اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
    اگه موقع زنگ زدن هیچ کدوم از سوالای امنیتی یادمون نباشه درست نمیکنن؟
    نه متاسفانه. حداقل بايد يه دونشو بدوني.

نظر

من هم همين مشكل رو دارم واقعا هيچ كاري نميشه كرد؟در ضمن چون هيچ خريدي نداشتمو رمز اپل ايديو ميدونم اپل نبايد شك كنه كه من ميخوام از اكانت سوء استفاده كنم

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
        من هم همين مشكل رو دارم واقعا هيچ كاري نميشه كرد؟در ضمن چون هيچ خريدي نداشتمو رمز اپل ايديو ميدونم اپل نبايد شك كنه كه من ميخوام از اكانت سوء استفاده كنم
        من یک بار که زنگ زدم یک کد برای تایید روی دستگاه من فرستادن و گفتن اینو بخون.بعد که کد رو صحیح خوندم خودشون همه رو ریست کردن.الان خبر ندارم به چه صورت هست

نظر

من زنگ زدم توی 10 دقیقه مشکلم رو حل کرد ای ول به اپل

نظر

دوستان عزیز من جواب یکی از سوالاتم میدونم منتها تو راهنمایی که دوستان کردن تو دو مورد گیر کردم
            1:ول از طريق اكسپرس لين اپل كيس اي دي گرفتم اینو دقیقا از کجا اقدام کنم
            2:شماره ای که دوستان گذاشتن لطف کنن بگن دقیقا باگوشی چه شماره ای بگیرم چون دوستان خط تیره گذاشتن پس و پیش افتاده

نظر

نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
              دوستان عزیز من جواب یکی از سوالاتم میدونم منتها تو راهنمایی که دوستان کردن تو دو مورد گیر کردم
              2:شماره ای که دوستان گذاشتن لطف کنن بگن دقیقا باگوشی چه شماره ای بگیرم چون دوستان خط تیره گذاشتن پس و پیش افتاده
              پیغام خصوصیتو جواب دادم کامل گفتم چیکار کنی

نظر

دوستان من کیس ایدی هم گرفتم زنگ هم زدم منتها چیزی سر درنیاوردم
                میشه یکی لطف کنه برای ریست سوال بگه موقع زنگ زدن چه کنم

نظر

سلام ، من هم با راهنمايي كه آقاي كريمي گذاشتن كيس آيدي گرفتم و زنگ زدم به شماره تلفني كه زير كيس آيدي نوشته شده بود !

اول يكي از كارمند هاي اپل جواب داد و اسم و فاميل ( با اسپل ) و كيس آيدي رو گرفت و بعد من رو وصل كرد به همكارش ( ١٠ دقيقه روي هلد بودم ) و نفر بعدي اسم و فاميل و شماره تماس و كشور و كيس آيدي و ايميل و اپل آيدي رو گرفت . و سوال هاي امنيتي رو سوال كرد كه من گفتم هيچ كدوم يادم نيست بعد يك كد روي آيفون فرستاد و گفت بخون و گفت support pin درست كن و بخون ... بعد سوال ها رو ريست كرد ...

من هم رفتم تو اكانت و سوال ها رو دوباره جواب دادم و جواب ها رو يكجا نوشتم و rescue email هم وارد كردم براي روز مبادا

با تشكر از دوستان

نظر

وقتی وارد میشم میره لاک شده اکانتتون سوال امنیتی یادم نیست .
                    آی کلود روشه و ذخیره شده .

نظر

سلام
                      این شماره درست برای تماس گرفتن هستش
                      001-800-275-2273

این صفحه رو هم ببینید بد نیست
                      See all worldwide support telephone numbers

دوستان من کیس ایدی هم گرفتم زنگ هم زدم منتها چیزی سر درنیاوردم
                      میشه یکی لطف کنه برای ریست سوال بگه موقع زنگ زدن چه کنم
                      دوست عزیز زیاد سخت نگیرید... شما تماس بگیرید و همونطور که دوستان هم تجربیات خودشون رو گذاشتند با کمی وقت میتونید سئوالات رو ریست کنید
                      موقع تماس گرفتن هم اگه بتونید منظورتون رو برسونید که برای Reset Security Question تماس گرفتید بقیه ماجرا حله.
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 02-12-2013, 01:09 AM

نظر

نوشته اصلی توسط IranIos نمایش پست ها
                        وقتی وارد میشم میره لاک شده اکانتتون سوال امنیتی یادم نیست .
                        آی کلود روشه و ذخیره شده .
                        اگه برای باز کردن اکانت شما درخواست سئوال امنیتی میکنه تنها راهی که دارید استفاده از همین آموزشها و تماس با شماره تلفن اعلام شده هستش

نظر

سلام و خسته نباشید
                          من گوشی رو ریستور کردم و همین مشکل مشترک رو دارم
                          فقط مشکل اساسی اینه ک نه اپل ایدی رو دارم نه هیچیشو
                          مال خودمم هست کارتن و ... ش هم پیشمه
                          مشکلمو چطور حل کنم؟؟؟

نظر

خوب داداش فارسی مینوشتی و توضیح میدادی دیگه؟اینا رو انجام میدم خوب آخرش به pin نمیخورم خسته نباشی

نظر

سلام خدمت عزیزان من گوشی 5 خریدم دست دوم ریستور کردم به 7.04 وپس ازبالا امدن اپل ایدی ای کلود میخواد ماسفانه نفر اول که اونو فعال کرده نیست لطفا منو راهنمایی کنید گوشی مال خودمه کارتن فاکتور حتی سیم خارجی توشه چیکار کنم به هر سایتی رفتم کسی جواب نداد ولی کسی گفت سرویسی هست که 250 هزارتومان میگیره ای کلودد رو بر میداره کمک کنید
                              ویرایش توسط parhamtell : https://i-phone.ir/forums/member/78518-parhamtell در ساعت 03-01-2014, 08:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط parhamtell نمایش پست ها
                                سلام خدمت عزیزان من گوشی 5 خریدم دست دوم ریستور کردم به 7.04 وپس ازبالا امدن اپل ایدی ای کلود میخواد ماسفانه نفر اول که اونو فعال کرده نیست لطفا منو راهنمایی کنید گوشی مال خودمه کارتن فاکتور حتی سیم خارجی توشه چیکار کنم به هر سایتی رفتم کسی جواب نداد ولی کسی گفت سرویسی هست که 250 هزارتومان میگیره ای کلودد رو بر میداره کمک کنید
                                تا حالا راه حلی برای این موضوع پیدا نشده. البته این سرویس ۲۵۰ تومنی رو اولین باره میشنوم!
                                سعی کنید هر طور شده صاحب قبلی رو پیدا کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X