اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب اپلیکیشن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب اپلیکیشن

سلام دوستان گوشی من آیفون 3g هست و به 4.2.1 هم آپدیت کردم ! اما هر اپلیکیشنی رو هم که دانلود کردم و میخوام از طریق ایتونز نصب کنم ارور میده که این اپلیکیشن برای ورژن های جدیدتر ios فقط کار میکنه! راه چاره چیه؟ چطور میتونم بازی و نرم افزار روش نصب کنم؟؟ لطفا کمک کنید!
    فایل های پیوست شده

آخرین ios برای گوشی شما همون 4.2.1 هست متاسفانه و خب خیلی از برنامه ها برای این ios کار آمد نیست !

یا باید بازدید دنبال برنامه هایی که کار کنه ....
    یا باید گوشیتون و عوض کنید که به ios های جدید دسترسی داشته باشید و بتونید برنامه نصب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط zohrabi66 نمایش پست ها
      سلام دوستان گوشی من آیفون 3g هست و به 4.2.1 هم آپدیت کردم ! اما هر اپلیکیشنی رو هم که دانلود کردم و میخوام از طریق ایتونز نصب کنم ارور میده که این اپلیکیشن برای ورژن های جدیدتر ios فقط کار میکنه! راه چاره چیه؟ چطور میتونم بازی و نرم افزار روش نصب کنم؟؟ لطفا کمک کنید!
      اره دیگه خوب. برنامه هایی که الان برنامه نویسان دارن برا اپل مینوسن همه دیگه از گرافیک بالایی بهره میبرن و سخت افزار قوی تری میطلبه.
      متاسفانه راه حلی برا مشکل شما نیس.
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

شما ميتوني جيلبريك كني و ورژن هاي قديمي و كرك شده برنامه هايي رو كه نياز داري نصب كني و لذت ببري همچنان از آيفونت

نظر

سلام
          منم یه 3g دارم ios 3.1.3 قبلا با اینستالوس هرچی میخواستم نصب میکردم، ولی یهو دگ بهم ریخت، الانم هرچی روش نصب میکنم باز نمیشه، صفحه اولش میاد میپره بیرون، با سیدیا appcake-firmware-ifanbox-vshare با چنتا برنامه دیگه ریختم ک شاید بتونم wechato نصب کنم یجوری ولی هیچکدوم باز نمیشه، چیکار باید بکنم؟
          ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
            X