اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش بالابردن سرعت حرکت نشانگر Magic Mouse

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش بالابردن سرعت حرکت نشانگر Magic Mouse

دوستانی که Magic mouse دارند حتما متوجه سرعت کم Tracking Speed یا حرکت نشانگر موس شدند, مخصوصا دوستانی که روی مانیتور های بزرگتر از ۲۲ اینچ کار میکنند بیشتر با این مساله درگیر خواهند بود.
    راه حل های نرم افزاری و ... وجود داره که در اینجا بهترین راه حل رو براتون میذارم :

۱- از System Prefrences وارد قسمت Mouse شده و درجه Tracking رو در بالاترین سرعت قرار دهید
    ۲- از Utilities برنامه terminal رو باز کنید
    ۳- در Terminal عبارت زیر رو بنویسید و Enter را بزنید (دوستانی که میخوان دستور رو کپی کنند از نقل قول استفاده کنند ) :

defaults write -g com.apple.mouse.scaling Z

* به جای Z عدد دلخواهتون رو بزنید ( عدد پیش فرض در بعضی مک ها 3.0 و در بعضی 5.0 هست که شما باید عدد بالاتری رو وارد کنید مثلا برای من 9.9 خوب جواب میده)

۴- سیستم را Restart یا Log Off کنید
    ۵- نکته بسیار مهم اینه که اگر بعد از کار های بالا به قسمت Mouse مراجعه کردید و دیدین درجه Tracking روی آخرین درجه نیست با اینکه اول همین آموزش درجه Tracking رو در بالاترین وضعیت قرار داده بودین نباید اون دوباره تغییر بدین , چون در صورت تغییر دوباره سرعت موس مثل اولش میشه

به امید اینکه یه آپدیت برای Magic Mouse بیادو این مشکلو اصولی برطرف کنه

كلا كه سرعت موس تو مك پايينه

يعني اگه تو system preferences هم سرعت رو آخرين لول بذارين بازم سرعتش پايينه؟

نظر

روی مایتی ماوس هم جواب میده؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط imamad نمایش پست ها
        كلا كه سرعت موس تو مك پايينه

يعني اگه تو system preferences هم سرعت رو آخرين لول بذارين بازم سرعتش پايينه؟
        متاسفانه خیلی سرعتش پایینه و حتی رو آخرین لول هم اعصاب رو خورد میکنه

نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
        روی مایتی ماوس هم جواب میده؟؟؟؟
        کلا این یه دستکاری تو ساختار سیستم هست پس کلا برای همه موس ها جواب میده ولی تست نکردم (فکر کنم برای موس های سیمی جواب نده ولی باز نمیدونم )
        ویرایش توسط ayunamir : https://i-phone.ir/forums/member/1396-ayunamir در ساعت 09-12-2009, 12:10 AM دلیل: (×ـ×)

نظر

من این نرم افزار فوق العاده رو پیشنهاد میدم،
          http://magicprefs.com/MagicPrefs.app.zip

نظر

من هیچ مشکلی نداشته و ندارم .عالیه و راضیم
            شاید به خاطر اینکه ۱۳ اینچ کار میکنم

نظر

عزیزان با سلام . من یه مجیک موس گرفتم و راضیم فقط وقتی سرعت رو بالا می برم از طریق ترمینال با اون روش دوستمون ، سرعت عالیه ولی وقتی کامپیوتر اسلیپ می شه یا شات داون و ریستارت میشه دوباره میشه عین اولش و من بیام و دوباره تنظیم کنم . روشی میشه پیشنهاد کرد که این تنظیمات رو ذخیره کرد و بعد از شات داون شدن دوباره عین روز اولش نشه ؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iman_118 نمایش پست ها
                عزیزان با سلام . من یه مجیک موس گرفتم و راضیم فقط وقتی سرعت رو بالا می برم از طریق ترمینال با اون روش دوستمون ، سرعت عالیه ولی وقتی کامپیوتر اسلیپ می شه یا شات داون و ریستارت میشه دوباره میشه عین اولش و من بیام و دوباره تنظیم کنم . روشی میشه پیشنهاد کرد که این تنظیمات رو ذخیره کرد و بعد از شات داون شدن دوباره عین روز اولش نشه ؟ ممنون
                برنامه *MagicPrefs رو نصب کن هم میتونی سرعت رو بیشتر کنی و هم یه حال اساسی به مجیک موست بدی .... که مثلا با ۳ تا انگشت کار کنه یا ۴ تا و ....

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                  برنامه *magicprefs رو نصب کن هم میتونی سرعت رو بیشتر کنی و هم یه حال اساسی به مجیک موست بدی .... که مثلا با ۳ تا انگشت کار کنه یا ۴ تا و ....
                  ازکاجا گرفتید ؟ تو اپل استور هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                    ازکاجا گرفتید ؟ تو اپل استور هست ؟
                    اینم لینک دانلود این برنامه

ویرایش توسط MacWorld : https://i-phone.ir/forums/member/28710-macworld در ساعت 24-02-2011, 01:18 AM

نظر

سرعت زمانی پایین مه میخوای حرکت جزی کنی با بالا بردن حساسیت مشکل بطرف شد برای من.
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
                      X