اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
    مصب منو در اوردن اما نشد که بشه اسمو میدم فامیلیمو میدم ایمیلم و میدم بعد سوالمو میگم میگم ایمیل رو فراموش کردم بعد یه چیزی میگه اصلان نفهمیدم چی گفت؟
    کلان نتونستم
    یک بارم زنگ نزدم چند بار زنگ زدم شاید نتیجه بگیرم انگار نه انگار
    سلام
    شما مشکلتون دقیقا چی هستش...؟
    با جزئیات توضیح بدید لطفاً ، به احتمال زیاد اگه اطلاعات اصلی اپل آیدی رو داشته باشید میشه براتون کاری کرد.

نظر

• سلام و عرض ادب
      من ایمیل اپل آیدی رو عوض کردم و موقع تایید لینک فعال سازی رمز اپل ایدی رو سه بار اشتباه زدم دیگه نمیتونم توی گیم سنتر وارد آیدیم بشم میگه رمز اشتباه است سوالای امنیتی رو همزمان ریست کرده بودم که به ایمیل ریسور دسترسی ندارم تنها چیزی که دارم ایمیل اصلی هست که همون آیدیه فقط هم به گیم سنتر وصل بود نه آیتونزونه آی کلود و پین هم تعریف نشده بود
      نیازمند راهنمایی حرفه ایهای عزیز هستم ممنون میشم اگه بزرگواری جواب منو بده

نظر

• سلام ی اپل دست منه ک طرف رمزشو فراموش کرده و غیر از ایدیش چیز دیگه ای هم نداره و یادش نمیاد گوشی رو میخوام ازش بخرم ولی میخوام اپل ایدی رو عوض کنم رمز ندارم چیکار باید بکنم ممنون میشم کمک کنید

- - - - - - - - - -

نظر

• وقت بخیر
          من مدتها بود که با این آیدی کار نمیکردم و امروز شارژ کردم جهت خرید.اما از من سوال امنیتی میخواد و من فراموش کردم.ایمیل پشتیبانی داده بودم بهش اما هیچ ایملی برام ارسال نمیکنه.
          دقیقا گزینه روبروی Forgot your answers? رو میزنم و تایید رو هم نمایش میده اما ایمیل ارسال نمیکنه.
          ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• راه خاصی ندارید. باید ایمیل را پریافت و اکانت را وریفای کنید. راه دیگر هم پاسخ به سوالات امنیتی است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام خدمت اقای کریمی منم مشکل فراموشی سوال رو دارم .ایدی رو یکی از دوستان همین سایت برام زده که پیامش رو حذف کردم ایا راهی برایپیدا کردن اون شخص یا ریکاوری پیامهای حذف شده وجود داره ؟درظمن اقایونی که ایدی زحمت میکشن واسه بقیه میزنن خودشون هم جواب سوال رو دارن چون همه این قسمت واسشون مهم نیست وبه عهده همون شخص محترم مانند خودتون میزارن .میشه جواب سوالا تقریبا شبیه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                قابل توجه کلیه دوستانیکه تمام اطلاعات ( کلمه عبور ، جواب سئوالات امنیتی ، نداشتن ایمیل ریکاوری ) مربوط به اپل آیدی خودشون دسترسی ندارند
                این آموزش رو برای دوستانیکه میخواهند Case ID تهیه کنند ، آماده کردم.
                Case ID برای زمانیکه با پشتیبانی اپل تماس تلفنی برقرار میکنید لازم هستش.

ابتدا به لینک زیر بروید و بعد مطابق با شماره ها مراحل را دنبال کنید.

