اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم ارسال عکس در برنامه های چت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم ارسال عکس در برنامه های چت

من چند روز نمی تونم تو برنامه های چت گوشیم عکس ارسال کنم.تو هیچکدومشون.آپدیت هم کردم اما بازم نمیشه . میشه کمکم کنید؟
    یه مشکل دیگه هم دارم این که روی آیکون اپ استور که تعداد برنامه های آپدیت نشده رو میزنه الان دیگه تعداد و نشون نمیده.از وقتی اینجوری شده برنامه های چتمم مشکل پیدا کرده

توي قسمت perivacy در ستينگ در قسمت photos برنامه هاي مورد نظرتون رو آن كنيد ببينيد حل ميشه

نظر

آن هست من تا چند روز پیش مشکل نداشتم الان دارم

نظر

نوشته اصلی توسط halejoOon نمایش پست ها
        آن هست من تا چند روز پیش مشکل نداشتم الان دارم
        اگه برنامه ها رو با ایدی خودتون گرفتین و ریختین یه دور به ایتونز وصل کنید گوشی رو و تیکه سینکه اپلیکیشن ها رو برداری و بزارید سینک شه. بعد از اتمامه سینک مجدد تیک رو بزنید و سینک کنید شاید بهبودی حاصل شد.

نظر

این کار رو هم کردم بازم مشکل داره

نظر

این کار رو هم کردم بازم مشکل داره
            دستگاه رو یه بار reset all setting کن.و تمام برنامه هاتم بزار پاک شه...
            بعد دوباره با ایتونز سینک کن برنامه ها رو و امتحان کن...
            ممکنه از نتت هم باشه...
            اگه مشکل از نت نیست و مطمئنی اگه اون کاری که گفتمو کردی و جواب نگرفتی یه دور گوشی و ریستور کن بدون برگردوندن بک اپ
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ریست کنم برای جیلبریک مشکلی پیش نماید؟

نظر

ریست کنم برای جیلبریک مشکلی پیش نماید؟
                چرا مشكلى پيش مياد.
                از روش زير ميتونيد استفاده كنيد:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread85057.html
                .:amgr:.

نظر

من برنامه هایی که جدید ریختمو احتمال دادم مشکل از اونا باشه رو حذف کردم.اما بازم درست نشد
                  راه دیگه ای بجز ریست نیست؟ من چون وارد نیستم می ترسم این کارو بکنم و خراب کاری بشه

نظر

شما کارایی که در این تاپیک گفته شده انجام بده:http://www.i-phone.ir/forums/thread85057.html هیچ مشکلی هم پیش نمیاد
                    ولی به نظر من یه ریستور کن به اخرین ورژن اگه جیلبریک و برای نصب برنامه های کرک میخوای وقتی به اخرین ورژن ریستور کردی میتونی از 25pp استفاده و راحت برنامه ها رو نصب کنی

نظر

من نتونستم با اون روش ریست کنم.ارور میداد.اگه ریست خود گوشیو بزنم و جیلبریک پاک بشه می تونم نرم افزار هایی که از خود اپ استور میگیرمو نصب کنم؟
                      کلا چه محدودیت هایی واسم پیش میاد؟

نظر

من نتونستم با اون روش ریست کنم.ارور میداد.اگه ریست خود گوشیو بزنم و جیلبریک پاک بشه می تونم نرم افزار هایی که از خود اپ استور میگیرمو نصب کنم؟
                        کلا چه محدودیت هایی واسم پیش میاد؟
                        شما اگه طبق اموزش پیش برید درست میشه.
                        و اگه بخواید دیگه جیلبریک نباشید و جیلبریک بپره نباید اون reset all setting و بزنید و باید ریستور کنید.
                        مثلا دیگه نمیتونید سورس نصب کنید و برنامه کرک نصب کنید و باید از اپ استور برنامه بگیرید.یا از 25 pp نصب کنید.به فایل های سیستم نمیتونی دست پیدا کنی...
                        اینا چندتا مثال بود.اگه فقط واسه برنامه کرک میخوای به نظرم ریستور کن و از 25pp استفاده کن...

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                          شما اگه طبق اموزش پیش برید درست میشه.
                          و اگه بخواید دیگه جیلبریک نباشید و جیلبریک بپره نباید اون reset all setting و بزنید و باید ریستور کنید.
                          مثلا دیگه نمیتونید سورس نصب کنید و برنامه کرک نصب کنید و باید از اپ استور برنامه بگیرید.یا از 25 pp نصب کنید.به فایل های سیستم نمیتونی دست پیدا کنی...
                          اینا چندتا مثال بود.اگه فقط واسه برنامه کرک میخوای به نظرم ریستور کن و از 25pp استفاده کن...
                          من mobile terminalo نصب کردم اما این اخطار و میده

نظر

صبر کنید ..
                          X