اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره اپ Global.AQ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درباره اپ Global.AQ

سلام
    من در مورد این App در چند انجمن از جمله انجمن همین سایت تحقیق کردم، بعضی ها می گن کار می کنه، بعضی ها عکس این قضیه رو مطرح می کنند و ...
    در نهایت تصمیم گرفتم که سوالم رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنم. *آیا این اپ کار می کنه یا خیر (در ایران)؟

*اگر کار می کنه من چه نسخه ای رو تهیه کنم بهتره؟(آیپدم جیلبرک نیست)
    Lite که رایگانه یا Standard با قیمت 1.99$ یا Pro که قیمتش 15.99$ هست؟ چه فرقی می کنند؟
    *و اینکه چطور باید Credit این برنامه رو تهیه کرد؟

ممنون میشم اگر پاسخ جامعی بدهید!!!
    واقعا حیف که نمیشه از آیپد بدون این جینگول بازی ها اس ام اس داد ...

متشکر

این برنامه در ایران کار می کنه. دلیلش هم اینه که من دیروز باهاش اس ام اس دادم. خیلی خیلی سریع دلیور میده. فرق نسخه ی lite با بقیه ی نسخه ها، تفاوت در مقدار اعتبار اولیه ی برنامه جهت فرستادن اس ام اس هستش. از store داخل برنامه میشه اعتبار خرید. ولی در کل فکر نکنم زیاد براتون به صرفه باشه. چون کمی گرونه.

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimax_25 نمایش پست ها
      این برنامه در ایران کار می کنه. دلیلش هم اینه که من دیروز باهاش اس ام اس دادم. خیلی خیلی سریع دلیور میده. فرق نسخه ی lite با بقیه ی نسخه ها، تفاوت در مقدار اعتبار اولیه ی برنامه جهت فرستادن اس ام اس هستش. از store داخل برنامه میشه اعتبار خرید. ولی در کل فکر نکنم زیاد براتون به صرفه باشه. چون کمی گرونه.
      میشه تعرفه خرید creditاش رو اینجا برام بگذارید؟ ممنون میشم
      و اینکه چه شماره ای روی گوشی طرف مقابل میفته؟ مثلا من سیم رایتل در آیپدم دارم، شماره سیم کارتم می افته یا کلا با اینترنت کار داره و ... ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
        سلام
        من در مورد این app در چند انجمن از جمله انجمن همین سایت تحقیق کردم، بعضی ها می گن کار می کنه، بعضی ها عکس این قضیه رو مطرح می کنند و ...
        در نهایت تصمیم گرفتم که سوالم رو در یک تاپیک جداگانه مطرح کنم. *آیا این اپ کار می کنه یا خیر (در ایران)؟

*اگر کار می کنه من چه نسخه ای رو تهیه کنم بهتره؟(آیپدم جیلبرک نیست)
        lite که رایگانه یا standard با قیمت 1.99$ یا pro که قیمتش 15.99$ هست؟ چه فرقی می کنند؟
        *و اینکه چطور باید credit این برنامه رو تهیه کرد؟

ممنون میشم اگر پاسخ جامعی بدهید!!!
        واقعا حیف که نمیشه از آیپد بدون این جینگول بازی ها اس ام اس داد ...

متشکر
        دوست عزيز نيازي به اين كارا نيست با اي مسيج مسيج بديد.:d

نظر

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
          دوست عزيز نيازي به اين كارا نيست با اي مسيج مسيج بديد.:d
          دوست گرامی اگر از iMessege می شد به شماره (سیم کارت) اس ام اس داد که دیگه دنبال این کارا نمی اومدیم ...
          آی مسج چیز خوبیه اما فقط باید به ایمیل فرستاد ، تازه طرف هم باید اپل آیدی و ... داشته باشه ...

