اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ شدن بیش ازحد آیفون 5 با سیم کارت رایتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ شدن بیش ازحد آیفون 5 با سیم کارت رایتل

سلام دوستان وقت بخیر.من وقتی از اینترنت سیم رایتل توی گوشیم استفاده میکنم خیلی گوشیم داغ میشه میخواستم بدونم طبیعی هست یا مشکلی هست....بقیه دوستانم این مشکل رو دارن؟

ببینید در حالت کلی مصرف باتری در شبکه نسل ۳ بیشتر از نسل ۲ هست حالا رایتل چون تعداد انتن ها یا دکل هاش کمه و هم به دلیل روش پیاده سازیش گوشی شما فشار مضاعفی روشه تا بتونه تعداد خطوط انتن دهی رو حفظ کنه !!! و وقتی فشار بیشتری برای حفظ انتن رو گوشی باشه در نتیجه هم بیشتر باتری مصرف میکنه و هم گوشی گرم میشه !!! و وقتی اینترنت رو هم روشن میکنید بیشتر میشه !
    منم رایتل دارم ۴ اس مصرف باتری خیلی زیاده و وقتی اینترنتشو روشن کنم گوشی گرم میکنه ولی اینترنتشو خاموش میکنم طبیعیه

نظر

ظبیعیه...
      من قاب اوزاکی ازین نازکها رو گوشیم داشتم...بخاطر حرارت گوشی بعد از یه مدت تاب برداشت:d

نظر

ممنونم از جواب هاتون بعد این داغ شدن برای گوشی ضرر نداره؟
        ویرایش توسط masoudkhademy2 : https://i-phone.ir/forums/member/84186-masoudkhademy2 در ساعت 18-07-2013, 11:19 AM

نظر

دووست عزيز
          ورژن دستگاه شما چنده؟!
          در حالت عادي آيفون روي ٦.١.٤ با ٣جي نبايد داغ كنه،
          گووشي با استفاده ي ديتا گرم ميشه،
          ولي داغ نه،
          چون باطري گرم ميشه ميتوونه توو بلند مدت عمر باتري رو كم كنه له نظرم..

نظر

همیشه یادتون باشه اگه تعداد آنتنها از حالت فول یا همون 5تا کم باشه مصرف باطری به خاطر جستجوی آنتن بیشتر بیشتر میشه و طبیعتا رو عمر باطری تاثیر منفی هم داره و به همین خاطر گرمای دیوایس هم بیشتر خواهد شد

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
              همیشه یادتون باشه اگه تعداد آنتنها از حالت فول یا همون 5تا کم باشه مصرف باطری به خاطر جستجوی آنتن بیشتر بیشتر میشه و طبیعتا رو عمر باطری تاثیر منفی هم داره و به همین خاطر گرمای دیوایس هم بیشتر خواهد شد
              داداشم این چه حرفیه
              گوشی همیشه در حال سرچ شبکه هست
              تصمیم گیری برایبهترین انتن هم بر اساس snr دریافتی هر انتنه
              پس تا اینجاش ربطی به مصرف نداره
              از اونجایی مربوط به مصرف باطری میشه که حداکثر توان دریافتی از یک انتن از یه حدی کمتر باشه
              که اونموقع دستگاه سوییچ میکنه رو باند فرکانسی بالاتر که بتونه توان رو تامین کنه و اونجاست که مصرف میره بالا
              همه این حرفارو زدم برسم به اینجا که
              وقتی یک خط کم میشه حداکثر ۱۵ درصد از توان ماکزیمم کم شده
              برا همین به هیچ وجه مصرف باطری تغییر نمیکنه

نظر

منم آیفون 5دارم با سیم رایتل که گرم میشه ولی داغ به اون معنا که شما نوشتی نه!

نظر

دوستان منم دقیقا همین مشکل رو داشتم و چون استفادم از اینترنت زیاد بود و مجبور بودم گوشی رو زیاد شارژ کنم... بعد از مدتی انگار که باطری باد کرده باشه باعث شد حتی ال سی دی تاب برداره و باطری هم کلا فقط 15 دقیقه شارژ نگه میداشت و کلا همه ش باید به برق وصل میشد... کلا نمیدونم چرا رایتل این مشکل رو داره من خارج از کشور زندگی میکنم اصلا چنین مشکلی با 3جی نداشتم و تا 8 ساعت راحت گوشی باطریش جواب مبداد... اما با رایتل در خوشبینانه ترین حالت 4 ساعت میشد با 3 جی کار کنی... به هر حال گوشی ما که باطریش داغون شد... خواستم مشکلمو در میون بزارم تا دوستان مواظب باشن به مشکل من دچار نشن

نظر

من رفتم ورژن 7 و ریستور کردم خیلی بهتر شد حالا داغ میکنه ولی نه زیاد....کلا بیخیال اینترنت 3 جی شدم رو گوشی یا فوقش 5 دقیقه...گوشی واسم مهمتره....وای فای هم که همه جا پیدا میشه.رایتل خوب متطقه هارو ساپورت نمیکنه...افسوس

نظر

نوشته اصلی توسط magi1991 نمایش پست ها
                      دووست عزيز
                      ورژن دستگاه شما چنده؟!
                      در حالت عادي آيفون روي ٦.١.٤ با ٣جي نبايد داغ كنه،
                      گووشي با استفاده ي ديتا گرم ميشه،
                      ولي داغ نه،
                      چون باطري گرم ميشه ميتوونه توو بلند مدت عمر باتري رو كم كنه له نظرم..
                      سلام منم 4s دارم ورژنشم 5.1.1 با رایتلم هم داغ میکنه یعنی میگی اگه به 6.1.4 ریستور کنم داغ نمیکنه
                      طول عمر شارژ باطریم هم کم شده در حالت 3G فوق فوقش 3/5 ساعت شارژ نگه میداره

نظر

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                        سلام منم 4s دارم ورژنشم 5.1.1 با رایتلم هم داغ میکنه یعنی میگی اگه به 6.1.4 ریستور کنم داغ نمیکنه
                        طول عمر شارژ باطریم هم کم شده در حالت 3G فوق فوقش 3/5 ساعت شارژ نگه میداره
                        دووست من ٥.١.١ شما فك ميكنم جيلبريك هم هست!
                        ممكنه به خاطر جيلبريك باشه!
                        ٦.١.٤ فقط برأي ٥ ريليز شده،
                        آخرين ورژن رسمي براي ٤اس ورژن ٦.١.٣ هست كِه ميتوونيد ري استور كنيد و قطعا از وضعيت فعلي براي شما بهتر جواب ميده..

نظر

نوشته اصلی توسط magi1991 نمایش پست ها
                          دووست من ٥.١.١ شما فك ميكنم جيلبريك هم هست!
                          ممكنه به خاطر جيلبريك باشه!
                          ٦.١.٤ فقط برأي ٥ ريليز شده،
                          آخرين ورژن رسمي براي ٤اس ورژن ٦.١.٣ هست كِه ميتوونيد ري استور كنيد و قطعا از وضعيت فعلي براي شما بهتر جواب ميده..

خوب جیلبریکه 6.1.3 واسه 4s هنوز نیامده که من ریستور کنم

نظر

صبر کنید ..
                          X