مشکلات جزیی مثل همون قضیه فن رو نداشته باشه.( نسبت به همون مدل ولی در تولید های ماه های قبل تر)
        پارت نامبر هم اکثرا تو پایتخت برای آمریکا رو دارند. وقتی هم که میخری از فروشنده بخواهید که حتما توی فاکتور یک مهلت تست ۴۸ الی ۷۲ ساعته برات بنویسه.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نمیگم حتما ۱۰.۸.۳ باشه ، منظورم این هست که اگر ۱۰.۸.۳ باشه ممکن هست بخاطر تولید جدید بودنش مشکلات جزیی مثل همون قضیه فن رو نداشته باشه.( نسبت به همون مدل ولی در تولید های ماه های قبل تر)
          پارت نامبر هم اکثرا تو پایتخت برای آمریکا رو دارند. وقتی هم که میخری از فروشنده بخواهید که حتما توی فاکتور یک مهلت تست ۴۸ الی ۷۲ ساعته برات بنویسه.
          اقا حسين شما كجا را پيشنهاد ميكنيد كه پارت ll\a داشته باشه؟!

نظر

واقعیتش منم قصد خرید دارم و بین این دو دستگاه me664 , mc976 موندم حالا گویا شنیدم سری me جدیدتر هست نمیدونم دوستان راهنمایی کنن منم موندم

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
              واقعیتش منم قصد خرید دارم و بین این دو دستگاه me664 , mc976 موندم حالا گویا شنیدم سری me جدیدتر هست نمیدونم دوستان راهنمایی کنن منم موندم
              بله ME جدیدتره . me بخرید.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

بله me جدیدتره . Me بخرید.
                با تشکر از راهنمایی دوستان بالاخره خرید me664 واقعا خارق العادس هنوز در شوک هستم یعنی کیفیت در حد فضا من از دیدن صفحه نمایش سیر نمی شم فقط دلم می خواد بشیم نا صبح از کیفیت صفحه نمایش لذت ببرم

هدف از این پست من اسپم نبود فقط می خوام بگم هر کی می خواد لپتاپ اپل بگیر فقط فقط سری رتینا بگیره شک نکنید در سری رتینا

نظر

آقا نیما سلام ، مبارک باشه
                  منم راستش می خوام 664 بگیرم، میشه یه لطفی بکنی از تجربه این چند روز استفاده یکم توضیح بدی؟
                  پارت نامبر دستگاه شما چیه؟
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط reza amini نمایش پست ها
                    آقا نیما سلام ، مبارک باشه
                    منم راستش می خوام 664 بگیرم، میشه یه لطفی بکنی از تجربه این چند روز استفاده یکم توضیح بدی؟
                    پارت نامبر دستگاه شما چیه؟
                    ممنون
                    سلام ممنون از شما من در خدمتتون هستم هر سوالی دارین آماده جواب هستم
                    نمی دونم تا به حال تجربه رتینا داشتین یا نه ولی در یک کلام با دیدن صفحه نمایش مات و مبحوط خواهید شد خارق العاده هست رنگ ها به شدت عالی نمایش داده میشن متن ها بسیار شارپ هستن سرعت بالا امدن سیستم عامل بسیار سریع و خاموش شدن آن هم سریع هست
                    پارت نامبر lla هست

نظر

ممنون
                      آقا نیما شارژ چطوره ؟ صدای فن و داغ شدن چی؟
                      به نظر شما از کجا بگیرم که خیالم راحت باشه؟ موقع خرید به چیا حواسم باشه؟

نظر

شارژ عالی هست ۷ ساعت و نیم الی ۸ ساعت کار می کنه صدای فن اصلا نداره پ داغ هم نکرده برای من سری me سری جدید هست و مشکلاتی که قبلا بوده دیگه نیست 10.8.2 روش نصبه که اولش باز می کنی میگه آپدیت کنم به ۱۰.۸.۵ منم گفتم آپدیت کن ilife رایگان روش برات نصب هست به من از دیجی کالا گرفتم پیشنهاد هم میکنم از چنین جاهای معتبری خرید بکنی من هر بار از دیجی کالا خریدم پشیمون نشدم البته الان موجود نداره قبل از واریز وجه حتما بپرس که lla هست و کیبردش انگلیسی هست یا نه
                        و پیشنهاد می کنم یه مجیک موس هم بگیری خیلی خوبه تکمیل تکمیل میشه
                        بعد از موارد فوق توکل کن به خدا بقیش حله
                        موفق باشی سوالی بود من در خدمتم

نظر

صبر کنید ..
                        X