نظر

دوست گرامی اگر از iMessege می شد به شماره (سیم کارت) اس ام اس داد که دیگه دنبال این کارا نمی اومدیم ...
            آی مسج چیز خوبیه اما فقط باید به ایمیل فرستاد ، تازه طرف هم باید اپل آیدی و ... داشته باشه ...
            imessage روی شماره هم رجیستر میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              از آیپد؟ چطور؟

نظر

میشه توی سایدیا هکش کرد و راحت و مجانی اس ام اس داد

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenbazazan نمایش پست ها
                  میشه توی سایدیا هکش کرد و راحت و مجانی اس ام اس داد
                  نمی شه راهش خیلی وقته بسته شده.

نظر

نوشته اصلی توسط mahdimax_25 نمایش پست ها
                    و اینکه چه شماره ای روی گوشی طرف مقابل میفته؟ مثلا من سیم رایتل در آیپدم دارم، شماره سیم کارتم می افته یا کلا با اینترنت کار داره و ... ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      سیستم این برامه با imessage زمین تا زیر زمین فرق داره.
                      این برنامه اس ام اس شمارو مستقیم از طریق اپراتور به شماره طرف میرسونه. از طریق اینترنت ارسال میشه و به روی شبکه موبایل طرف مقابل منتقل میشه. هر مدل گوشی که داشته باشه اس ام اس شما بهش میرسه.

نظر

زمانیکه شما تو سیستم این برنامه رجیستر میشید، یه شماره با کد +88 بهتون میده، این شماره ثابت شماست. شما هم میتونید با افرادی که این برنامه رو دارن اس ام اس رایگان داشته باشید، هم اینکه میتونید به صورت مستقیم بدون اینکه طرف مقابل به اینترنت وصل باشه اس ام اس رو با هزینه ارسال کنید و طرف مقابل هم مثل یه اس ام اس معمولی دریافت میکنه. اگه اپراتور طرف مقابل این سیستم رو ساپورت کنه میتونه حتی بهتون جواب بده که داخل برنامه اس ام اس رو دریافت میکنید.
                        این برنامه برای خودش کردیت داره که میتونید قیمت کردیت ها رو تو صفحه زیر ببینید
                        http://global.aq/site/Pricelist.html
                        برای اکثر کشورها هم هر اس ام اس 1 کردیت مصرف میکنه. لیست کامل کشورها هم اینجاست
                        http://sms.global.aq/pricelist.php

- - - - - - - - - -

زمانیکه شما تو سیستم این برنامه رجیستر میشید، یه شماره با کد +88 بهتون میده، این شماره ثابت شماست. شما هم میتونید با افرادی که این برنامه رو دارن اس ام اس رایگان داشته باشید، هم اینکه میتونید به صورت مستقیم بدون اینکه طرف مقابل به اینترنت وصل باشه اس ام اس رو با هزینه ارسال کنید و طرف مقابل هم مثل یه اس ام اس معمولی دریافت میکنه. اگه اپراتور طرف مقابل این سیستم رو ساپورت کنه میتونه حتی بهتون جواب بده که داخل برنامه اس ام اس رو دریافت میکنید.
                        این برنامه برای خودش کردیت داره که میتونید قیمت کردیت ها رو تو صفحه زیر ببینید
                        http://global.aq/site/Pricelist.html
                        برای اکثر کشورها هم هر اس ام اس 1 کردیت مصرف میکنه. لیست کامل کشورها هم اینجاست
                        http://sms.global.aq/pricelist.php

نظر

برای خرید کردیت ، باید با کردیت کارت از داخل خود برنامه اقدام کرد یا از سایتش هم میشه خرید؟

نظر

مثل بقیه برنامه هایی که in app purchase دارن میتونید با اپل ایدی خرید کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                              مثل بقیه برنامه هایی که in app purchase دارن میتونید با اپل ایدی خرید کنید.
                              منظورم این هست که یعنی میشه از طریق اپل آیدی ، گیفت کارد redeem کرد و کردیت خرید؟ یا باید کردیت کارد داشته باشم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X