اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه از سيديا و ارور Activate mode

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب برنامه از سيديا و ارور Activate mode

یه برنامه از سیدیا نصب کردم خواست گوشیم رو ریستارت کنم و حالا رفته تو Activate mode و هر چی هم صبر میکنم که اکتیو بشه خطا میگره چه کنم ؟
    Iphone 4 gsm Unloack factory with ios 6.0.1

نوشته اصلی توسط WHITE_LOOLOO نمایش پست ها
    یه برنامه از سیدیا نصب کردم خواست گوشیم رو ریستارت کنم و حالا رفته تو Activate mode و هر چی هم صبر میکنم که اکتیو بشه خطا میگره چه کنم ؟
    Iphone 4 gsm Unloack factory with ios 6.0.1
    هوم و پاور رو نگه داريد ارم اپل كه اومد اون 2 كليد رو رها كرده و ولوم بالا رو تا زماني نگه داريد تا گوشي بالا بياد بعد به سيديا بريد و اون برنامه رو پاك كنيد

از موضوع مناسب استفاده كنيد. موضوع ويرايش شد
    ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 05-08-2013, 05:10 PM
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
      هوم و پاور رو نگه داريد ارم اپل كه اومد اون 2 كليد رو رها كرده و ولوم بالا رو تا زماني نگه داريد تا گوشي بالا بياد بعد به سيديا بريد و اون برنامه رو پاك كنيد

از موضوع مناسب استفاده كنيد. موضوع ويرايش شد
      سلام معذرت میخوام مه عنوانم درست نبودش . من این کار رو هم انجام دادم ولی متاسفنه گوشیم بازم تو حالت Activation mode بالا میاد . من shsh رو هم دارم اما نمیتونم ریستور یا دانگرید کنم ؟

نظر

سلام دوستان من ایفون 4 دارم از طریق cydia یه تم واسه گوشی دانبود و نصب کردم که نمیدونم چی شد که رو activator تاثیر گذاشت یعنی دیگه از activator که می خوام استفاده کنم (مثلا قبلا دوبار که روی ساعت بالا ضربه میزدم کار دکمه home رو انجام میداد) اما الان رو ساعت که ضربه میزنم گوشی ریست میشه و اون بالا exit safe mode می نویسه رو exit safe mod که می زنم یه سوال می پرسه که می خوای گوشی ریست بشه که اگه رست و بزنم دوباره ساعته میاد بالا ولی اگه رو ساعته بزنم دوباره ریست می کنه کسی هست بتونه کمک کنه؟؟؟؟
        در ضمن از طریق sydia خواستم تم یا activator رو پاک کنم که یه ارور میده میگه size mismatch و هیچکدومو پاک نمیکنه و همچنین مینویسه downlouding airblue stack
        از sydia رفتم تو airblue stack یه گزینه قرمز پایینش هست که نوشته urgent! protect your jailbreak-click here to read more که نمیدونم چیه اصلا ممکنه جیلبرگش پریده باشه؟؟
        اگر هم از طریق itools تم یا activator رو پاکشون کنم وقتی گوشی به اون صورتی که گفتم ریست میشه دوباره برنامه ها بر می گردن

راهنمایی لظفا...

نظر

صبر کنید ..
        X