اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال اطلاعات ایکلود با اپل ایدی قدیمی به اپا ایدی جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال اطلاعات ایکلود با اپل ایدی قدیمی به اپا ایدی جدید

سلام به دلایلی ممکنه اکانت اپل ایدی من بلاک بشه..
    بنا بر این میخوام تا از دست رفتن اطلاعاتم که در ایکلود با اون اپل ایدی هست جلوگیری کنم و انتقالشون بدم به اپل ایدی جدید...
    میشه راهنماییم کنید ؟

سلام

امکان چنین کاری نیست و باید دستی اطلاعات رو منتقل کنید. در ضمن اپ آیدی بسته بشه icloud همچنان باز خواهد ماند

نظر

با این روش که عرض میکنم خدمتتون میشه !!!! سوال خوبی پرسیدین،
      اگه ایمیل یاهو یا اوت لوک ( هات میل مایکروسافت سابق البته این که میگم حتما ایمیل دامنه اوت لوک میخواد هات میل نمیشه ) دارید در تنظیمات قسمت ایمیل در ستینگ روی اکانتتون کلیک کنید گزینه هایی برای فعال کردن میاره میتونید NOTE, REMINDERS, CONTACTS, CALENDAR یعنی همین چیزایی که با ای کلود سینک میشن با این اکانت اوت لوک یا هات میلتون سینک میشه بعد اگه احیانا اکانتتون بلاک شد و اکانت جدید ساختین میتونید این اکانت ایمیلتون رو به این روش که گفتم سینک کنید و اطلاعاتتون بر میگرده و ازش بکاپ دارین . توجه کنید جی میل برای کانتکت نمیشه البته فکر کنم در ای او اس ۷ اضافه شده ( به استثنا روش card dav )
      اگه از فوتو استریم هم استفاده میکنید میتونید از اپلیکیشن ifft استفاده کنید تا عکسهاتون به سرویسهایی مثل اسکای درایو گوگل درایو و دراپ باکس اپلود بشه البته در اپلیکیشن همین سرویس ها هم گزینه هایی برای این کار وجود داره
      و نیازی نیست دوباره دستی وارد کنید !
      ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 19-08-2013, 05:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
        با این روش که عرض میکنم خدمتتون میشه !!!! سوال خوبی پرسیدین،
        اگه ایمیل یاهو یا اوت لوک ( هات میل مایکروسافت سابق البته این که میگم حتما ایمیل دامنه اوت لوک میخواد هات میل نمیشه ) دارید در تنظیمات قسمت ایمیل در ستینگ روی اکانتتون کلیک کنید گزینه هایی برای فعال کردن میاره میتونید NOTE, REMINDERS, CONTACTS, CALENDAR یعنی همین چیزایی که با ای کلود سینک میشن با این اکانت اوت لوک یا هات میلتون سینک میشه بعد اگه احیانا اکانتتون بلاک شد و اکانت جدید ساختین میتونید این اکانت ایمیلتون رو به این روش که گفتم سینک کنید و اطلاعاتتون بر میگرده و ازش بکاپ دارین . توجه کنید جی میل برای کانتکت نمیشه البته فکر کنم در ای او اس ۷ اضافه شده ( به استثنا روش card dav )
        اگه از فوتو استریم هم استفاده میکنید میتونید از اپلیکیشن ifft استفاده کنید تا عکسهاتون به سرویسهایی مثل اسکای درایو گوگل درایو و دراپ باکس اپلود بشه البته در اپلیکیشن همین سرویس ها هم گزینه هایی برای این کار وجود داره
        و نیازی نیست دوباره دستی وارد کنید !
        خوب دوست عزیز این کار اسمش دستی نیست؟؟ منظور من این بود سیستمی نیست که خودکار وارد کنی اینارو انتقال بده به یه اکانت دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          خوب دوست عزیز این کار اسمش دستی نیست؟؟ منظور من این بود سیستمی نیست که خودکار وارد کنی اینارو انتقال بده به یه اکانت دیگه
          نه از نظر من دستی نیست ، از این اتوماتیک تر ؟
          این هم سیستمیه که با علامت زدن یه تیک در تنظیمات اطلاعات بین اکانتها سینک میشه .
          ویرایش توسط novid66843 : https://i-phone.ir/forums/member/42997-novid66843 در ساعت 19-08-2013, 08:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
            نه از نظر من دستی نیست ، از این اتوماتیک تر ؟
            این هم سیستمیه که با علامت زدن یه تیک در تنظیمات اطلاعات بین اکانتها سینک میشه .
            استفاده از ifttt فقط یک تیک زدنه؟ وارد کردن یک جیمیل و بعد وارد کردن آیکلود یک کلیکه؟

منظور از سیستم اتوماتیک تنها و تنها یک کلیک هست و چنین چیزی از سوی اپل ارائه نشده.

نظر

صبر کنید ..
            X