اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رهایی از پیغام this app requires ios 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رهایی از پیغام this app requires ios 6

سلام دوستان من آیفون 3GS نسخه ۵.۱.۱ دارم و نمیتونم و البته نمیخوام و نیاز ندارم که به آخرین نسخه iOS گوشیم که ۶.۱.۳ هست آپدیت کنم اما مشکل اینجاس که جدیدا میبینم بسیاری از برنامه ها AppStore این پیغامو موقع نصب میدن:
    this app requires ios 6
    از جمله برنامه هایی مانند YouTube, yahoo mail و غیره که واقعا این یک سیاست اقتصادیه که برخی سازنده ها نصب برنامشونو محدود میکنن به iOS 6 والا هیچ مشکلی با نصب روی iOS 5 ندارن!
    میخواستم بدونم راهی هست این مشکل حل شه؟ مثلا tweak در cydia برای حل این مشکل؟
    ممنون

دوستان کسی نظری نداره؟ قبلا شنیده بودم توییکی تو سیدیا هست که مانع چک کردن نسخه ios توسط برنامه ها میشه، اون توییک برای سوالی که پرسیدم کاربرد داره؟ اسمش چی بود؟
    ممنون

نظر

يه راه هست كه ميشه اي او اس رو به هر ورژني كه بخواي تبديل كرد يعني اسما تبديل كرد...
      از توي اي فايل ميري يه فايل رو اديت ميكني و بجاي ورژني كه نوشته ورژني كه مي خواي رو مينويسي....
      راه عصاب خورد كنيه چون بعدش بايد برش گردوني چون توي سيدا قروقاتي ميشه....

يه سوال ... نويسنده هاي اپ چه سودي ميبرن كه اپ شونو برا اي او اس ٦ به بالا قرار ميدن...؟؟؟؟

-----------------------------
      TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.1.1

Only UK-ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
        يه راه هست كه ميشه اي او اس رو به هر ورژني كه بخواي تبديل كرد يعني اسما تبديل كرد...
        از توي اي فايل ميري يه فايل رو اديت ميكني و بجاي ورژني كه نوشته ورژني كه مي خواي رو مينويسي....
        راه عصاب خورد كنيه چون بعدش بايد برش گردوني چون توي سيدا قروقاتي ميشه....

يه سوال ... نويسنده هاي اپ چه سودي ميبرن كه اپ شونو برا اي او اس ٦ به بالا قرار ميدن...؟؟؟؟

-----------------------------
        TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.1.1

Only UK-ASTONMARTIN
        سودی نمی کنن. اول اینکه ۹۳ درصد دستگاه ها برروی ios 6 هستند و دوم هم خیلی از کد های برنامه نویسی که استفاده میشن جهت کار کردن به ios 6 به بالا نیاز دارند

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          سودی نمی کنن. اول اینکه ۹۳ درصد دستگاه ها برروی ios 6 هستند و دوم هم خیلی از کد های برنامه نویسی که استفاده میشن جهت کار کردن به ios 6 به بالا نیاز دارند
          سود که البته میبرن وگرنه برنامه ای مثل yahoo mail چیزی نداره که تو ios 6 فقط ساپورت میشه، اما برای اپل سوده که افراد همیشه به نسخه های بالاتر آپدیت کنن زیرا هم تو جیلبریک به دردسر میفتن و بالاخره مجبور میشن از گوشیشون طبق قوانین اپل استفاده کنن و برنامه اوریجینال از app store بریزن و به این شکل تو دایره سوددهی به اپل قرار بگیرن (البته نمیگم بده که از سازنده های برنامه ها حمایت کردا نه منظورم این نیست) و از طرف دیگه برنامه نویسا هم مایلن که تمرکز خودشونو رو گسترش برنامشون روی آخرین ios قرار بدن نه که وقت و هزینه بزارن تا ناسازگاری های برنامشونو برای نسخه های پیشین ios هزینه کنن

همونطور که میبینن اپل سود میبره ازینکه مجبور کنه کاربراش از جیلبریک دور بشن و به نسخه های جدید ios آپدیت کنن

نظر

نه عزیز من، ۶ هم جیلبریک شد تا ۶.۱.۲ و مشکلی نبود و الان اپل کسی رو مجبور نمی کنه که حتما ۶.۱.۳ باشه. اپل هم هیچ کارس. موقع نوشتن برنامه خود برنامه نویس انتخاب می کنی چه ورژنی برای حداقل بخواد.

نظر

صبر کنید ..
            X