اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان زنگ زدم انگار میگه با بیزنس خودتون تماس بگیرین و قطع میشه تماس

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      شما این پست 28 و 29 رو ببین یعنی از ایشون هم کمتر انگلیسی یاد دارید...!
      http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post882812
      الان زنگ زدم انگار میگه با بیزنس خودتون تماس بگیرین و قطع میشه تماس

نظر

اکانت آیکلود همون اپل آیدی شماست ، هیچ فرقی نمیکنه و اپل آیدی شما هم یک ایمیل هست که به شما تعلق داره و اگر لینکی از طرف اپل به اون ایمیل ارسال بشه فقط شما به اون دسترسی دارید. پس مطمئن باشید که اگر بتونید منظورتون رو بطور کامل به اپراتور پشتیبانی اپل برسونید ، بدون هیچ مشکلی براتون لینک ریست کردن سئوالات امنیتی و پسورد رو به همون ایمیل ارسال میکنند.
        موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk
        متأسفانه پسورد اون ايميل رو هم فراموش كردم
        براي همين كاري نميتونم بكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
          متأسفانه پسورد اون ايميل رو هم فراموش كردم
          براي همين كاري نميتونم بكنم
          احتمال داره که یک ایمیل دیگه از شما بخوان و به اون ایمیل لینک رو بفرستند.
          شما نا امید نشید و تماس بگیرید.

نظر

احتمال داره که یک ایمیل دیگه از شما بخوان و به اون ایمیل لینک رو بفرستند.
            شما نا امید نشید و تماس بگیرید.
            با اين شماره ؟
            001-800-275-2273

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
              با اين شماره ؟
              001-800-275-2273
              بله... فقط کمی صبر کنید تا آموزش تهیه Case ID و PIN Code هم الان آماده میشه
              شما Case ID هم تهیه کنید و بعد تماس بگیرید.

نظر

• چشم
                ممنون از زحمتتون

نظر

• قابل توجه کلیه دوستانیکه تمام اطلاعات ( کلمه عبور ، جواب سئوالات امنیتی ، نداشتن ایمیل ریکاوری ) مربوط به اپل آیدی خودشون دسترسی ندارند
                  این آموزش رو برای دوستانیکه میخواهند Case ID تهیه کنند ، آماده کردم.
                  Case ID برای زمانیکه با پشتیبانی اپل تماس تلفنی برقرار میکنید لازم هستش.

ابتدا به لینک زیر بروید و بعد مطابق با شماره ها مراحل را دنبال کنید.

===============================================

این هم آموزش تهیه PIN CODE

To generate a temporary support PIN:

Go to My Apple ID (appleid.apple.com), click "Manage your Apple ID," and sign in
                  Under "Edit your Apple ID," select "Password and Security
                  Click Temporary Support PIN at the bottom-left of the screen
                  Click Generate PIN from the pop-up window
                  Your PIN will be generated instantly and appear in the pop-up window. It will indicate how long the PIN is valid. Note that you can use your PIN only once

دوستان عزیز توجه داشته باشید
                  چنانچه iOS دیوایس شما 8.0 یا بالاتر میباشد ، پیشنهاد میکنم حتما تاپیک زیر را مطالعه کنید

با تشکر از جناب isaeedb بابت این آموزش

http://www.i-phone.ir/forums/thread98487.html

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 22-11-2014, 07:51 PM

نظر

• درود

ممنون از این امورش

الان هر شماره تلفنی که وارد میکنم ایراد میگیره عزیز

نظر

• با تشكر از تمام عزيزان بهترين و راحت ترين كار تماس تلفتيه، يه كم طول ميكشه اما كار انجام ميشه... مشكل من كه حل شد...

نظر

• دوستان
                        هر کس نمی تونه با اپل تماس بگیره من می تونم براش اینکارو بکنم
                        هر کی خواست تو انجمن برام پیام بذاره

نظر

• سلام
                          من هم تقریبا مشکلم مثل بقیه دوستانه با این تفاوت که من بارها از سیستم بازیابی اپل استفاده کردم ولی الان که مراحل ارسال ایمیل رو انجلم میدم هیچ میلی برام نمیاد.
                          کلی هم اطلاعات مهم روی ایدیم داشتم.
                          شما فکر مکنید مشکل ازکجاست؟

نظر

• سلام.دوستان به مشکلی برخورد کردم که امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.چند وقت پیش یک ایفون دست دوم4از کسی خریدم و چون مشکل نرم افزاری داشت به تعمیرکار دادم تا ورژن گوشی رو عوض کنه چون من از اپل و سیستم اون اگاهی نداشتم و نمی دونستم اپل آیدی چی هست چیزی نگفتم که اپل ایدی نصب هست روی گوشی بعد از روشن کردن گوشی تعمیرکار اپل آیدی خواست و من گفتم ندارم و اصلا نمی دونم چی هست!!!! اونم گفت خب پس دیگه گوشیت به درد نمی خوره و قابل استفاده نیست حالام شده ایینه ی دغه من.از کسی هم کخ خریدم اصلا جواب درستی نمی ده چون از طریق سایت ایسام و اینترنتی خریدم.الان گوشی رو که روشن می کنم اپل ایدی می خواد.کاری می تونم بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط منشادی نمایش پست ها
                              سلام.دوستان به مشکلی برخورد کردم که امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.چند وقت پیش یک ایفون دست دوم4از کسی خریدم و چون مشکل نرم افزاری داشت به تعمیرکار دادم تا ورژن گوشی رو عوض کنه چون من از اپل و سیستم اون اگاهی نداشتم و نمی دونستم اپل آیدی چی هست چیزی نگفتم که اپل ایدی نصب هست روی گوشی بعد از روشن کردن گوشی تعمیرکار اپل آیدی خواست و من گفتم ندارم و اصلا نمی دونم چی هست!!!! اونم گفت خب پس دیگه گوشیت به درد نمی خوره و قابل استفاده نیست حالام شده ایینه ی دغه من.از کسی هم کخ خریدم اصلا جواب درستی نمی ده چون از طریق سایت ایسام و اینترنتی خریدم.الان گوشی رو که روشن می کنم اپل ایدی می خواد.کاری می تونم بکنم؟
                              سلام
                              اگه مالک قبلی به شما جواب درستی نمیده و شما هم هیچ اطلاعاتی از مالک اپل آیدی ندارید ف متاسفانه هیچ کاری نمیتونید انجام بدید.
                              البته برخی سایتها و اشخاص هستند که اینکار رو انجام میدن ولی هزینه ای که از شما میگیرند از قیمت گوشی شما بیشتر هستش....!

نظر

• مصب منو در اوردن اما نشد که بشه اسمو میدم فامیلیمو میدم ایمیلم و میدم بعد سوالمو میگم میگم ایمیل رو فراموش کردم بعد یه چیزی میگه اصلان نفهمیدم چی گفت؟
                                کلان نتونستم
                                یک بارم زنگ نزدم چند بار زنگ زدم شاید نتیجه بگیرم انگار نه انگار
                                ویرایش توسط tas021 : https://i-phone.ir/forums/member/104995-tas021 در ساعت 06-03-2015, 10:29 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X