اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست معرفی بهترین برنامه بــهــیــنــه ســازی !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست معرفی بهترین برنامه بــهــیــنــه ســازی !!!

سلام
    لطفا اساتید محترم بهترین برنامه بهینه سازی برای آیپد رو اعلام بفرمایند ...!!! (البته اگر ممکن هست اون هایی که قیمتشون مناسب تر هست رو معرفی کنید آخه می خوام از اپ استور بخرم.)

تا الان که در انجمن سرچ کردم یک برنامه iCleaner رو پیدا کردم ... قیمتش که خیلی خوب هست(1 دلار) ، ریت برنامه هم خوب هست ...
    برنامه system status رو هم پیدا کردم ... (قیمت 3 دلار)

*** برنامه ای که دنبالش می گردم می خوام نقشی tune up utilities در ویندوز داره رو در آیپدم داشته باشه ...، اپتیمایز کنه و فایل های اضافی رو پاک کنه و ...

اگر اساتید و کاربران گرامی برنامه دیگری رو هم معرفی کنند ممنون میشم.
    ویرایش توسط ronaldo07 : https://i-phone.ir/forums/member/130348-ronaldo07 در ساعت 14-07-2013, 10:01 AM

پست اول ویرایش شد
    ویرایش توسط ronaldo07 : https://i-phone.ir/forums/member/130348-ronaldo07 در ساعت 14-07-2013, 09:59 AM

نظر

دوستان عزیز کسی هیچ راهنمایی نداره ؟؟؟

نظر

آیپد دقیقا چرا نیاز اپتیمایز داشته باشه؟؟!! آیتونز خودش همه چی رو با نظم میریزه مگه کامپیوتره که چنین برنامه ای باشه!

نظر

آره ویندوز که نیست اعصاب آدمو خورد کنه تا یه برنامه نصب میکنی و پاک میکنی بریزه بهم و سرعت بوتش بیاد پایین و....
          به نظرم پول الکی به این برنامه ها نده
          تو بهترین حالت اینه که خودشون سرعت رو نگیرن حالا اپتیمایز کردن پیشکششون

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            آیپد دقیقا چرا نیاز اپتیمایز داشته باشه؟؟!! آیتونز خودش همه چی رو با نظم میریزه مگه کامپیوتره که چنین برنامه ای باشه!
            ببنید مثلا من یک اپلیکیشن دانلود کردم (اپ روزنامه)
            هر دفعه که داخل اپ می شم و یک روزنامه رو انتخاب می کنم ، اول این روزنامه رو دانلود می کنه ... بعد نمایشش می ده ...
            برای هر روزنامه هم حدود 25 مگ اشغال میشه ...، و در خود اپ هم جایی نداره برای پاک کردن history یا کش و ....
            حالا این فضا رو چطور باید پاک کنم ...، این مسئله برای بعضی بازی ها هم صدق می کنه ...
            این ها یعنی خود به خود پاک می شند؟ یا برنامه خاصی مثل ccleaner (برای ویندوز) براشون وجود داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
              ببنید مثلا من یک اپلیکیشن دانلود کردم (اپ روزنامه)
              هر دفعه که داخل اپ می شم و یک روزنامه رو انتخاب می کنم ، اول این روزنامه رو دانلود می کنه ... بعد نمایشش می ده ...
              برای هر روزنامه هم حدود 25 مگ اشغال میشه ...، و در خود اپ هم جایی نداره برای پاک کردن history یا کش و ....
              حالا این فضا رو چطور باید پاک کنم ...، این مسئله برای بعضی بازی ها هم صدق می کنه ...
              این ها یعنی خود به خود پاک می شند؟ یا برنامه خاصی مثل ccleaner (برای ویندوز) براشون وجود داره ؟
              این که چه طور این روزنامه هارو پاک کنید رو نمیدونم ولی اون برنامه ها هم فک نمیکنم توانایی چنین کاریو داشته باشن دوسته عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
                این که چه طور این روزنامه هارو پاک کنید رو نمیدونم ولی اون برنامه ها هم فک نمیکنم توانایی چنین کاریو داشته باشن دوسته عزیز
                فکر کنم این جور فایل ها temporary file (فایل های موقت) حساب می شند ...، . این برنامه icleaner هم در توضیحاتش زده که این جور فایل ها رو بدون بازگشت پاک می کنه ...
                فکر نکنم بی مورد باشه که این نرم افزار رنک یک از بخش utilities رو در بیش از 30 کشور داره ...!

نظر

فکر کنم این جور فایل ها temporary file (فایل های موقت) حساب می شند ...، . این برنامه icleaner هم در توضیحاتش زده که این جور فایل ها رو بدون بازگشت پاک می کنه ...
                  فکر نکنم بی مورد باشه که این نرم افزار رنک یک از بخش utilities رو در بیش از 30 کشور داره ...!
                  نمیدونم چقدر آشنایی دارین با این برنامه ولی این یکی از برنامه های سیدیا هست که موقعی که گوشی جیلبریک هست به سیستم عامل نفوذ میکنه و تمام اون temporary file ها رو پیدا میکنه
                  اگه تو اپ استور هم هست مطمین باشین با برنامه ای که تو سیدیا هست متفاوته و عملکردشم همینطور
                  چون اپل به نرم افزارها اجازه نفوذ به سیستم عامل رو نمیده در اون حد

یه نرم افزار بود رو ویندوز نصب میشد و میگشت فایلهای اضافه رو پاک میکرد نیازی هم به جیلبریک نبود الان اسمش یادم نیست یچیزی تو مایه های phonecleaner بود فکرکنم

نظر

عزیز من اصلا هیچ برنامه ای در اپ استور اجازه پاک کردن اطلاعات غیر از خودش رو نداره. بعد هم هیچ اتفاقی نمی افته برا دستگاهتون که ۲ مگ بیشتر شلوغ بشه. کامپیوتر نیست که این برنامه هارو می خواهید.

نظر

صبر کنید ..
                    X