اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم اتصال به ویدو پروژکتور در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم اتصال به ویدو پروژکتور در مک

سلام
    من یک minidsiply port با مارک مگا خریدم که وقتی با ویندوز میام بالا به ویدو پروژکتور وصل میشه ولی وقتی با مک میام بالا متاسفانه وصل نمیشه
    لطفا راهنمایی بفرمایید

نوشته اصلی توسط sogoli نمایش پست ها
    سلام
    من یک minidsiply port با مارک مگا خریدم که وقتی با ویندوز میام بالا به ویدو پروژکتور وصل میشه ولی وقتی با مک میام بالا متاسفانه وصل نمیشه
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    ورژن مکت چنده ؟

نظر

md101
      این توضیح رو بدم که وقتی به پروژکتور وصل می کنم در قسمت Displays گزینه Detect Displays غیر فعال است
      ویرایش توسط sogoli : https://i-phone.ir/forums/member/81327-sogoli در ساعت 14-08-2013, 07:21 PM

نظر

اصلا شناسایش میکنه؟یعنی تئ همئن display میری,چی نشون میده؟(یه اسکرین شات میگیری بزاری؟)

نظر

زمانی که به پروژکتور وصل می کنم اتفاقی در قسمت دیسپلی نمی افته مطابق اسکرین شات زیر:

ویرایش توسط sogoli : https://i-phone.ir/forums/member/81327-sogoli در ساعت 15-08-2013, 12:04 AM

نظر

برای اتصال دو راه وجود داره :
            راه اول که ساده تره
            System preferences->Displays
            حالا توی این قسمت دکمه Option (یا همون Alt) رو نگه دارید یک دکمه مخفی به نام Detect Display ظاهر میشه٬ با کلیک کردن روی این دکمه تصویر روی مانیتور دوم یا پرده پروژکتور ظاهر میشه و یه سری تنظیماتم داره.

راه دوم 
            باید وارد SafeBoot شوید که برای اینکار مک رو ریست کنید و دکمه Shift رو نگه دارید و به محض وارد شدن به SafeBoot اگر کابل وصل باشه تصویر منتقل میشه و بعدش در حالی که کابل همچنان وصله مک رو ریست و وارد محیط اصلی مک بشید.

البته توی سایت اپل هم یه فابل جهت آپدیت فرم ور Mini Display Port to Vga هست که روی تبدیل های غیراورجینال جواب نمیده.
            Mini DisplayPort to VGA Firmware Update v1.0

پ.ن ۱: میدونم تاریخ تاپیک گذشته ٬ ولی تازه به این مسئله برخورم.
            پ.ن ۲:منبع-دیسکاشن های اپل
            ویرایش توسط Felex : https://i-phone.ir/forums/member/107594-felex در ساعت 27-10-2014, 11:13 PM

نظر

سلام خسته نباشین ببخشین من یه مشکل دارم
              من مک بوک پرو 13 اینج دارم مینی HDMI دارم VGA Mac Book هم ندارم اما MIni HDMI Asus دارم
              رفتم وصل کردم به پروژکتور دانشگاه با مک اومدم بالا صفحه هی میرفت میومد (سیاه سفید میشد) بدشم هنگ میکنه هیچی کار نمیکنه

رو ویندوز هم که بالا میارم همششش لگ میزنه هی میره هی میاد به پروکتور هم وصل نمیشه Dupicate هم کردم نشد یعنی همرو زدم هیچی نشد

مشکل از کجاست مشکل از تبدیله ایسوس هست یعنی جواب نمیده باید حتما ماله اپل رو بگیرم
              اما چرا دستگاه رو میشناسه صحفه هی میره واس خودش یعنی گرافیک و باید دستکاری کرد هر چی هم گرافیک و پایین اوردم نشد اگه میشه جواب بدین ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
              X