اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با برنامه Tangbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان راهنمایی کنید این مشکل من هنوز پابرجاست

نظر

نوشته اصلی توسط shadow.pro نمایش پست ها
      دوستان راهنمایی کنید این مشکل من هنوز پابرجاست
      برنامه رو به اخرين ورژن ببريد
      ببينين درست ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
        برنامه رو به اخرين ورژن ببريد
        ببينين درست ميشه
        دوست عزیز این مورد شما موقعی پیش میاد که برنامه مورد نظر شما برای دانلود داخل این برنامه نیست

نظر

من از نسخه آخر استفاده میکنم تو تصویر 1 مشخص کردم که میشه دانلود کرد و کلید دانلود به این صورته

ولی تو تصویر دو که به این شکله و اصلا نمیشه دانلود مشکل من هم همینه

نظر

آقا یه سوال
            چجوری میشه یه app رو به طور کامل پاک کرد که اگه دوباره نصبش کنم save هاش نباشه؟!!!
            من با 25pp برنامه نصب کردم برنامه ها بالا نمیاد حالا پاک کردم برنامه هایی رو که باهاش نصبیدم . میخوام با tongbu نصب کنم (برنامه هایی ک از appstore و 25pp گرفتم) ولی نصب که میکنم بازم میپره بیرون!!!
            ولی برنامه هایی رو که از خود tongbu گرفتمو خیلی خوب کار میکنه

نظر

من برنامه ي tangbu را دان كردم واسه ايفونم ايفونم هم جيلبريك نيست نرم افزار هم باهاش دان كردم ولي وقتي وارد نرم افزارها ميشم اپل ايدي ميخواد وقتي هم اپل ايدي را وارد ميكنم بعد از چند دقيقه از نرم افزار خارج ميشه نميدونم بايد چه كرد لطفاً اگه ميشه جواب بدين (باتشكر از شما)..!!!؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط shima reiszadeh نمایش پست ها
                من برنامه ي tangbu را دان كردم واسه ايفونم ايفونم هم جيلبريك نيست نرم افزار هم باهاش دان كردم ولي وقتي وارد نرم افزارها ميشم اپل ايدي ميخواد وقتي هم اپل ايدي را وارد ميكنم بعد از چند دقيقه از نرم افزار خارج ميشه نميدونم بايد چه كرد لطفاً اگه ميشه جواب بدين (باتشكر از شما)..!!!؟؟؟؟
                دوست عزیز گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کن برنامه tangbu نسخه ویندوز رو باز کن وقتی برنامه گوشی رو شناخت رو عکس آچار کلیک کن بذار مراحل تموم بشه مشکل حل میشه و دیگه ازت پسورد نمیخواد
                ویرایش توسط gaemshar : https://i-phone.ir/forums/member/46189-gaemshar در ساعت 14-09-2013, 12:00 AM

نظر

سلام ببخشيد يك سوال داشتم چرا در نرم افزار tongbuبعضي برنامه ها دان نميشه يك شكل كادو هست وقتي هم كه روش ميزنيم هيچ اتفاقي نميفته ممنون ميشم اگه در رابطه با اين موضوع توضيح
                  بديد ( باتشكّر از شما )

نظر

شلام دوستان من تا با اين نرم افزار يه اپ ميخام دانلود كنم ، ٢ تا گزينه دارم يكي دانلود كه جلوش يك علامته و يكي هم شِر تا دانلود را ميزنم وارد اپ استور ميشه و نسخه پولي مياد
                    گوشيم آيفون ٤ اس و ورژن ٧.٠.٢

نظر

نوشته اصلی توسط SAREBAN380 نمایش پست ها
                      شلام دوستان من تا با اين نرم افزار يه اپ ميخام دانلود كنم ، ٢ تا گزينه دارم يكي دانلود كه جلوش يك علامته و يكي هم شِر تا دانلود را ميزنم وارد اپ استور ميشه و نسخه پولي مياد
                      گوشيم آيفون ٤ اس و ورژن ٧.٠.٢
                      پست اول رو مطالعه كنين
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread86533.html
                      برنامه رو به صورت دستي نصب كنين

نظر

سلام من یه سوال دارم. استفاده از این برنامه مثل جیلبریک غیرقانونی نیست؟ یعنی گوشیو از گارانتی بین المللیش خارج نمی کنه؟

نظر

با سلام
                          من يه مشكلي با برنامه تانكً بو دارم . برنامه دانلود ميشه ولي اينستال نميشه !!! ميشه راهنمايي كنيد ؟
                          توضيح اينكه تا حالا كلي برنامه نصب كردم از ديروز به اين مشكل خوردم .
                          با تشكر

- - - - - - - - - -

با سلام
                          من يه مشكلي با برنامه تانكً بو دارم . برنامه دانلود ميشه ولي اينستال نميشه !!! ميشه راهنمايي كنيد ؟
                          با تشكر

نظر

با اين برنامه تا به حال كلي نرمافزار نصب كردم ديشب بازي rayman2 رو گرفتم مىقع نصب رو waiting ميمىنه اين كه ٣٠٠ مگبود بقيه بازيها كه بالاي ١گيگند رو ميترسم نت و بيخود هدر بدم.

نظر

نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
                              با سلام
                              با تشكر

- - - - - - - - - -

با سلام
                              با تشكر
                              اين برنامه آپديت شده بنابراين آپديت كنيد.
                              گوشى رو يكبار خاموش و روشن كنيد البته نه اينكه بلافاصله روشن كنيد مشكل نصب حل ميشه

Sent by ASHF@

نظر

صبر کنید ..
                              X