اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
    Beta 7 چی شد پس
    چیش چی شد؟ نیومده دیگه !

نظر

• لینک ها مجددا در حال قرارگیری هستند، لطفا در این مورد پستی ارسال نکنید.

نظر

• دوستان من الان بخوام بتا 6 رو بریزم حتما باید udid م رو ثبت کرده باشم؟
        بدون اون نمیشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط I.m@hdi نمایش پست ها
          دوستان من الان بخوام بتا 6 رو بریزم حتما باید udid م رو ثبت کرده باشم؟
          بدون اون نمیشه؟
          خواهشا قبل از اینکه پست ارسال کنید همین صفحه قبلی رو مطالعه کنید ! از طریق shift+update لازم نیست udid با shift+restore لازمه

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamm@d
            بتا ٧ قرار هست بياد؟؟ يا نسخه بعدي گلد مستره؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
            صفحه قبل رو مطالعه کنید اول خواهشا کسی علم غیب نداره که بدونه میاد یا نه

نظر

• دانلود iOS 7 Beta 6

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
              Beta 7 چی شد پس
              اگه صفحه های قبل رو دیده باشد می فهمید. چون ۱۹ شهریور کنفرانس اپله و نسخه رسمی معرفی میشه احتمال زیاد بتای بعدی وجود نخواهد داشت و نسخه بعدی همان gm هست

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
              ویرایش توسط alidavodi : https://i-phone.ir/forums/member/134252-alidavodi در ساعت 02-09-2013, 01:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alidavodi نمایش پست ها
                اگه صفحه های قبل رو دیده باشد می فهمید. چون ۱۹ شهریور کنفرانس اپله و نسخه رسمی معرفی میشه احتمال زیاد بتای بعدی وجود نخواهد داشت و نسخه بعدی همان gm یا ga هست

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                چیزی به نام ga وجود نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  چیزی به نام ga وجود نداره
                  من طبق خبری که خونده بودم گفتم نسخه ga

اینم لینکش: *********
                  http://www.*********.ir/1392/%DB%B1%...85%DB%8C-ios7/

نظر

من طبق خبری که خونده بودم گفتم نسخه ga

اینم لینکش: *********
                    http://www.*********.ir/1392/%DB%B1%...85%DB%8C-ios7/
                    خبری که می خونید رو دقیق بخونید میبینید که ga برای شرکا عرضه میشه نه برای برنامه نویسان و کاربران. البته خوب از منبع خبرتون انتظار دیگه ای هم نمیره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      خبری که می خونید رو دقیق بخونید میبینید که ga برای شرکا عرضه میشه نه برای برنامه نویسان و کاربران. البته خوب از منبع خبرتون انتظار دیگه ای هم نمیره
                      به هرحال دلیل برای وجود نداشتنش نیست. نمیدونستیم *** *** منبع نا درستیه خوب شد گفتی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir6988 نمایش پست ها
                        فايلي كه دانلود كردي اشتباهيه. برا گوشي شما نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

دوست عزیز گوشی 5 64 هست من جفت فریمور هایی که برای 5 گذاشتین رو دانلود کردم!

نظر

به هرحال دلیل برای وجود نداشتنش نیست. نمیدونستیم *** *** منبع نا درستیه خوب شد گفتی

پس اگه وجود داره لطف کن لینک دانلودشو هروقت اومد برای من بفرست

اونم بهتره بدونید ۳ ۴ تا بچه ۱۴ ساله جمع شدن که سابقه کار با اپلشون ۲ سال هم نمیشه دیگه هم اسمشون رو لطف کنید نیارید چون شرمنده میشیم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط actros 1843 نمایش پست ها
                          دوست عزیز گوشی 5 64 هست من جفت فریمور هایی که برای 5 گذاشتین رو دانلود کردم!
                          از dmg درست خارج کردی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamm@d
                            هنوز خيلي زوده واسه gm به نظرم. كلي باگ داره آخه. حرف من نيست، حرف خيلياست. مخصوصن حالا كه هسته سيستم عامل هم تغيير كرده و با ورژن هاي قبلي به كلي متفاوت هست. اعضاي Evasion و winocm هم تو توييترشون اعلام كردن كه اين ios هنوز كلي باگ داره.

هنوز باگ داره چون بعد از شش نسل قرار بکلی عوض شه
                            fix میشه

نظر

• [QUOTE=iAlireza;883859]پس اگه وجود داره لطف کن لینک دانلودشو هروقت اومد برای من بفرست

اونم بهتره بدونید ۳ ۴ تا بچه ۱۴ ساله جمع شدن که سابقه کار با اپلشون ۲ سال هم نمیشه دیگه هم اسمشون رو لطف کنید نیارید چون شرمنده میشیم

- - - - - - - - - -

من که نمیدونم نویسنده هاشون کیه که لابد شما خودتون باهاشونید که می دونید. و در مورد نسخه ga مثلاً اگه لینک نسخه بتا نبود دلیل بر وجود نداشتنش بود؟ در ضمن من حوصله این کلکل های بچگونه رو ندارم و اگه چیز دروغی گفتم شرمنده

نظر

من که نمیدونم نویسنده هاشون کیه که لابد شما خودتون باهاشونید که می دونید. و در مورد نسخه ga مثلاً اگه لینک نسخه بتا نبود دلیل بر وجود نداشتنش بود؟ در ضمن من حوصله این کلکل های بچگونه رو ندارم و اگه چیز دروغی گفتم شرمنده

اگه وجود داشت که تکذیب نمی کردم. اصلا همچین نسخه ای وجود نداره عزیز. فقط بتا و gm در نسخه های اپل تعریف شدست.

موفق باشید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iMohamm@d
                                هنوز خيلي زوده واسه gm به نظرم. كلي باگ داره آخه. حرف من نيست، حرف خيلياست. مخصوصن حالا كه هسته سيستم عامل هم تغيير كرده و با ورژن هاي قبلي به كلي متفاوت هست. اعضاي Evasion و winocm هم تو توييترشون اعلام كردن كه اين ios هنوز كلي باگ داره.

عزیز نسخه دادن دیر و زود نداره که ! خب باگ ها اعلام میشه و همه حل میشه. همیشه اینطور بوده و نسخه بتا آخر با نسخه نهایی خیلی خیلی فرق داشته.

wincom که کلا فقط گفته حفره ۶.۱.۳ دارم حرفی از ۷ نزده !

evasi0n هم که مدت هاست توییت نکرده ! اعضاشون هم فقط pod2g گفته من مهاجرت می کنم آندروید همین ….

نظر

صبر کنید ..
                                X