اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جایگزین installus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جایگزین installus

سلام دوستان.من چند ماه که بدون داشتنinstallus دارم برنامه نصب مینکم،حتی بدون vshare! اگه بخواین میتونم بهتون بگم که راحت بتونید هر برنامه ای که میخواید دانلود کنید

این که دیگه پست زدن اینطوری نمیخواست ... اگه روشی رو که میگید جدید هستش ، خوب همین جا اعلام کنید تا دیگران هم استفاده کنند.

نظر

این که شد قضیه بگم بگم
      ....
      اگه مطلب جدید و غیر تکراری دارید میتونید در بخش اموزشهای ایفون بذارید البته اینجا که پست زدید بخش مشکلات ایفون هستش که ربطی به تاپیک شما نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Amir.seven نمایش پست ها
        سلام دوستان.من چند ماه که بدون داشتنinstallus دارم برنامه نصب مینکم،حتی بدون vshare! اگه بخواین میتونم بهتون بگم که راحت بتونید هر برنامه ای که میخواید دانلود کنید
        نه نمیخوایم...احتیاجی نیست...خودت تنهایی استفاده کن...

نظر

روشی که میگم شاید بعضی دوستان بلد باشن ولی من میخوام برای کسانی که بلد نیستن بگم:
          ۱.گوشی حتما باید جیلبریک باشه
          ۲.برنامه safari download manager رو از سورس big boos دانلود کنید
          ۳.بعد از نصب برید از سوری repo.insanelyi.com برنامه safari ipa instaler رو نصب کنید
          ۴.بعد از اتمام این کار به safari رفته و بطور مثال این لینک رو تایپ کنید:
          http://store.heaveniphone.com/cat/hi..._applications/
          روی برنامه ای که میخواید نصب کنید کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه بعد روی گزینه download کایک کرده* و ورژن مورد نظر رو انتخاب کنید
          بعد از این کار سفاری دانلود منیجیر شروع به کار میکنه و ۳ گزینه رو برای شما نشون میده و شما باید گزینه view رو انتخاب کنید نه download! (این قسمت خیلی مهمه!)
          بعد از این کار تب دیگه ای باز میشه و شما باید گزینه install ipa رو بزنید و مبینید که برنامه ای مخواید مثل app store رو گوشیتون به راحتی نصب میشه
          امیدوارم که تونسته باشم درست راهنمایی کنم.اگه سوالی بود من درخدمتم

نظر

دوستان ببخشید نمیدونستم کجا باید مطرحش کنم !

نظر

صبر کنید ..
            X