اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیغام Service Battery

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیغام Service Battery

درود
    دوستان چندروزه رو باتری که کلیک میکنم پیغام Service Battery بهم نشون میده.از وقتی این اتفاق افتاد که برنامه های VmWare , Parallels Desktop رو نصب کردم.ربطی داره؟
    یکبار هم SMC رو Reset کردم.موقتا درست شد.اما باز دوباره این پیغام اومده.چندتا سوال داشتم از دوستان ممنون میشم جواب بدن:
    ۱-اگه Cycle Count به ۱۰۰۰ برسه چه اتفاقی میوفته؟
    ۲-رو چه معیاری Cycle Count افزایش پیدا میکنه؟
    ۳-چجوری سرعت افزایش Cycle Count رو پایین بیاریم؟
    ۴-چجوری Service Battery رو رفع کنم؟
    ۵-قیمت باتری (MacBookPro 7.1(13 inch,Mid 2010 حدودا چنده؟

ممنون

١-باتري عمرشو كرده و هم احتمال خرابيش هست،هم زود خالي شدن.
    ٢-هر بار كه از ١٠٠٪ به ٠ برسي يك سيكله.
    ٣-با به برق بودن دستگاه در بيشتر اوقات.
    4-کالیبره کنید.(همچنین smc)
    ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 15-08-2013, 04:30 PM

نظر

من یه چی میگم به نظر بی ربط میاد و جلو چشم دیدم.
      یه بار مک بوک و باز کن و اتصال باتری و از مک بوک جدا کن(سوکتش رو بکن)
      بعد 10دقیقه دوباره سوکت و جا بزن و بزار دسگاه بیاد بالا بعد celan inestall کن.
      برای دوست من اینجوری بود و با این کار حل شد.امتحان کن!!!ضرر نداره ولی اگه باز servis battery داد باتریو عوض کن.
      راستی کالیبره هم یادت نره
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ممنون دوستان smc رو آپدیت کردم درست شد.دیگه خدا رو شکر پیغام نیومد

نظر

نوشته اصلی توسط hadi1993 نمایش پست ها
          ممنون دوستان smc رو آپدیت کردم درست شد.دیگه خدا رو شکر پیغام نیومد
          اتفاقن من هم همینطوری شده مکم . هادی جان مدل مک بوک شما چیه؟؟؟؟
          ویرایش توسط AmirArsalaan : https://i-phone.ir/forums/member/20842-amirarsalaan در ساعت 16-08-2013, 01:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط AmirArsalaan نمایش پست ها
            اتفاقن من هم همینطوری شده مکم . هادی جان مدل مک بوک شما چیه؟؟؟؟
            من 374 دارم.

نظر

مک من قدیمی تر از مال شماست دقیقا 44 ماهه کارکردش اما خب من اکثر کارهامو با پی سی انجام میدهم به همین دلیل loadcycle من فقط 215 تا هست و در کمال تعجب عمر باتری به 78 درصد کاهش یافته.
              لطفا منو راهنمایی میکنید که چطور باید Smc رو آپدیت کنم؟

نظر

مک من قدیمی تر از مال شماست دقیقا 44 ماهه کارکردش اما خب من اکثر کارهامو با پی سی انجام میدهم به همین دلیل loadcycle من فقط 215 تا هست و در کمال تعجب عمر باتری به 78 درصد کاهش یافته.
                لطفا منو راهنمایی میکنید که چطور باید Smc رو آپدیت کنم؟
                http://www.i-phone.ir/forums/thread84579.html

نظر

سلام آقا هادي اين برنامه كه عكسش رو گذاشتين و طول عمر مك بوك رو داره اسمش چي هستش ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
                    سلام آقا هادي اين برنامه كه عكسش رو گذاشتين و طول عمر مك بوك رو داره اسمش چي هستش ممنون
                    سلام فرزان جان
                    اسم برنامه : Coconut Battery
                    لینک دانلود برنامه : Coconut Battery

نظر

مدیریت محترم بخش من این تاپیکی که لینک دادین رو مطالعه کرده ام قبلا
                      ایشون فرمودن smc رو آپدیت کرده اند و من میخاستم بدونم این اصطلاح آپدیت کردن smc یعنی چی؟؟؟ اون موضوع ریست smc هست در حالیکه هادی میگه آپدیت. من نمیدونم این آپدیت smc چی هست؟

نظر

مدیریت محترم بخش من این تاپیکی که لینک دادین رو مطالعه کرده ام قبلا
                        ایشون فرمودن smc رو آپدیت کرده اند و من میخاستم بدونم این اصطلاح آپدیت کردن smc یعنی چی؟؟؟ اون موضوع ریست smc هست در حالیکه هادی میگه آپدیت. من نمیدونم این آپدیت smc چی هست؟
                        اشتباه ميگند!
                        آپديتي براي smc فعلا نيست.

نظر

سلام من مشکلی نداشتم ولی وقتی هارد رو اس اس دی کردم و سیستم جدید رو ریختم این اررو برام میاد چند بارم این ترفند ها رو اجرا کردم کابل باطری رو جدا کردی دکمه های شیفت و ... نگه داشتم خلاصه یه ذره درسته بعدش دوباره این شکلی میشه!! مک بوک من مدل 2010 هست پرو ... درضمن 254
                          Cycle Count هست ... کسی راهی نداره برای کمک چیکار میشه کرد درست شه باطری شم گرونه نمیارزه عوض کنی شایدم درست نشه !!!

نظر

منم ابن مشکل Service Battery رو دارم با سایکل زیر 100!
                            تمام راه هایی که میشده رو انجام دادم و درست نشده.فقط مونده تعویض باتری.دوستان کسی نظری نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط new-MEA نمایش پست ها
                              منم ابن مشکل Service Battery رو دارم با سایکل زیر 100!
                              تمام راه هایی که میشده رو انجام دادم و درست نشده.فقط مونده تعویض باتری.دوستان کسی نظری نداره؟
                              اپل ام گنده زده با این سیستم عامل اش !!! ویندوز میریزی 10 اصلا مشکلی نداره باطری ولی تو مک این ارور مسخره میاد !!! سایت ها رو هم زیرو رو کردم هیشکی راه حل درستی نداره !!!

نظر

صبر کنید ..
                              X