اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف بازی از گیم سنتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف بازی از گیم سنتر

ببخشين من چطورى يه بازى رو از قسمت game centerحذف كنم؟ مثلا يه بازى رو كه ميخوام از اول شروع كنم پاك ميكنم،اما وقتى كه دوباره نصبش ميكنم از ادامه بازى مياد،خيلى از برنامه هاى پاك شده تو قسمت purchated ،app store باقى موندن چه جورى حذفشون كنم؟

نوشته اصلی توسط kekevarmal نمایش پست ها
    ببخشين من چطورى يه بازى رو از قسمت game centerحذف كنم؟ مثلا يه بازى رو كه ميخوام از اول شروع كنم پاك ميكنم،اما وقتى كه دوباره نصبش ميكنم از ادامه بازى مياد،خيلى از برنامه هاى پاك شده تو قسمت purchated ،app store باقى موندن چه جورى حذفشون كنم؟
    شما برای اینکه از اول یه بازی رو انجام بدین باید تو خود setting بازی یه قسمت برای reset کردن بازی داشته باشه ، اسم بازی چی هست؟؟ در مورد اپ استور هم شما کجا میرین که این پیغام نوشته شده؟؟ اون مساله ی save بازی هیچ ربطی به اون اپ استور نداره...

نظر

بازى مورد نظرم high noon كه پاك نميشه و
      تمام بازى ها يا برنامه هايى كه حذف كردم تو قسمت app store-updates-purchased موندن كه البته جاى اضافى گرفتن

نظر

راهی برای حذف کامل از اکانت نیست. می تونید hide کنید که دیده نشن

نظر

چه جورى بازى high noon رو از اول شروع كنم؟
          Hide به چه صورته؟

نظر

از گیم سنتر باید خود بازی رو خذف کنید وقتی که حذف خواستید بکنید میپرسه از گیم سنتر هم حذف کنم یا نه البته باید به اینترنت وصل باشید
            بعد دوباره نصب کنید و بازی کنید ولی از لیست اپ استور از طریق مکاتبه فقط میشه حذف کرد
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

اينطور كه گفتين نشد، يه راه به من نشون بدين كه اين بازى رو حذف كنم و ازز سر شروع كنم...

نظر

اينطور كه گفتين نشد، يه راه به من نشون بدين كه اين بازى رو حذف كنم و ازز سر شروع كنم...
                از اکانت گیم سنترت لاگ اوت شو اگه مهمه

نظر

اينكارو كردم فايده نداشت هيچ، بازى رو دوباره نصب كردم قاطى كرده

نظر

پس سیو رو از آیکلود داره، از آیکلود خارج شو

نظر

اين راهم نشد،از آيكلود خارج شدم اما باز وقتى نصب شد از همون مرحله اومد،كنار آيكنش وقتى ميخوام دانلود كنيم يه ابر با علامت فلش رو به پايينه مسئله همين جاست، اين بازى رو كس ديگه با اپل آيدى من رفته حالا من نميتونم خودم بگيرمش،حتما يه راهى داره براى شروع ازز سر بازى

نظر

اين راهم نشد،از آيكلود خارج شدم اما باز وقتى نصب شد از همون مرحله اومد،كنار آيكنش وقتى ميخوام دانلود كنيم يه ابر با علامت فلش رو به پايينه مسئله همين جاست، اين بازى رو كس ديگه با اپل آيدى من رفته حالا من نميتونم خودم بگيرمش،حتما يه راهى داره براى شروع ازز سر بازى
                        بله؟؟؟؟ برنامه که با اپل آیدی دانلود شده باشه که سیوش رو نمیبره رو اپل آیدی!!!! فقط منظورش اینه قبلا گرفتی و اگه پولی هم باشه می تونی رایگان دریافت کنی. روی هر دستگاهی نصب کنی سیو کس دیگه که نمیاد برات خام نصب میشه

نظر

منظورم اين بود كه يه روز براى دانلود از اپل آي دى من استفاده كرد و با گوشى خودمم بازى كرده حالا من خودم ميخوام ازز سر شروع كنم ميگه قبلا گرفتم...

نظر

تنها راه اينكه يه اپل آى دى جديد بسازيم و با پسورد جديد بازى رو دانلود كنيم خلاص آخرشم خودم جواب خودمو دادم!

نظر

منظورم اين بود كه يه روز براى دانلود از اپل آي دى من استفاده كرد و با گوشى خودمم بازى كرده حالا من خودم ميخوام ازز سر شروع كنم ميگه قبلا گرفتم...
                              تنها راه اينكه يه اپل آى دى جديد بسازيم و با پسورد جديد بازى رو دانلود كنيم خلاص آخرشم خودم جواب خودمو دادم!
                              چه ربطی داره اون علامت؟! خوبه گفتم که هیچی نمیشه! شما یه بار زحمت دانلودشو بکش !! بعد بگو
                              پاکش کن دوباره نصب کن!

نظر

صبر کنید ..
                              X