اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطوری برم به حالت dfu!!! دکمه پاور کار نمیکنه!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطوری برم به حالت dfu!!! دکمه پاور کار نمیکنه!!!

دوستان دکمه پاور گوشیم از کار افتاده چطوری گوشی رو ببرم به حالت dfu?

دکمه رو تعمیر کنید بعد ببرید ! راه دیگه ایی هم نداره

نظر

به كمك برنامه ى iReb فك كنم بتونيد به Dfu ببريد البته من تا حالا از اين برنامه استفاده نكردم !

Sent from my iPhone

نظر

ireb فقط بهت میگه کی دکمه ها رو فشار بدیم!! دکمه پاور من هم که اصلا کار نمیکنه! یا کار میکنه ولی نمیتونم به مدت 10 ثانیه نگهش دارم.
        اصلا یه سوال دیگه، واسه دانگرید از 4.2.1 به 3.1.3 حتما باید ببرمش تو dfu mod? بیس باند گوشیم 6.15.00 هست. در ضمن لاک هست گوشیم

نظر

نوشته اصلی توسط masoood نمایش پست ها
          ireb فقط بهت میگه کی دکمه ها رو فشار بدیم!! دکمه پاور من هم که اصلا کار نمیکنه! یا کار میکنه ولی نمیتونم به مدت 10 ثانیه نگهش دارم.
          اصلا یه سوال دیگه، واسه دانگرید از 4.2.1 به 3.1.3 حتما باید ببرمش تو dfu mod? بیس باند گوشیم 6.15.00 هست. در ضمن لاک هست گوشیم
          بله
          باید dfu باشید

نظر

بچه ها من بدون dfu ریستور کردم بعدش هم ارور 1015 داد. الان از ریکاوری خارج شدم ولی نمیدونم چطوری جیلبریک کنم؟!!!! نمیتونم به حالت dfu برم!! هیچ راهی هست؟

نظر

سلام من يه ٣g سفيد ١٦ گيگ دارم ميخوام بفروشمش چون ٥ خريدم اما ٣gدكمه هومش حداقل بايد ٧ بار بزني تا كار كنه ميخوام بدونم چه طور درست ميشه و اينكه ٤٠٠ ازم خواستن خوبه قيمتش يا نه ؟ متشكرم

نظر

صبر کنید ..
              X