اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با دانگرید از ios 7 beta به ios 6.13

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با دانگرید از ios 7 beta به ios 6.13

سلام من گوشیمو به7اپدیت کردم ولی متاسفانه بدون اکانت دولوپر بود وحالا اکتیو نمیشه و روی گوشیم پیغامwe re unable to complete your active...رو میده چه چطور میشه دانگرید کرد چون ایتونزم همینو میده؟؟؟

البته ازم اپل ایدی می خاد که هرچی میزنم قبول نمیکنه skip هم نداره که این مرحله رو رد کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط saman112265 نمایش پست ها
      سلام من گوشیمو به7اپدیت کردم ولی متاسفانه بدون اکانت دولوپر بود وحالا اکتیو نمیشه و روی گوشیم پیغامwe re unable to complete your active...رو میده چه چطور میشه دانگرید کرد چون ایتونزم همینو میده؟؟؟
      به DFU برید و ریستور کنید:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html
      .:amgr:.

نظر

داداشم تو همون بتا که هستی find my iphone رو غیر فعال کن تا بتونی اکتیو کنی
        قضیه اون بحث امنیتی جدیده تو ios7
        که بدون اپل ایدی اکنیو نمیشه

نظر

به dfu خیلی رفتم ولی نشده.

نظر

اقا مسئله همون بحث امنیتیه که دوستمون گفت .الان رو 6.1.3 هستم مطمئنین که اگه برم رو beta گوشی باز میشه اصلا یا مثله همینه؟ لطفا راهنمایی کنید اپل ایدی رو ندارم دست دوم هست گوشی اون شخصم نیستش

نظر

اقا مسئله همون بحث امنیتیه که دوستمون گفت .الان رو 6.1.3 هستم مطمئنین که اگه برم رو beta گوشی باز میشه اصلا یا مثله همینه؟ لطفا راهنمایی کنید اپل ایدی رو ندارم دست دوم هست گوشی اون شخصم نیستش
              باید طرفو پیدا کنی عزیز بری ۷ هم همینطوره
              ولی در کل راه حلش اینه که بری رو ۷ اپل ایدی رو بزنی و find my iphone رو خاموش کنی
              بعد میتونی بدون کد بیای رو ۶.۱.۳

نظر

و اگه اون شخص رو نشه پیدا کرد و اگه پیدا کردیم بگه اپل ایدیش بلاک شده چی؟
                چون این کارارو کردم

نظر

و اگه اون شخص رو نشه پیدا کرد و اگه پیدا کردیم بگه اپل ایدیش بلاک شده چی؟
                  چون این کارارو کردم
                  با اپل باید مکاتبه کنید. راه دیگری ندارد.

نظر

درود. من ایفون 5مدل A1529 و لینک دانلود رو از سایت دانلود کردم و ورژن قبلیم هم 6.1.4 بود و باروشی که تو سایت بود بدون نیاز به ثبت UDID بیزحمت کمک کنید الان به beta 6 متاسفانه آپدیت کردم الان گفته اکانت devloper همچین چیزی میخواد. هر کاری کردم نشد به ios 6.1.4 برگردم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ هر کاری کردم رو حالت dfu نمیره وقتی میبرمش دوباره ایکون اپل میاد و مشکل activeation هستش. چ

از دوستان مشهدی بیزحمت یکی پیام بده اگه مغازه داره بتونم ردیفش کنم
                    ویرایش توسط neymar : https://i-phone.ir/forums/member/71086-neymar در ساعت 18-08-2013, 05:51 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                      داداشم تو همون بتا که هستی find my iphone رو غیر فعال کن تا بتونی اکتیو کنی
                      قضیه اون بحث امنیتی جدیده تو ios7
                      که بدون اپل ایدی اکنیو نمیشه
                      find my iphone رو از کجا غیر فعال کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
                        find my iphone رو از کجا غیر فعال کنم؟
                        از تو قسمت icould ميتونين خاموشش كنين
                        البته واسه اين كار بايد رمز اپل ايدي تون رو بلد باشين

نظر

اقا راستی من udid هم ثبت نکردم

نظر

سریع کمکم کنید گوشیو دانگرید کردم نور ال سی دی لگ می زنه؟ چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                            X