اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با برنامه sygic :all region بطور مجانی sygic iran را به دیواس خود بیاورید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط kiachip نمایش پست ها
    اين برنامه جزييات نقشش مثل گوگل مپ هست يا نه؟يعنى شهرهاى كوچيك هم ساپورت ميكنه،

Sent from my iphone5 using Tapatalk 2
    فقط یه سری از شهر ها رو که تو پست اول نوشتم ساپورت میکنه

نظر

دوستانی که خریدن برنامه رو، لطفا چک میکنید ببینید شهر بهبهان (استان خوزستان) رو چطور هستش؟ خیابان و راهنما و کیفیت و ..
      که بیخود خریداری نکنیم. و اینکه چه شهرهایی رو خوبه خوب داره؟
      تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
        دوستانی که خریدن برنامه رو، لطفا چک میکنید ببینید شهر بهبهان (استان خوزستان) رو چطور هستش؟ خیابان و راهنما و کیفیت و ..
        که بیخود خریداری نکنیم. و اینکه چه شهرهایی رو خوبه خوب داره؟
        تشکر.
        نه عزیز نداره خیلی از مراکز استان را هم نداره

نظر

نوشته اصلی توسط arashlinux نمایش پست ها
          نه عزیز نداره خیلی از مراکز استان را هم نداره
          دوست عزیز لطفا می فرمائید در نسخه پولی و خریداری شده، چه شهرهایی وجود دارند؟

نظر

دوستان اگه دقت کرده باشید خیلی از شرکتای نرم افزاری موفق ابتدا برنامه های قوی خودشونو با قیمت بالا عرضه میکنن، بعد قیمت کم میکنن و در نهایت یه نسخه رایگان منتشر میکنن که فقط بعضی ویژگی های نسخه پولی رو نداره
            درواقع یه چشم اندازی برای سود دارن که وقتی اون مقدار سود کردن، نسخه رایگان هم منتشر میکنن برنامه های زیادی اینجوری هستن
            این نسخه sygic هم واقعا کامله و بعد از 7 روز امکاناتی از کار می افته که خیلی بااهمیت نیست
            بنابراین از الان به بعد با وجود انتشار این نسخه واقعا کار خردمندانه ای نیست که نسخه پولی گرونشو خرید
            من دیروز از طریق همین سایت سیدیا استور گوشیمو آنلاک کردم و کلا با جیلبریک خداحافظی کردم
            به جرات میگم خیلی کار بهتریه از جیلبریک دور شدن الانم تقریبا 90% برنامه های مورد نیازم بصورت رایگان از اپ استور گرفتم حتی با روشهایی که میتونید با یه جستجو ببینید تونستم تقویم یکپارچه فارسی و کیبورد فارسی رو هم بدون جیلبریک به گوشیم بیارم

نظر

من اخرین نسخه sygic iran رو نصب کردم و راضی ام ... البته کرک شدش رو ;-)

نظر

کیبورد فارسی برای سرچ در Sygic all Region وجود نداره درسته ؟

نظر

سلام من نسخه یه دلاریش رو ی آیپاد تاچ نصب کردم فقط کسی میدونه این برنامه جی پس اس اکسترنال رو هم ساپورت میکنه؟

نظر

سلام . من دانلودش کردم اما مجانی نیست و بعد از 7 روز از کار می افته .

نظر

از کار نمی افته فقط صداش قطع میشه که زیاد مهم نیست با توجه به قیمت اصلیش
                      ویرایش توسط smb1 : https://i-phone.ir/forums/member/6245-smb1 در ساعت 15-01-2014, 11:05 AM

نظر

سلام. چرا تو اپ استور نيست؟ ميشه لينك دانلود برنامه رو بزاريد؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza.hoseini نمایش پست ها
                          سلام. چرا تو اپ استور نيست؟ ميشه لينك دانلود برنامه رو بزاريد؟؟؟؟
                          درود
                          خدمت شما :
                          کد:
                          https://itunes.apple.com/us/app/sygic-iran-gps-navigation/id464024747?mt=8
                          لینک رو دادم خدمتتون اما توصیه میکنم این برنامه رو نخرید .
                          من خودم خریداری کردم ولی از سال 2013 تا حالا اپدیت نشده ،این در صورتی هست که برنامه بقیه کشورها رو مرتب آپدیت میکنه .
                          در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند !

نظر

صبر کنید ..
                          X