اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل شارژ نشدن ایپد با pc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل شارژ نشدن ایپد با pc

سلام.من امر.ز یه ایپد مینی گرفتم.الان که وصل کردم به ایتونز کنار باطری میزنه not charging. مشکل داره؟

نوشته اصلی توسط jaslim نمایش پست ها
    سلام.من امر.ز یه ایپد مینی گرفتم.الان که وصل کردم به ایتونز کنار باطری میزنه not charging. مشکل داره؟
    سلام
    نه هيچ مشكلي نداره
    بخاطر اينه كه آيپد به ولتاژ ليشتري براي شارژ نياز داره...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

هااای خیالم راحت شد منم فک می کردم آیپدم مشکل داره

نظر

دوست عزیز نرم افزار ASUS Ai CHARGER رو دانلود و نصب کنید رو سیستمت بعد میتونی آیپد و یا دستگاههای اپل رو به راحتی با کامپیوتر شارژ کنی و دیگه کنار باطری not charging هم نمیبینی
        موفق باشی

نظر

با سلام لطفا کسای که ایپد مینی 2 رو دارن کمک کنن ایپد شون چند ساعته شارژ کامل میشه از 0 تا 100

نظر

سلام

من ipad 1 دارم و لی از یکی دو روز پیش وقتی میزنمش به شارژ این پیغامو میزنه !
            charging is not supported with this accessory

کسی میدونه مشکلش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط em.apple نمایش پست ها
              سلام

من ipad 1 دارم و لی از یکی دو روز پیش وقتی میزنمش به شارژ این پیغامو میزنه !
              charging is not supported with this accessory

کسی میدونه مشکلش چیه؟
              يعني اين كه اين شارژري كه داريد ايپدتونو شارژ ميكنيد،ميتونه به ايپده شما ضرر برسونه.(يا تقلبيه شارژر،يا هر چيز ديگري)

نظر

سلام خسته نباشید .من ایپد 4 دارم یه شب تا صبح با شارژر تبلت asus زدمش به شارژ . الان هر کاری میکنم روشن نمیشه حتی ارم وصل کردن به شارژ هم نمیاد.لطفا کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط jaslim نمایش پست ها
                  شما به راحتى ميتونيد با نصب برنامه هايى ولتاژ خروجى USB رو بالا ببريد. اين كار نه به سيستم شما ضرر ميزنه نه به دستگاه هايى كه به اون وصل ميكنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_jojo74 نمایش پست ها
                    سلام خسته نباشید .من ایپد 4 دارم یه شب تا صبح با شارژر تبلت asus زدمش به شارژ . الان هر کاری میکنم روشن نمیشه حتی ارم وصل کردن به شارژ هم نمیاد.لطفا کمکم کنید

دوست عزیز 2 حالت وجود داره یکی این که دستگاه کاملا خالی شده و باید با شارژر خودش بزنی تا شارژ بشه اگرم نداری با کامپیوتر همونطور که دوستان در بالا گفتند با Asus AI Charger شارژ کن در غیر این صورت احتمالا بخاطر عدم تطابق ولتاژ دستگاه شما خراب شما برای این کار شما پایین دستگاه رو بو کن اگه بوی مدار سوخته داد و یا به شارژ زدی و فقط دستگاه جای خاصی ازش داغ شد و عکس العملی نشون نداد بدون که سوخته
                    ویرایش توسط afamili : https://i-phone.ir/forums/member/52994-afamili در ساعت 13-08-2014, 08:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X