اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ناپايدار شدن آنتن در آيفون 5 آنلاك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ناپايدار شدن آنتن در آيفون 5 آنلاك

سلام

من يك آيفون 5 آنلاك از فروشگاه اپل در آمريكا خريدم و چند ماهي با سيم كارت رايتل ازش استفاده كردم اما الان چند وقته كه مشكل آنتن پيدا كردم، گوشيم آنتن ميده و آنتنش پر مي شه، اما به محض اينكه تماس مي گيرم يا با هام تماس مي گيرند آنتنم خالي مي شه، اول فكر كردم ايراد از سيم كارت باشه و سيم كارت نانو از رايتل گرفتم اما با اون هم حل نشد، حتي سيم كارت اپراتور هاي ديگر رو هم روي گوشيم گذاشتم اما مشكل همچنان همونطوري بود و سيم كارت رايتلم روي گوشي هاي ديگه مشكلي نداشت. بعلاوه گوشي رو به DFU بردم و آپديت كردم بعد از اينكه فعال شد و آنتن اومد 5 دقيقه اي درست شد اما بعد دوباره مشكلش برگشت. الان هم هر بار كه بك آپ رو روش ريستور مي كنم چند دقيقه اي درست مي شه اما بعد دوباره مشكلش بر مي گرده!
    كسي تجربه مشابهي داشته؟ يا مي دونه اساسا اين مشكل نرم افزاري است يا سخت افزاري؟
    ویرایش توسط mkarbakhsh : https://i-phone.ir/forums/member/21112-mkarbakhsh در ساعت 28-07-2013, 12:01 PM

بعد از ریستور بکاپ رو برنگردونید و مجدد تست کنید اگه مشکل نرم افزاری باشه باید به این روش حل بشه . آیفونتون ضربه یا رطوبت ندیده ؟؟

نظر

سلام
      منم چند وقت پیش ایفون 5 اینطوری شد
      چند ماه اول خوب بودو کوچکترین مشکلی نداشتم اما بعد چند ماه دقیقا همین مشکل برام بوجود اومد با همراه اول اما گوشی من جالب بود که با همراه اول فقط اینجوری بود و ایرانسل مشکلی نداشت
      سیم کارتم روی گوشی های دیگه مشکلی نداشت اما روی ایفون اصلا غیر قابل استفاده شده بود
      بعد چند روز گوشیم همونجوری بدون اینکه کسی زنگ بزنه مثلا توی یه دقیقه دو بار انتن میپرید و دوباره پر میشد
      خلاصه چند بار ری استور کردم درست نشد که نشد رفتم سیم رو سوزوندم و یه دونه جدیدی گرفتم روز اول خوب بود و فرداش دوباره روز از نو روزی از نو

من فقط میدونم شروع مشکلم کی بود ولی اینکه به چه دلیلی درست شد رو شک دارم
      شروع مشکل من از زمانی بود که یه سیم
      at&t
      رو انداختم رو گوشی و ری استور کردم بعد که گوشی بالا اومد ایتونز یه پیام داد که میخوای تنظیمات اپراتور رو دستگاهت ست بشه منم اوکی کردم و بعدش ماجرا شروع شد
      درست شدنشم با سیم همراه اول ری استور میکردم درست نمیشد تا اینکه یه روز به جای ریکاوری به دی اف یو بردم دستگاه رو و ری استور کردم درست شد و تا امروز مشکلی ندارم خدا رو شکر
      در ضمن بکاپ رو بر نگردوندید
      ویرایش توسط << 3A3AK >> : https://i-phone.ir/forums/member/8996-3a3ak در ساعت 28-07-2013, 12:18 PM

نظر

داداشه من مگه ننوشتي انلاكه
        پس چرا واسه اكتيو كردن سيم at&t گذاشتي رو ديوايس

نظر

نوشته اصلی توسط abbas joon نمایش پست ها
          داداشه من مگه ننوشتي انلاكه
          پس چرا واسه اكتيو كردن سيم at&t گذاشتي رو ديوايس
          کنجکاوی

