اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون. ولي كيس ايدي چيه و چطور ميشه گرفت؟ چون من زنگ ميزنم همش قطع ميشه. حتي بوقم نميخوره

نظر

نوشته اصلی توسط rroohhii نمایش پست ها
      ممنون. ولي كيس ايدي چيه و چطور ميشه گرفت؟ چون من زنگ ميزنم همش قطع ميشه. حتي بوقم نميخوره
      شماره درست عزيز. شما دوباره امتحان كنيد.

نظر

مرسي ولي كيس اي دي چيه و از كجا تهيه كنم
        اينم مراحلش

1- getsupport.apple.co
        2- itunes> itunes store
        3- password and security questions
        4- forgotten apple id security questions
        5- schedule a call

يه تاريخ الكي و دور انتخاب كنيد.
        بعدش اطلاعاتتونو وارد كنيد. سعي كنيد درست وارد كنيد. همون مشخصاتي كه درapple id هستش وارد كنيد.

اگر نتونستيد pm بديد من براتون انجام ميدم.

نظر

ميشه لطف كنيد ايميلشو بهم بدين؟ چون ميترسم بگم از ايرانم جوابمو ندن. زبانمم خوب نيست.ممنون

نظر

سلام دوستان
            مشکلی که برای من پیش اومده اینه که وقتی میخوام یه برنامه ای رو از iTunes دانلود کنم با استفاده از apple ID میتونم این کار رو انجام بدم ولی وقتی بخوام up کنم باید از یه apple ID دیگه استفاده کنم که نمیدونم از کجا وارد گوشیم شده :

لطفا بگید چیکار کنم که با همون apple ID اصلیم که باهاش دانلود فایل میکنم با همون up کنم

عکس ها :

نظر

ميشه لطف كنيد ايميلشو بهم بدين؟ چون ميترسم بگم از ايرانم جوابمو ندن. زبانمم خوب نيست.ممنون
              اصلا ازتون نميپرسه از كجاييد. لازم نيست. با انگلسيس دست و پا شكسته ام جوابتونو ميدن.

نظر

مشکل جدی با apple id

نوشته اصلی توسط saeedbook نمایش پست ها
                سلام دوستان
                مشکلی که برای من پیش اومده اینه که وقتی میخوام یه برنامه ای رو از iTunes دانلود کنم با استفاده از apple ID میتونم این کار رو انجام بدم ولی وقتی بخوام up کنم باید از یه apple ID دیگه استفاده کنم که نمیدونم از کجا وارد گوشیم شده :

لطفا بگید چیکار کنم که با همون apple ID اصلیم که باهاش دانلود فایل میکنم با همون up کنم

عکس ها :

بايد با همون اپل ايدي فرد قبلي آپديت كنيد در غير اين صورت نميتونيد آپديت كنيد.
                ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 03-07-2014, 02:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                  ميشه بگيد چه چيزي ميخواييد up كنيد
                  سلام
                  فرقی نمیکنه من هر چیزی رو بخوام up کنم همون apple id رو میده که من ندیدم "arash_architect_86@yahoo.com" من میخوام یه کاری کنم که apple id دومم که هم واسه up کردن بشه هم واسه دانلود کردن برنامه

نظر

سلام
                    فرقی نمیکنه من هر چیزی رو بخوام up کنم همون apple id رو میده که من ندیدم "arash_architect_86@yahoo.com" من میخوام یه کاری کنم که apple id دومم که هم واسه up کردن بشه هم واسه دانلود کردن برنامه
                    ميشه يكم بيشتر توضيح بديد.

نظر

ميشه يكم بيشتر توضيح بديد.
                      بله حتما
                      دوست عزیز من وقتی میخوام یه برنامه دانلود بکنم از app store با یه apple ID دانلود میشه برنامه ها که همون apple ID اصلیه منه ولی وقتی بخوام یه برنامه up کنم یه apple ID دیگه میاد واسه که رمزش رو بزنم تا اون برنامه برام up بشه متوجه شدین یا بیشتر بگم؟!

نظر

بله حتما
                        دوست عزیز من وقتی میخوام یه برنامه دانلود بکنم از app store با یه apple ID دانلود میشه برنامه ها که همون apple ID اصلیه منه ولی وقتی بخوام یه برنامه up کنم یه apple ID دیگه میاد واسه که رمزش رو بزنم تا اون برنامه برام up بشه متوجه شدین یا بیشتر بگم؟!
                        بله متوجه شدم. همون طور كه قبلا گفتم شما نميتونيد با آيدي خودتون اپ هايي كه قبلا ريخته شده با يه ايدي ديگه آپديت كنيد.

نظر

بله متوجه شدم. همون طور كه قبلا گفتم شما نميتونيد با آيدي خودتون اپ هايي كه قبلا ريخته شده با يه ايدي ديگه آپديت كنيد.
                          راهی وجود نداره که بشه هر دو apple ID ریخته شده روی گوشی من حذف بشه و یه apple ID هم برای up هم برای دانلود برای من بمونه؟ آخه مشکل اینجاست یه برنامه رو 2 روز پیش دانلود کردن ولی اونم با همون appe ID که رمزشو نمیدونم باید up بشه

نظر

راهی وجود نداره که بشه هر دو apple ID ریخته شده روی گوشی من حذف بشه و یه apple ID هم برای up هم برای دانلود برای من بمونه؟ آخه مشکل اینجاست یه برنامه رو 2 روز پیش دانلود کردن ولی اونم با همون appe ID که رمزشو نمیدونم باید up بشه
                            شما آيفونتون دست دوم هستش درسته؟

نظر

خب نميشه ايميلشو بدي ايميل بزنم بهشون؟سرعت اينترنتم خوب نيست اسكايپ قطعو وصل ميشه

نظر

مشکل جدی با apple id

خب نميشه ايميلشو بدي ايميل بزنم بهشون؟سرعت اينترنتم خوب نيست اسكايپ قطعو وصل ميشه
                                نه متاسفانه. فقط بايد تلفني اين كار انجام بشه. تازه اگر هم ايميل بزني بازم بهتون ميگه كه تماس بگيريد.
                                ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 03-07-2014, 02:57 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X