اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

امكان جاسوسي در viber , whatsapp , و ... هست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امكان جاسوسي در viber , whatsapp , و ... هست ؟

سلام

اين امكان هست كه مثلا واتز اپ يا برنامه هايي مثلش كه براي اكتيو شدن به شماره تلفن نياز داره :

مثلا من بيام روي ديوايسم واتز اپ رو فعال كنم و يك نفر ديگه هم بياد واتزاپ رو بياد رو گوشي خودش فعال كنه با شماره من ( فرض كنيم كه چند لحظه گوشي من دستش بوده و كد اكتيو رو از گوشي من دريافت كرده و در ديوايس خودش وارد كرده ) حالا سيستم اين برنامه ها رو مي خواستم بپرسم بر اساس ديوايس تنظيم ميشه يا شماره تلفن يعني اگر كاري كه گفتم انجام بگيره هر پيامي كه من دريافت كنم اون شخص هم دريافت ميكنه ؟ يعني ميشه مكالمات ديوايس من رو كسي ديگر هم ببينه ؟ يا سواستفاده ديگر از اين كار بشه ؟

اگر سوالم چرت بود به بزرگواري خودتون ببخشيد چون يك قضيه اي چند روز بدجوري فكرم رو مشغول كرده گفتم شايد ...

رو بعضی برنامه ها تست کردم میشه
    مثلا وایبر-لاین

نظر

هرکسی که آخرین بار با اون شماره اکتیو کنه فقط میتونه از سرویس استفاده کنه
      مثلا فرض کنید وایبرو رو هم رو ایپد و هم رو ایفونتون نصب کردین
      شما وقتی وایبر آیفونو با شمارتون اکتیو میکنید میتونید از سرویسش استفاده کنید ،، اما اگه با همون شماره رو آیپد هم اکتیو کنید ،، فقط میتونید رو ایپد سرویس داشته باشید ،، یعنی دیگه رو ایفون چیزی دریافت نمیکنید
      در کل از یک شماره فقط رو یه دیوایس میشه استفاده کرد
      اما مثلا آیمسیج اینطور نیس ،، و به طور همزمان رو هر دو میشه دریافت و ارسال داشت

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
        هرکسی که آخرین بار با اون شماره اکتیو کنه فقط میتونه از سرویس استفاده کنه
        مثلا فرض کنید وایبرو رو هم رو ایپد و هم رو ایفونتون نصب کردین
        شما وقتی وایبر آیفونو با شمارتون اکتیو میکنید میتونید از سرویسش استفاده کنید ،، اما اگه با همون شماره رو آیپد هم اکتیو کنید ،، فقط میتونید رو ایپد سرویس داشته باشید ،، یعنی دیگه رو ایفون چیزی دریافت نمیکنید
        در کل از یک شماره فقط رو یه دیوایس میشه استفاده کرد
        اما مثلا آیمسیج اینطور نیس ،، و به طور همزمان رو هر دو میشه دریافت و ارسال داشت
        پس پست بالايي شما چي ميگن ؟

طبق گفته شما امكان جاسوسي نيست به شكلي كه من گفتم

در ايميسج كه با شماره قطعا نميشه چون اتومات شماره سيم كارد رو اكتيو ميكنه ولي اگر كسي با ميل اكتيو كرده باشه و ديگري هم اون ميل رو داشته باشه امكان جاسوسي هست ؟

نظر

من خودم شخصا تست کردم
          حتی وایبر نسخه pc رو هم اکتیو کردم و تمام اس ها رو با موبایل که میفرستم رو اونم نشون میده
          البته من رو اندروید تست کردم

نظر

به هیچ عنوان نمیشه از وایبر همزمان رو دوتا دیوایس استفاده کرد
            بقیه رو تست نکردم مثله لاین و we chat
            اما واسه آیمسیج خب شما میتونی ایمیل ها رو اضافه کنی اما پسورد اپل ایدیتونو هم طرف بدونه

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
              پس پست بالايي شما چي ميگن ؟

طبق گفته شما امكان جاسوسي نيست به شكلي كه من گفتم

در ايميسج كه با شماره قطعا نميشه چون اتومات شماره سيم كارد رو اكتيو ميكنه ولي اگر كسي با ميل اكتيو كرده باشه و ديگري هم اون ميل رو داشته باشه امكان جاسوسي هست ؟
              پست بالایی ایشون غلط گفتن!!

تنها برروی آخرین دستگاهی که فعال شده باشن کار می کنن و برروی دستگاه های قبلی میگه که دستگاه دیگه ای فعال شده و الان از کار افتاده

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                پست بالایی ایشون غلط گفتن!!

تنها برروی آخرین دستگاهی که فعال شده باشن کار می کنن و برروی دستگاه های قبلی میگه که دستگاه دیگه ای فعال شده و الان از کار افتاده
                البته وايبر همزمان روى pc هم فعال ميشه و همزمان كارم ميكنه. محض اطلاع ميگم كه خودمم اين كارو ميكنم. ولى روى دوتا آيديوايس نميشه.

نظر

نوشته اصلی توسط 2ma+li نمایش پست ها
                  البته وايبر همزمان روى pc هم فعال ميشه و همزمان كارم ميكنه. محض اطلاع ميگم كه خودمم اين كارو ميكنم. ولى روى دوتا آيديوايس نميشه.
                  اين افتضاح هست كه ...

نظر

شما خيلى راحت ميتونى يه بار از تو ستينگ خود وايبر،diactivate كنى و دوباره اكتيو كنى. از كامپيوتر پاك ميشه. ولى حواستون باشه كه اگه كسى كد رو ورداشته دوباره اينكارو نكنه.

نظر

صبر کنید ..
                    X