اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا نمیشه با نهایت سرعت از اپ استور دانلود کرد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چرا نمیشه با نهایت سرعت از اپ استور دانلود کرد؟

سلام
    بنده سرعت 2مگ دارم ... ولی نمی دونم چرا وقتی که می خوام بعضی بازی های با حجم بالا (1 گیگ به بالا) رو از اپ استور دانلود کنم با نهایت سرعت دانلود نمی کنه ...
    روی 3 تا آیپد (دوتا آیپد 4 و یک آیپد2) هم تست کردم ، همشون همین طوره ...
    مثلا بنده باید با سرعت حداقل 400 کیلوبایت دانلود کنم اما وقتی که به صفحه گزارش کارکرد (از سایت آی اس پی) می رم، می بینم که مثلا داره بازی رو با سرعت 25 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می کنه ...

بنده هر بازی رو که خریدم و یا دانلود کردم از اپ استور در قسمت purchased هام ثبت شده ...، خیلی بازی ها و برنامه ها هستند که اصلا نمی پسندمشون ...؛ راهی هست که بشه اون ها رو از تو قسمت پورچس ها remove کرد؟
    بنده چیزی نتونستم پیدا کنم
    ممنون میشم اساتید کمک بفرمایند

متشکر

سلام ، در مورد سوال دوم بازي رو ميخواهيد كلا از ديوايستون پاك كنيد يا ميخوايد فقط از اون قسمت پاك شه

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
      سلام ، در مورد سوال دوم بازي رو ميخواهيد كلا از ديوايستون پاك كنيد يا ميخوايد فقط از اون قسمت پاك شه
      فقط از قسمت purchased

نظر

به دلیل این هست که اپ استور چه در ایتونز و چه در دیوایس ها همگی تنها با یک کانکشن دانلود میکنند
        این در حالیه که مثلا idm در ویندو با 8 کانکشن دانلود میکنه که تفاوت این ها زیاده

راه حل خاصی نمیشه ارایه داد بلکه که مثل خودم سر صبح مثلا 4 الی 8-9 صبح دانلود هارو انجام بدید که سرعت تک کانکشن بالاس

سوال دموتون هم در همون قسمت purchased قسمت Apps روی ایکان یک پنجره Close هست که بزنیدش از اونجا Hide میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          به دلیل این هست که اپ استور چه در ایتونز و چه در دیوایس ها همگی تنها با یک کانکشن دانلود میکنند
          این در حالیه که مثلا idm در ویندو با 8 کانکشن دانلود میکنه که تفاوت این ها زیاده

راه حل خاصی نمیشه ارایه داد بلکه که مثل خودم سر صبح مثلا 4 الی 8-9 صبح دانلود هارو انجام بدید که سرعت تک کانکشن بالاس

سوال دموتون هم در همون قسمت purchased قسمت Apps روی ایکان یک پنجره Close هست که بزنیدش از اونجا Hide میشه
          ممنون بابت توضیحاتتون
          اما درباره سوال دوم: بنده نتونستم همچین جایی پیدا کنم ، ممنون میشم اگر با یک اسکرین شات راهنمایی بفرمائید.
          متشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
            ممنون بابت توضیحاتتون
            اما درباره سوال دوم: بنده نتونستم همچین جایی پیدا کنم ، ممنون میشم اگر با یک اسکرین شات راهنمایی بفرمائید.
            متشکر
            تو ايتونز پي سي تو قسمت اكانتتون ميتونين هايد كنيد

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
              ممنون بابت توضیحاتتون
              متشکر
              در خود دیوایس هم روی اپ ها در قسمت پرچیس انگشتتون رو بکشید گزینه هاید ظاهر میشه

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                در خود دیوایس هم روی اپ ها در قسمت پرچیس انگشتتون رو بکشید گزینه هاید ظاهر میشه
                هر کاری کردم نشد ...

نظر

خوب با 25pp دانلود کنید اونم با حداکثر سرعت با idm
                  چه کاریه؟؟!

نظر

نوشته اصلی توسط most-t36 نمایش پست ها
                    خوب با 25pp دانلود کنید اونم با حداکثر سرعت با idm
                    چه کاریه؟؟!
                    شاید یکی همه برنامه هاشو از اپ استور خریده باشه و بخواد به صورت اصلی از اونجا نصب کنه
                    چه کاریه خودشو درگیر 25pp کنه ؟!

نظر

سلام من گوشيم iphone 5s هست و سيمكارتم ايرانسل 4g سرعت نتم در وبگردي و دانلود ويديو در تلگرام و برنامه هاي ديگر فوق العاده س ولي در اپ ستور نتم خيلييييييييي ضعيفه
                      فقط در دانلودش هااا
                      وقتي install رو ميزنم اون دايره ميچرخه و پس از يه مدت كمي (بعضي وقت ها به ١ دقيقه هم نميرسه) دوباره قسمت get + ميادخواهشا بگيد چكار كنم

نظر

كمكككك

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.Mafia Boy نمایش پست ها
                          سلام من گوشيم iphone 5s هست و سيمكارتم ايرانسل 4g سرعت نتم در وبگردي و دانلود ويديو در تلگرام و برنامه هاي ديگر فوق العاده س ولي در اپ ستور نتم خيلييييييييي ضعيفه
                          فقط در دانلودش هااا
                          وقتي install رو ميزنم اون دايره ميچرخه و پس از يه مدت كمي (بعضي وقت ها به ١ دقيقه هم نميرسه) دوباره قسمت get + ميادخواهشا بگيد چكار كنم
                          نوشته اصلی توسط Mr.Mafia Boy نمایش پست ها
                          كمكككك
                          درود
                          به خاطر محدودیت های اغمال شده از سوی اپل هست .
                          می تونید از ... ان استفاده کنید .
                          --------------------------------------------------------------
                          مشکلاتتتون رو در تاپیک مناسب مطرح کنید .

نظر

صبر کنید ..
                          X