اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اجرای بازی psp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اجرای بازی psp

جدا كار ميكنه ؟
    فقط همين god of war و metal gear solid peace walker و resident evil كار كنه كافيه

Sent from my iPad mini with Retina Display using Tapatalk
    ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 23-01-2014, 01:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
      جدا كار ميكنه ؟
      فقط همين god of war و metal gear solid peace walker و resident evil كار كنه كافيه

سلام ، جدا ؟؟ منطورت رو متوجه نمیشم اما خوب بله اکثر بازی های psp رو کامل اجرا میکنه metal gear ها رو هم کلا تست کردم اجرا میکنه و البته تقریبا هر روز هم داره آپدیت میشه از طریق سایدیا برای رفع باگ ها و اشکالات احتمالی !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اها منظورتون رو متوجه شدم !! بله واقعا کار میکنه !! و در مورد resident evil هنوز تست نکردم !! توی سایتش نوشته بود که Eboot.pbp رو هم ساپورت میکنه و فکر میکنم سری بازی های resident evil از ۱ تا ۳ مربوط به ps1 باشن که من همشون رو بصورت eboot.pbp دارم !! الان دارم تستشون میکنم ببینم چی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          اها منظورتون رو متوجه شدم !! بله واقعا کار میکنه !! و در مورد resident evil هنوز تست نکردم !! توی سایتش نوشته بود که Eboot.pbp رو هم ساپورت میکنه و فکر میکنم سری بازی های resident evil از ۱ تا ۳ مربوط به ps1 باشن که من همشون رو بصورت eboot.pbp دارم !! الان دارم تستشون میکنم ببینم چی میشه

دستت درد نكنه،خبرشو بده،منتظرم،

نظر

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
            دستت درد نكنه،خبرشو بده،منتظرم،

سلام مجدد !! من تست کردم اما هیچکدوم از resident evil ها رو نتونست اجرا کنه البته این برنامه داره تقریبا هر روز آپدیت میشه باید احتمالا بعد از هر آپدیت دوباره تست کنم !! ولی metal Gear Peace walker رو اجرا میکنه

نظر

من تا بازی smash court 3 رو میزنم از برنامه میپره بیرون چرا؟

نظر

اجرای بازی psp

نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                من تا بازی smash court 3 رو میزنم از برنامه میپره بیرون چرا؟
                سلام ، احتمالا این بازی رو ساپورت نمیکنه !! تنظیمات روی حالت default باشه و بپره بیرون پس ساپورت نمیکنه !! منم فکر کنم prince of persia رو زدم اینجوری میپرید بیرون از برنامه

نظر

من 2-3 تا رو امتحان کردم.توی منو کاملا روون و عالی .. کیفیت صدا خوب.ولی همین که میزنی بره توی بازی میپره بیرون !
                  یکیش این بود :
                  burnout
                  patapon
                  tekken 6
                  هیچ کدوم اجرا نشد حداقل کاش تیکن میشد ! همشون توی منو عالی ان بدون هیچ مشکلی ولی توی بازی نمیرن.

امیدورام فیفا 14 و MGS و kombat و gow ها اجرا بشن.
                  ipad mini 2
                  ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 04-02-2014, 07:55 PM

نظر

kombat و metal gear solid peace walker رو من قبلا تست کردم مشکلی نداشت !! توی توضیحات این برنامه نوشته که بازی های ps1 یعنی فرمت EBOOT.PBP رو هم اجرا میکنه که البته من هر کاری کردم فقط همون منوی اول بازی رو اجرا کرد !! این برنامه بصورت مداوم در حال آپدیت و برطرف کردن مشکلات هستش حالا من دوباره همه رو تست میکنم ببینیم بلاخره چی میشه

نظر

من که کل msg ها و harvest moon امتحان کردم تا تو منو عالی ولی اصلا وارد بازی نمیشه کلا صفحه سیاه میمونه

نظر

دوستان نسخه جدید برنامه اومده.من بازی هایی که اجرا نمی کرد رو تست کردم اجرا شدن بعضی ها شون.شما هم تست کنید.

نظر

حتما این برنامه رو تست کنید.توی ورژن جدید بیشتر بازی ها رو خیلی راحت اجرا میکنه.

این ها رو فعلا تست کردم که بدون تنظیمات خاصی کار میکنن :
                          Burnout : dominator --- call of duty road to victory --- pes 2014 --- gun show down

بازی های زیر هم باید ستینگ دست کاری بشن : fifa 14 --- metal gear solid --- god of war

حتمل نصب کنید و لذت ببرید.

نظر

سلام دوستان عزیز
                            اقا اگه میشه اموزش تصویری این رو قرار بدید به خدا من که نتونستم بازی های پی اس پی رو نصب کنم این فایل هایی که شما میگید پیدا نمیکنم که بازی رو بریزم توش
                            ممنون میشم کمک کنید

نظر

ايشاللا فردا عصر يه اموزش خوب و تصويري ميزارم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

ببخشید تو همین پست قرار میدین ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X