اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویرایش tag های آهنگها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویرایش tag های آهنگها

سلام دوستان

دیدم خیلی از دوستان این مشکل رو دارند که وقتی آهنگ میریزم تو آیپاد یا آیفونمون چرا همش قاطی میشه!

دلیل tag های آهنگهاست...هر آهنگی که شما دانلود میکنیدیکسری ویژگی ها مانند نام خواننده ,نام آلبوم و ... داره که اکثر سایتهای ایرانی اینا رو عوض میکنند و اسم سایت خودشون میزارن

مثلا عکس زیر رو ببینید:

در صورتیکه به جای اسم این سایت شما باید نام خواننده و نام آلبوم و ببینیدو وقتی وارد آیپادتون میکنید همین اسم سایتو میبینید

اما آموزش:من آموزش وارد کردن تگ رو میدم...پاک کردنش هم مشخصه

1.من با برنامه tag and rename کار میکنم

دانلود: RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

2.وارد برنامه بشید صفحه ی برنامه اینجوریه:

3.از تب های بالا وارد دومی شوید

4.اون قسمتهایی رو که دوست دارید به آهنگهاتون اضافه شه رو تیک بزنید...مثلا نام خواننده و ...و پس از تیک زدن در جلوش نامی که میخواهید باشه رو بزنید مثلا artist : reza sadeghi

5.آهنگاتون رو drag and drop کنید (بگیرید و بکشید )داخل برنامه...این برنامه اهنگاتونو به my music میبره

6.در مرحله از همون باکسی که آهنگا رو drop کردید داخلش آهنگاتونو انتخاب کنید و save tags رو بزنید

شاد باشید

ممنون از توضيحتون . اين كار با خود آيتونز هم انجام ميشه و آيتونز فايل مادر رو تگ هاشو عوض ميكنه و آهنگارو به My Music نميبره بلكه همونجايي كه هستن تگ هاش تغيير ميكنن

همونطور كه ميبينيد گروهي هم تغيير ميده.

نظر

به نظر منم آیتونز برای ویرایش تگ ها بهتره

نظر

بهترین برنامه برای اینکار mp3tag هست که مجانیه
        برنامه ایی هست که تو خود آیفون یا آی پاد اینکارو بکنه؟

نظر

با خود ویندوز هم میشه،کافیه تراک ها رو انتخاب کنید و روشون راست کلیک و Peropertis رو انتخاب و از تب Details تمام مشخصات رو وارد و Apply و OK کنید،این بهترین و ساده ترین راه هستش.
          اگه خواستین آموزش تصویری میذارم.

نظر

به نظر من هم با آیتونز خیلی راحتتر میشه این کار رو انجام داد. علاوه بر این آلبوم آرت هایی که با نرم افزارهای دیگه ای غیر از آیتونز ساخته میشن در آیفون و آیپاد دیده نمیشن.

نظر

صبر کنید ..
            X