اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

bootcamp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• bootcamp

سلام
    در حال حاظر روی ویندوز مک bootcamp نصب هست که ویندوز 7 نصب شده...
    ولی الان میخوام ویندوز 7 و بوت کمپ رو پاک کنم و مجدد ویندوز7 رو نصب کنم...
    سوالم این هست که چجوری bootcamp رو باید پاک کنم ....
    و اگر پاک کنم،فایل هایی داخل درایو machintoch HD هست هم از بین میره،یا مشکلی به وجود نمیاره حین پاک کردن بوت کمپ و نصب مجدد ویندوز7؟؟

با تشکر از راهنمایی دوستان

از داخل disk utility پارتیشن bootcamp رو با فرمت Mac OS Extended (Journaled) فرمت کن. بعد هم اگه بخوای میتونی اون پارتیشن macintosh HD رو extend کنی.

برای پارتیشن macintosh hd هم هیچ مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشی

نظر

دوست عزیز در مک برنامه Boot Camp Assistantً و اجرا کرده، بعد از فعال کردن گزینه Remove Window or later version ویندوز را از روی مک پاک کرده و دوباره نصب کنید.
      ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 07-08-2013, 12:51 AM

نظر

ممنون از لطف دوستان

نظر

سوال دیگه ای داشتم...
          اگر ویندوز 7 64bit رو بخوام نصب کنم ، bootcamp 5 رو باید نصب کنم یا 4؟؟

ممنون....

نظر

نوشته اصلی توسط gef07 نمایش پست ها
            سوال دیگه ای داشتم...
            اگر ویندوز 7 64bit رو بخوام نصب کنم ، bootcamp 5 رو باید نصب کنم یا 4؟؟

ممنون....
            بوت کمپ ورژن ۵

نظر

عذر میخوام بابت سوال ها....چون مبتدی هستم راجع به این مباحث و اطلاعات زیادی ندارم
              macbook pro دارم مدل 5.5
              و mac os 10.5.8
              ایا قابل ارتقاع هست این ورژن ،به چه صورت؟ یا این سیستم تعریف شده هست برای دستگاه؟

---------------------
              سوال دوم این هست که هنگام آپدیت نرم افرار ها یک آی دی و پسوورد میخواد که نمیدونم چی باید بزنم ؟؟

با تشکر فراوان بابت وقتی که برای پاسخ میزارین

نظر

۱. آخرین ورژن عمومی سیستم عامل مک ۱۰.۸.۴ می باشد. از این پست دانلود کرده و نصب کنید.

۲. شما برای خریداری و آپدیت از Mac App Store نیاز به Apple ID خواهید داشت. برای ساخت به این پست مراجعه کنید. در ضمن برنامه هایی که با Apple ID شخص دیگری خریداری شده با Apple ID شما قابل آپدیت کردن نیست.

نظر

-اگر بخوام ورژن 10.8.4 رو نصب کنم ،فایل هایی که روی macintosh hd دارم پاک میشه؟؟؟!

-من برای آیفونم یک apple ID ساختم ،یعنی از اون نمیشه استفاده کرد؟؟

نظر

در این صفحه http://www.i-phone.ir/forums/thread85351.html
                    لینک کمبو و معمولی ذکر شده...فرق این 2تا در چی هست...و الان من 10.5.8 دارم چیکار باید بکنم؟
                    یا همین لینکی که شما برای دانلود loin..دادین همین رو دانلود کنم؟؟

نظر

-اگر بخوام ورژن 10.8.4 رو نصب کنم ،فایل هایی که روی macintosh hd دارم پاک میشه؟؟؟!

-من برای آیفونم یک apple ID ساختم ،یعنی از اون نمیشه استفاده کرد؟؟
                      ۱. اگر آپدیت کنید، خیر پاک نمیشه.
                      ۲. بله میشه استفاده کرد.

نظر

در این صفحه http://www.i-phone.ir/forums/thread85351.html
                        لینک کمبو و معمولی ذکر شده...فرق این 2تا در چی هست...و الان من 10.5.8 دارم چیکار باید بکنم؟
                        یا همین لینکی که شما برای دانلود loin..دادین همین رو دانلود کنم؟؟
                        شما باید نسخه کامل و دانلود کنید. برای دانلود به این پست مراجعه کنید.

نظر

خیلی خیلی ممنونم از لطفتون
                          و ممنون از سایت خوبتون که پاسخ سریع به سوالات داده میشه

نظر

صبر کنید ..
                          X