اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب و اجرای IDM بر روی مک توسط WinOnX

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام و ممنون
    بعد از نصب patch باز کد فعال سازی میخواد ؟؟
    فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
      سلام و ممنون
      بعد از نصب patch باز کد فعال سازی میخواد ؟؟
      یک دور از WinOnX به طور کامل خارج بشید و بعد مجددا اجرا کنید و idm رو باز کنید درست میشه

نظر

مرسی منتهی من هرچی میزنم روی idm.exe برنامه میاد منتهی سریع میپره بیرون از برنامه بیرون ورژنمم ۱۰.۸.۴

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
          مرسی منتهی من هرچی میزنم روی idm.exe برنامه میاد منتهی سریع میپره بیرون از برنامه بیرون ورژنمم ۱۰.۸.۴
          از پست اول دانلود کردید؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            از پست اول دانلود کردید؟؟؟

بله هردوش

نظر

بله هردوش
              WinOnX را باز کنید و از منوبار به این مسیر برید و مجددا امتحان کنید

Reset>Erase and rebuild Drive C:

نظر

نرم افزار خیلی خوبیه ٬ اما وقتی اجرا میشه سرعت استفاده از فن دستگاه شدیدا بالا میره ... طوری که قسمت باطری و فن به طرز فجیعی داغ میکنه :d

من نگران شدم و دیگه ازش استفاده نمیکنم . همون ویندوز بریزم و از اون استفاده کنم خیلی بهتره

نظر

سلام مسیر رو چجوری بزارم قسمت دانلود تو مک؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
                    سلام مسیر رو چجوری بزارم قسمت دانلود تو مک؟؟؟؟
                    از منوبار خود IDM به این مسیر بروید

Downloads<Options> تب Save to<Category مورد نظر را انتخاب کنید>Default Download directory for "XY" category رو پیدا کنید>Browse رو بزنید>فولدری به نام users را پیدا کنید و مسیر دانلود در مک را به برنامه بدید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      WinOnX را باز کنید و از منوبار به این مسیر برید و مجددا امتحان کنید

Reset>Erase and rebuild Drive C:

مرسی دوست من درست شد

فقط ی مشکل کوچیک همون ک تا برنامه اجرا میشه این فن میخاد در بیاد از بی دورش زیاد میشه

درضمن ب دوستان توصیه میکنم حتما استفاده کنن چون من folx دارم و speed dl واقعا تفاوتش محسوس این idm یچیز دیگس من نتم رو ۲مگ شیر با folx نهایت روی ۷۰ تا ۸۰ کیلو بایت منتهی با این برنامه بالای ۱۵۰ کیلوبایت بود و خیلیم تغییر نمیکرد باتشکر

نظر

مرسی دوست من درست شد

فقط ی مشکل کوچیک همون ک تا برنامه اجرا میشه این فن میخاد در بیاد از بی دورش زیاد میشه

درضمن ب دوستان توصیه میکنم حتما استفاده کنن چون من folx دارم و speed dl واقعا تفاوتش محسوس این idm یچیز دیگس من نتم رو ۲مگ شیر با folx نهایت روی ۷۰ تا ۸۰ کیلو بایت منتهی با این برنامه بالای ۱۵۰ کیلوبایت بود و خیلیم تغییر نمیکرد باتشکر
                        دور فن به دلیل اینه که برنامه خیلی روون اجرا نمیشه یا فضای زیادی از cpu و رم و...گرفته!

نظر

کسی میدوته فایلهایی که حالا به پوشه پیشفرضش یعنی همون که خودش مثل ویندوز مسیر میسازه برده رو چگونه به مک کپی کنم ؟
                          منظور

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                            کسی میدوته فایلهایی که حالا به پوشه پیشفرضش یعنی همون که خودش مثل ویندوز مسیر میسازه برده رو چگونه به مک کپی کنم ؟
                            منظور
                            روی ایکان فایندر کلیک راست کنید و Go to ... رو بزنید و آدرس زیر رو پیست کنید

کد HTML:
                            /Users/UserName/Library/WinOnX/default/drive_c/users/UserName/My Documents/Downloads
                            به جای UserName هم نام کاربری سیستمون رو وارد کنید
                            در اینجا شما مثل ویندوز با فولدر های دیفالت idm رو به رو میشید که میتونید برید داخل هر کدوم و فایل هارو چه به صورت Drag & drop و چه کپی و پیست به هر جایی که مایل باشید منتقل کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              روی ایکان فایندر کلیک راست کنید و Go to ... رو بزنید و آدرس زیر رو پیست کنید

کد HTML:
                              /Users/UserName/Library/WinOnX/default/drive_c/users/UserName/My Documents/Downloads
                              به جای UserName هم نام کاربری سیستمون رو وارد کنید
                              در اینجا شما مثل ویندوز با فولدر های دیفالت idm رو به رو میشید که میتونید برید داخل هر کدوم و فایل هارو چه به صورت Drag & drop و چه کپی و پیست به هر جایی که مایل باشید منتقل کنید
                              سلام من یه فایل دانلود کردم و مسیر دانلود رو گذاشتم Desktop ولی الان فایل ام به طور کامل گم شده ! حتی اون کد HTML رو هم سرچ میکنم مینویسه همچین چیزی پیدا نشد !!!

نظر

man idm ro nasb kardam vali rosh klik mikonam mige ba seriyal fake register kardiiii?????

نظر

صبر کنید ..
                                X