اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن Find my iphone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکردن Find my iphone

سلام خدمت همه رفقا
    داخل سایت icloud که میشن
    اکانت رو میزنم وارد اکانت میشم
    کانتکت ها و باقیه موارد کار میکنه اما Find my iphone که میزنم،مینویسه can't load find my iphone
    از داخل خود iphone 5 که روی app میزنم راحت پیدا میکنه خود گوشی رو اما از توی سایت که میزنم error میده
    دوستان اگه کسی میدونه یه کمک بکنه

يكبار در ستينگ icloud اين را غير فعال و فعال كنيد. يكبار هم تنظيمات location services را ببينيد.
    با app كه مي بينيد، امكان به صدا در آوردن و كد گذاري هست؟ يكبارم سعي كنيد گوشي را از طريق سايت حتي اگر offline نشون مبده به صدا در بيتريد.
    with

نظر

سلام،من هم همين مشكل رو دارم و كار هايي كه گفتيد رو انجام دادم ولي نشد كه نشد

نظر

انجام دادم حتی خاموش روشن هم کردم گوشی رو اما بازم از سایت ارور داد
        از داخل خود app گوشی که میزنم قشنگ پیدا میکنه آژیر میزنه حالت گم شده هم میره
        اما از طریق سایت که روی Find my iphone میزنم همچنان can't load find my iphone مینویسه
        اینم عکس ارور

نظر

دوست عزیز شاید منطقی نباشه ولی مشکل از نت هست! منم چند ماه این مشکلو داشتم، با یک مرورگر دیگه (ترجیحا سافاری) تست کنید، یا کش مرورگر رو پاک کنید
          وقتی آدرس رو زدید منتظر بمانید تا کامل لود بشه، بعد اپل آیدی بزنید، بعد از لاگ این شدن کامل، وارد بشید!

نظر

سلام
            منهم مشکل اولیه رو دارم
            هر دو روشی که فرمودید اجرا کردم، اما متأسفانه هنوز مشکل حل نشده
            یعنی در سایت icloud برنامه find my iphone اجرا نمیشه
            لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط matin1991 نمایش پست ها
              انجام دادم حتی خاموش روشن هم کردم گوشی رو اما بازم از سایت ارور داد
              از داخل خود app گوشی که میزنم قشنگ پیدا میکنه آژیر میزنه حالت گم شده هم میره
              اما از طریق سایت که روی Find my iphone میزنم همچنان can't load find my iphone مینویسه
              اینم عکس ارور
              عزیز برای من هم این مشکل به وجود امده بود .
              1- سعی کنید که برنامه find my iphone تون اخرین ورژن باشه . مشکل به خاطر این نباید باشه ولی بروز باشه مشکلات کمتر هست.
              2- با گوشیتون به اینترنت وصل بشید بعد از طریق مرورگر اپرا یا کروم وارد بشید ببینید میتونه پیدا کنه یا نه.

نظر

زیاد رو این find my iphone حساب نکنید . برای منم همینطوره . تنها در صورتی پیدا میکنه که اپلیکیشن روی گوشی ران شده باشه.
                یعنی اگه گوشیتون رو دزدیدن یا گم شد باید زنگ بزنید به دزده بگید اپلیکیشن find my iphone رو اجرا کن تا بتونم پیدات کنم بیام بزنم پدرتو در بیارم.
                در غیر اینصورت نمیشه پیداش کرد.

نظر

صبر کنید ..
                X