اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ كردن سيري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ كردن سيري

سلام دوستان من وقتي سيري روشن است آيفون را وقتي به طرف گوشم ميبرم سيري خود به خود فعال ميشه اشكال چيست

نوشته اصلی توسط sina2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان من وقتي سيري روشن است آيفون را وقتي به طرف گوشم ميبرم سيري خود به خود فعال ميشه اشكال چيست
    برید تو setting بعد وارد قسمت general و سپس وارد قسمت siri شوید.بعد گزینه raise to speak رو غیرفعال کنید.

نظر

ممنون إز پاسخ شما حل شد،،،،،،،،

نظر

سلام دوستان من ایپدم مینم رو به اینترنت وایفای وصل میکنم ازسیریش هر سوالی میپرسم همینو میگه مشکلم از لحجه نیست حتی یه های ساده هم میگی همینو میگه:im really sorry about this,but i cant take any requests right now.please try again in a little whileدوستان ممنون میشم که درابط ببا این موضوع کمکم کنید چون مخمو خورده تورو خدا هرچه زود تر جوابم رو بدین.باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Solar silor نمایش پست ها
          سلام دوستان من ایپدم مینم رو به اینترنت وایفای وصل میکنم ازسیریش هر سوالی میپرسم همینو میگه مشکلم از لحجه نیست حتی یه های ساده هم میگی همینو میگه:im really sorry about this,but i cant take any requests right now.please try again in a little whileدوستان ممنون میشم که درابط ببا این موضوع کمکم کنید چون مخمو خورده تورو خدا هرچه زود تر جوابم رو بدین.باتشکر
          شما سوالتون رو يكجا مطرح كنيد دوست عزيز
          من بهتون پاسخ دادم تو يه تاپيك ديگر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
          X