اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزودن تقويم 1392 خورشيدی در ديوايس هاي اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه مطلبی به عنوان شخصی که در کشور مبدا فرهنگ و تمدن زندگی میکنه و خیلی از تولیدات اپل هم در این کشور خریداری میشه چرا باید تو لیست موقعیت location هر کشور و جزیره یه دور افتاده ای که به فکر آدم هم ختور نمیکنه مثل موریتانی و غنا و... وجود داشته باشه ولی نباید کشور ایران با این موقعیت مهم و وسعت وجود نداشته باشه ؟؟؟ واقعاً چرا؟

نظر

چون که شرکت اپل نمیخواد درگیر مسایل بین ایران و کشورهایی که میدونید بشه
      شما چرا این رو میگی؟ ویندوز که همه گیره و تو ایران بیشترین مصرف رو نصبت به بقیه سیستم عامل ها داره حتی نسبت به مک و لینوکس چرا تقویم جلالی نداره؟

کدوم گوشی یا سیستم عاملی دیدی که داشته باشه؟

هرچی میکشیم از دست خودمونه

نظر

مسئله به رسمیت شناخته شدنه عین این میمونه که من بگم شما رو قبول ندارم بعد توقع داشته باشم شما محصول من رو بخرید!!!

نظر

سلام . ببخشید اصلا نمیخوام زحمات دوستان رو زیر سوال ببرم اما این تقویم خورشیدی هم مثل بلوتوث روی ایفون میمونه دیگه !! نیست خدا وکیلی ؟؟ هرچقدر که بلوتوث واسه رد و بدل کردن فایل توی این دوره زمونه کاربرد داره این تقویم فارسی هم روی آیفون داره !! فکر میکنم بیشتر جریان مقابله به مثل با اون اپل باشه که همچین امکانی رو بصورت پیش فرض قرار نداده که اگه قرار داده بود از هر 1000 نفر خریدار محصولات اپل 1 نفر فارسیش میکرد !! ولی اینکه دوستان زحمت میکشند و همه چیز رو فارسی میکنن هم جای تشکر داره چون شاید کسایی باشن که واقعا به بین المللی ترین زبان دنیا که انگلیسی هستش علاقه ای نداشته باشن

نظر

Curva N Milano
            یعنی چی؟
            اینکه بخای گوشیت تقویم خورشیدی داشته باشه بدونی امروز چندم اسفنده چه ربطی به زبان بین المملی داره؟!!!!!! کسی که ایران زندگی میکنه خب تقویم خورشیدی میخاد دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk.
            HNK7.COM

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              سلام . ببخشید اصلا نمیخوام زحمات دوستان رو زیر سوال ببرم اما این تقویم خورشیدی هم مثل بلوتوث روی ایفون میمونه دیگه !! نیست خدا وکیلی ؟؟ هرچقدر که بلوتوث واسه رد و بدل کردن فایل توی این دوره زمونه کاربرد داره این تقویم فارسی هم روی آیفون داره !! فکر میکنم بیشتر جریان مقابله به مثل با اون اپل باشه که همچین امکانی رو بصورت پیش فرض قرار نداده که اگه قرار داده بود از هر 1000 نفر خریدار محصولات اپل 1 نفر فارسیش میکرد !! ولی اینکه دوستان زحمت میکشند و همه چیز رو فارسی میکنن هم جای تشکر داره چون شاید کسایی باشن که واقعا به بین المللی ترین زبان دنیا که انگلیسی هستش علاقه ای نداشته باشن

یعنی چی؟
              اینکه بخای گوشیت تقویم خورشیدی داشته باشه بدونی امروز چندم اسفنده چه ربطی به زبان بین المملی داره؟!!!!!! کسی که ایران زندگی میکنه خب تقویم خورشیدی میخاد دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk.
              HNK7.COM

نظر

این تقویم روی ios 8 هم کار میکنه؟!

نظر

برای ios8 میشه کاری کرد. روزهای هفته را درست نشون میده. مثلا شنبه و یکشنبه ولی ماه ها میلادین! لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط pejmana نمایش پست ها
                    برای ios8 میشه کاری کرد. روزهای هفته را درست نشون میده. مثلا شنبه و یکشنبه ولی ماه ها میلادین! لطفا راهنمایی کنید
                    از نرم افزارهای دیگر مثل FarsCal استفاده کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                      از نرم افزارهای دیگر مثل FarsCal استفاده کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      با تشکر از شما دوست گرامی ، البته منظور من این بود که تقویم شمسی را بتونم تو قسمت تنظیمات ، general->language&region->calendar اضافه کنم. ممنون میشم اگه امکانش هست راهنماییم کنید.

نظر

صبر کنید ..
                      X