اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل سینک کردن ایتونز با ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
    اين امكان بسته شده و ايشون فقط ميتونن به بالا ترين ورژن اپديد كنم
    مطمئنید که بسته شده؟ چون توی این تاپیک نوشته اپل (در حال )بستن این امکان هست

نظر

ببخشید با کاستوم رام هم نمیتونم به قبل ۶.۱.۳ برم

نظر

نوشته اصلی توسط borix_musix نمایش پست ها
        ببخشید با کاستوم رام هم نمیتونم به قبل ۶.۱.۳ برم
        خير براي ايفون 5.4s اين امكان وجود نداره

نظر

خب ما باید چیکار کنیم؟ من ورژنم خیلی پایینه ۵.۰.۱ جدیدن همه اپها دیگه این ورژن و ساپورت نمیکنن

نظر

خب ما باید چیکار کنیم؟ من ورژنم خیلی پایینه ۵.۰.۱ جدیدن همه اپها دیگه این ورژن و ساپورت نمیکنن
            بهترين كار اينه كه به ios 6.13 يا6.1.4 ريستور كنين سپس براي برنامه ها از 25ppياtongbu استفاده كنين

نظر

من فقط مشکلم برنامه ها نیست اینجوری دسترسی به خیلی از نرم افزارهای سیدیا قطع میشه تازه من یه سری تغبرات دادم که فقط رو دستگاه های جیلبرک امکان داره مثلا افزایش صدای دستگاه و خیلی چیزای دیگه

نظر

من فقط مشکلم برنامه ها نیست اینجوری دسترسی به خیلی از نرم افزارهای سیدیا قطع میشه تازه من یه سری تغبرات دادم که فقط رو دستگاه های جیلبرک امکان داره مثلا افزایش صدای دستگاه و خیلی چیزای دیگه
                بله درسته
                پس بايد با اين جور مشكلات بسازين

نظر

نه حاضرم بیخیال یه سری از اپها بشم تا اینکه تنظیمات گوشیم و از دست بدم صبر میکنم تا جیلش بیاد از شما دوستان خوبم تشکر میکنم بابت راهنمایی های خوبی که بهم کردی الان یه هفته ای هست که در گیر آپگرید و جیلبرک هستم آب پاکی و ریختین روم تا فعلا ارتفاع کنسل شه

نظر

سلام دوستان
                    من رو پلي ليست اهنگ ادد ميكنم ولي وقتي سينك ميكنم اهنگا رو گوشي نمياد
                    لطفا راهنمايي كنيد

نظر

صبر کنید ..
                    X