اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی براتعویض هارد مکبوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پیشنهادتون برای هارد ۲ ترا چه مدلیه؟
    یک هارد که پرفورمنس خوبی داشته باشه، با اداپتور یا بی اداپتور؟ یا فرقی ندارند ؟

نظر

نوشته اصلی توسط finepix نمایش پست ها
      پیشنهادتون برای هارد ۲ ترا چه مدلیه؟
      یک هارد که پرفورمنس خوبی داشته باشه، با اداپتور یا بی اداپتور؟ یا فرقی ندارند ؟
      بی آدابتور
      من از مارکه buffalo استفاده میکنم و راضی ام!

نظر

با کلون همه اطلاعاتت رو به هارد جدید انتقال بده. حتی سیستم عاملت رو. دوستمون Sega یکم اطلاعاتش ناقصه که میگن نمیشه فقط کافیه تبدیل sata to usb داشته باشید
        How To Install an SSD in a Unibody MacBook Pro | Mac|Life

درایو نوریتونم حذف کنید و جاش caddy بذارید و دوتا هارد رو دستگاه داشته باشید که کار به اکسترنال نکشه.یه SSD و یه HDD و سرعتتونم در حد رتینا بالا بره

نظر

نوشته اصلی توسط yaghout نمایش پست ها
          با کلون همه اطلاعاتت رو به هارد جدید انتقال بده. حتی سیستم عاملت رو. دوستمون Sega یکم اطلاعاتش ناقصه که میگن نمیشه فقط کافیه تبدیل sata to usb داشته باشید
          How To Install an SSD in a Unibody MacBook Pro | Mac|Life

درایو نوریتونم حذف کنید و جاش caddy بذارید و دوتا هارد رو دستگاه داشته باشید که کار به اکسترنال نکشه.یه SSD و یه HDD و سرعتتونم در حد رتینا بالا بره
          دوسته عزيز
          ايشون تازه قصد خريد مك دارند و اينجور كه سوال كردند، انگار ميخواستند بدونند چي براشون بهتره!كه منم راهنماييشون كردم!
          هنوز مكي نيست كه بخواند درايو نوري رو حذف كنند!
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
            دوسته عزيز
            ايشون تازه قصد خريد مك دارند و اينجور كه سوال كردند، انگار ميخواستند بدونند چي براشون بهتره!كه منم راهنماييشون كردم!
            هنوز مكي نيست كه بخواند درايو نوري رو حذف كنند!
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            بله و البته مدلهای جدید رتینا درایو نوری ندارند! و غیر قابل اپگرید..

نظر

من هارد ۱ ترا ی هیتاچی انداختن همه چی خوب پیش رفت. مکم عین قبل اومد بالا تا اینه... در مک بوک رو بستم. sleep نمیشه هیچ وقت. در رو که می بندم بعد چند ثانیه کلا هارد خاموش میشه و به صورت تعیین نشده خاموش میشه! تو تنظیمات hibernate هم هستکاری کردم ولی تو هیچ کدوم از مود های ۰-۱-۳ جواب نداد!
              فکر کنم مشکل از sms یا سیستم قفل هارد باشه! دوستان هاردی که قابلیت و کارامدی کامل با مک رو داشته باشه چی پیشنهاد می کنید؟ مک بوک پرو ۷.۱ mid 2010 (لطفا پیشنهاد خرید مک بوک جدید ندید، فقط ارتقای هارد دیسک و نه ssd)

نظر

صبر کنید ..
              X