اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی درباره کارنکردن برنامه های مربوطه به SMS Delivery در آیفون 5 ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمایی درباره کارنکردن برنامه های مربوطه به SMS Delivery در آیفون 5 ؟

با عرض سلام

ببخشید دوستان،

بنده گوشیم آیفون 5 است و IOS 6.1.2 رو دارد.

بنده این گوشی رو جلبریک نمودم و اکثر بازی ها و برنامه ها رو هم روش نصب نمودم و مشکلی نداشتم.

بنده طبق آموزش موجود در لینک زیر و حتی خیلی از آموزش های دیگر عمل نمودم تا Delivery Report رو فعال نمایم.

http://www.i-phone.ir/forums/thread5750.html

بعد از اتمام مراحل، حتی قسمت Delivery Report به قسمت Message در Setting اضافه نمی شد!!!!

حتی وقتی از برخی سورسها، نصب می کردم، بعد از ریسپرینگ و یا حتی خاموش و روشن نمودن، دیگه قسمت اس ام اس خود گوشی هم از کار می افتاد و بعد از پاک نمودن اون فایل از داخل سیدیا، بازهم قسمت اس ام اس درست می شد!!!!

لطفا بنده رو دقیقا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر از تمامی دوستان گرامی.
    ویرایش توسط mohammad_najafi : https://i-phone.ir/forums/member/117018-mohammad_najafi در ساعت 06-08-2013, 09:26 PM دلیل: آیکن پست رو تنظیم نکرده بودم.

دوست عزیز ایفون دلیوری فقط برای a4 ها است یعنی ایفون 5 ساپورت نمیشه

نظر

سلام

ممنون،

فقط اگه ممکن است آدرس دانلود یک برنامه رو قرار بدهید تا حداقل اس ام اس ها رو با اون برنامه بفرستیم و گزارش تحویل رو بگیریم.

بنده در آیتوز تعدادی برنامه پیدا کردم ولی پولی بودن، بعضی از این برنامه ها در عکس زیر است.

در مورد اینکه ایران رو هم این نرم افزار ها پشتیبانی کنند، مواردی رو در اینترنت خوندم ولی خواهشا در صورت امکان یک بررسی انجام بدهید.

راستش رو بخواین بیشتر به این فکر می کنم و اعصابم خورد میشه که بعضی مواقع میشه تو جمع، طرف یه گوشی 300 هزاری درمیاره و وقتی پیام میفرسته، حتی گزارش خواندن طرف مقابل رو میدهد و بنده 3 تومان به گوشی پول دادم و اینجوری !!!!!

از اون طرف هم دیگه هیچ ورژن بالاتر از 6.1.3 رو هم تو خواب ببینم، گوشی رو بردم تا 7 رو بزنن و جلبریک کنن، بهم گفتن دیگه اصلا جلبریک قرار نیست بیاد(ورژن 7 به بالاتر)!!!!!!!

من قبلا گلکسی نوت 1 داشتم، بخدا هر چی بگی میشد ازش درآورد و خیلی راحت و بی درد سر، یه مدت که آیفون رو گرفتم و هر دفعه یه مصیبتی دارم!!!

البته این رو هم بگم در کل، گلکسی نوت به گرد پای آیفون 5 نمیرسه ولی آیفون خیلی اذیت می کنه!!!

اگه کسی برای دریافت گزارش ارسال پیام متنی، یه راهی بگه واقعا ممنون میشم.

نظر

صبر کنید ..
      X