===============================================

این هم آموزش تهیه PIN CODE

To generate a temporary support PIN:

Go to My Apple ID (appleid.apple.com), click "Manage your Apple ID," and sign in
                Under "Edit your Apple ID," select "Password and Security
                Click Temporary Support PIN at the bottom-left of the screen
                Click Generate PIN from the pop-up window
                Your PIN will be generated instantly and appear in the pop-up window. It will indicate how long the PIN is valid. Note that you can use your PIN only once

دوستان عزیز توجه داشته باشید
                چنانچه iOS دیوایس شما 8.0 یا بالاتر میباشد ، پیشنهاد میکنم حتما تاپیک زیر را مطالعه کنید

با تشکر از جناب isaeedb بابت این آموزش

http://www.i-phone.ir/forums/thread98487.html

سلام
                ببخشید من ی مشکلی که پیدا کردم اینه وقتی میخوام کیس ایدی رو پیدا کنم همه مراحل رو میرم جلو میرسم ب اون قسمت مرحله 8 وارد کردن مشخصات اپل ایدی.. ولی شماره تلفن نمیدونم چنده! اخه از ی سایت فک ثبت نام کردم برای مشخصات امریکایی بودن..!
                الان چیکار کنم؟ میشه اطلاعات رو ادیت کنم مال پل ایدی و ادرس و نام و تلفن رو دوباره وارد کنم؟ اینجوری اپل ایدی بلوک نمیشه؟
                مشکل من هم فراموشی جواب سووالات امنیتی هس..
                ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Sara.Moda نمایش پست ها
                  سلام
                  ببخشید من ی مشکلی که پیدا کردم اینه وقتی میخوام کیس ایدی رو پیدا کنم همه مراحل رو میرم جلو میرسم ب اون قسمت مرحله 8 وارد کردن مشخصات اپل ایدی.. ولی شماره تلفن نمیدونم چنده! اخه از ی سایت فک ثبت نام کردم برای مشخصات امریکایی بودن..!
                  الان چیکار کنم؟ میشه اطلاعات رو ادیت کنم مال پل ایدی و ادرس و نام و تلفن رو دوباره وارد کنم؟ اینجوری اپل ایدی بلوک نمیشه؟
                  مشکل من هم فراموشی جواب سووالات امنیتی هس..
                  ممنون
                  درود

شما از این لینک استفاده کنید عزیز

http://www.i-phone.ir/forums/thread98487.html

نظر

• سلام
                    اپل آیدی شما در انجمن ساخته شده یا خیر..!؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام
                      اپل آیدی شما در انجمن ساخته شده یا خیر..!؟

سلام
                      اصلا یادم نمیاد کجا ساختمش
                      ممنون

نظر

• از لینکی که دوستمون بالا ارسال کردند استفاده کنید، شاید مشکلتون برطرف بشه

نظر

از لینکی که دوستمون بالا ارسال کردند استفاده کنید، شاید مشکلتون برطرف بشه

سلام
                          با روش بالایی عالی تونستم سوالات رو بازیابی کنم... خیلی ممنون

نظر

• Salam doostan man 2ta sequity questionamo yadam rafte hameye gozinehaye email ham tu apple ifim verify shode vali bazamreset sequrity nemiad hatmane hatman ba tamas ba apple ok mishe?

نظر

• نوشته اصلی توسط Lady_ava نمایش پست ها
                              Salam doostan man 2ta sequity questionamo yadam rafte hameye gozinehaye email ham tu apple ifim verify shode vali bazamreset sequrity nemiad hatmane hatman ba tamas ba apple ok mishe?
                              سلام دوست عزیز
                              لطفا به قوانین انجمن احترام بذارید و بعد از این فارسی تایپ کنید تا به پرسشهای شما جواب داده بشه.
                              اگر اپل آیدی رو خودتون ساخته باشید باید مطمئن بشید که ایمیل ریکاوری سالم هست و هنگام ساختن اپل آیدی درست نوشته باشید. ( احتمال اشتباه تایپی هست )
                              اگر هم شخص دیگری برای شما ساخته باید از ایشون بخواهید که ایمیل ریکاوری رو به شما بده.
                              توجه داشته باشید که ایمیل ریکاوری با اپل آیدی شما فرق میکنه و ایمیل جداگانه ای است که هنگام ساختن اپل آیدی باید در قسمت مربوطه وارد بشه.
                              موفق باشید

نظر

• سلام من وقتی ایتونز اپل ایده رایگان درست میکنم قسمت none رو انتخاب میکنم ولی به مرحله بعد نمیره ارور میده *****شکن هم روشن هست

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X