اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست اطلاعات در مورد Apple Airport Extreme

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست اطلاعات در مورد Apple Airport Extreme

با سلام و سپاس

من سوالاتی در مورد airport اپل داشتم که هرچی گشتم تاپیکی نبود برای همین تاپیک ساختم،ممنون میشم راهنماییم کنید

1- این محصول آخرین مدلش که عکسش رو هم گذاشتم تو ایران اومده؟؟ 2- آیا تو ایران پشتیبانی میشه؟؟ isp های ایران با این مودم مشکلی ندارند؟؟ 3- مراحل کانفیگ این دیوایس به چه صورت هست؟؟ ما تو ایران معمولاً یک یوزرنیم و پسورد داریم برای اتصال به اینترنت و یک یوزر و پسورد هم برای wifi خودمون تعیین می کنیم همین طور تنظیماتی مثلاً برای VPI و VCI داریم ولی چیزی که من تو این صفحه دیدم اصلاً چنین تنظیماتی ندارد؟؟!! 4- و در آخر هم می خواست بدونم برد این دستگاه به متر چقدر هست من هرچی گشتم چیزی ندیدم؟؟

خیر هنوز وارد ایران نشده است. بله پشتیبانی میشه اما باید بدونید که این دستگاه مودم نیست بلکه روتر هست. ورودی سیم تلفن نداره. شما باید یک مودم داشته باشید و به وسیله کابل ethernet ازش خروجی بگیرید و به ایرپورت وصل کنید. مراحل تنظیم هم توسط نرم افزار Airport Utility که برای iOS , Mac , Windows هست انجام میشه. بردش هم بسیار زیاد هست و این نسل جدید هم با استاندارد 802.11ac بسیار قوی تر شده است.

نظر

به زودی یک بررسی و آموزش جامع از خانواده Airport به همراه آموزشهای اولیه شبکه مرتبط ارایه خواهد شد!

نظر

من از یکی شنیدم اومده تو ایران به قیمت ۹۰۰تومن. خیلیه. ۱۹۹ دلار کجا و ۹۰۰ کجا؟ الان نسل قبلیش تو ایران ۶۹۹ تومن. بچه ها کسی جایی که این روتر (مدل جدیدش) را میفروشند؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
        X