نظر

نوشته اصلی توسط BABIDREAMBOX نمایش پست ها
            کنجکاوی

الان باز ريستور كن ولي بك اپ هارو برنگردون قانونن بايد درست بشه

نظر

نوشته اصلی توسط abbas joon نمایش پست ها

الان باز ريستور كن ولي بك اپ هارو برنگردون قانونن بايد درست بشه

اقا فکر کنم اشتباه شد
              من و اون دوست بالایی دو نفر هستیم من مشکلم بالاخره با چند بار ری استور حل شده چون این دوستمون نوشته بود کسی تجربه مشابهی نداشته مشکلم رو توضیح دادم براشون که فکر کنم باعث اشتباه شد

اما کاملا درست میگید در کل با ری استور و بر نگردوندن بکاپ و گذشت چند روز (تجربه شخصی)باید مشکل حل بشه

نظر

از راهنماييتون خيلي خيلي ممنونم، از صبح دارم باهاش ور مي روم و به سرنخ هاي جديدي رسيدم. مجدد گوشي رو ريستور كردم و هم با بك آپ و هم بي بك آپ تست كردم جالبه كه ظاهرا به بك آپ ربطي نداره، در هر دو حالت اول آنتن پايدار و درست مي شود اما به محض اينكه كابل گوشي رو از لپ تاپ جدا مي كني بعد از چند ثانيه دوباره آنتن ناپايدار مي شوم و قطع و وصل مي شود، وقتي دوباره به لپتاپ وصلش كردم بعد از چند ثانيه خودبه خود درست مي شه، با شارژر هم تقريبا همينطوريه، يعني وقتي به شارژر وصله درست كار مي كنه اما وقتي رو باطريه نه! كسي راه حلي به نظرش مي رسه؟
                ویرایش توسط mkarbakhsh : https://i-phone.ir/forums/member/21112-mkarbakhsh در ساعت 28-07-2013, 03:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
                  بعد از ریستور بکاپ رو برنگردونید و مجدد تست کنید اگه مشکل نرم افزاری باشه باید به این روش حل بشه . آیفونتون ضربه یا رطوبت ندیده ؟؟
                  راستش خيلي مراقبش بودم و تا جايي كه يادمه مورد خاصي تا حالا براش اتفاق نيفتاده البته حدسم اينه كه ايرادش سخت افزاري باشه چون الان متوجه شدم وقتي به شارژر وصل مي شه درست كار مي كنه!

نظر

نوشته اصلی توسط babidreambox نمایش پست ها
                    سلام
                    منم چند وقت پیش ایفون 5 اینطوری شد
                    چند ماه اول خوب بودو کوچکترین مشکلی نداشتم اما بعد چند ماه دقیقا همین مشکل برام بوجود اومد با همراه اول اما گوشی من جالب بود که با همراه اول فقط اینجوری بود و ایرانسل مشکلی نداشت
                    سیم کارتم روی گوشی های دیگه مشکلی نداشت اما روی ایفون اصلا غیر قابل استفاده شده بود
                    بعد چند روز گوشیم همونجوری بدون اینکه کسی زنگ بزنه مثلا توی یه دقیقه دو بار انتن میپرید و دوباره پر میشد
                    خلاصه چند بار ری استور کردم درست نشد که نشد رفتم سیم رو سوزوندم و یه دونه جدیدی گرفتم روز اول خوب بود و فرداش دوباره روز از نو روزی از نو

من فقط میدونم شروع مشکلم کی بود ولی اینکه به چه دلیلی درست شد رو شک دارم
                    شروع مشکل من از زمانی بود که یه سیم
                    at&t
                    رو انداختم رو گوشی و ری استور کردم بعد که گوشی بالا اومد ایتونز یه پیام داد که میخوای تنظیمات اپراتور رو دستگاهت ست بشه منم اوکی کردم و بعدش ماجرا شروع شد
                    درست شدنشم با سیم همراه اول ری استور میکردم درست نمیشد تا اینکه یه روز به جای ریکاوری به دی اف یو بردم دستگاه رو و ری استور کردم درست شد و تا امروز مشکلی ندارم خدا رو شکر
                    در ضمن بکاپ رو بر نگردوندید
                    خيلي ممنونم، اتفاقا به dfu بردم و ريستور كردم و بك آپ رو هم بر نگردوندم و يك گوشي جديد تعريف كردم اما باز به محض اينكه از لپ تاپ جدا شد مشكلش شروع شد!

نظر

صبر کنید ..
                    X